Şimdi Ara

9 Ay Dayanır Denilen Kabil Düştü: Afganistan Cumhurbaşkanı Ülkeden Ayrıldı, Yönetim Taliban'da Artık (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
6.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Normaldir.

Bizim coğrafyamız da daha önce öyle yöneticiler gördü.. Gelecekte tekrar görmeyeceğimizin de garantisi yok.

• bu işe yaramaz adam orduyu bile motive edememiş.

birde dostum var acaba o nerelerde.acaba özbek vatandaşlar ile talibanın durumu ne olacak.özbekler talibanı sevmez

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz006

bu işe yaramaz adam orduyu bile motive edememiş.

birde dostum var acaba o nerelerde.acaba özbek vatandaşlar ile talibanın durumu ne olacak.özbekler talibanı sevmez

Çok sayıda hayali ordular kurmuşlar bu dostum adı altındaki sünnetli ile Yanyana duran generaller tahmini 45-50 binlik olmayan taburların generali varmış.Parayı iç etmişler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GLA kazandı yani.

EA sanırım gelecekten haber alıyor. Adamlar C&C generals'in hikkayesini 20 sene önce yazdılar şimdi bize izletiyorlar tüm Dünyaya karşı.

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

ABD yalakası ve yardakçısı değilim ama görüyorum ki yıllardır dış güçler masalıyla uyutulmuşuz ve yine ABD'ye direksiyon kırdılar...

AK troll'lük anlayışının asırlardır aynı şeyi farklı maskelerle yaptığını görebiliyor musunuz?

Sakın olaylara ABD - Taliban ilişkisinden bakmayın, önce kimlerle yaşadığınızı fark edin, donup kalırsınız kimleri adam madam yerine koyduğunuzu fark ettiğinizde...

İran da aynı süreci geçirdi, içlerindekileri mikroplardan kurtulmaya çalışıyorlar, "kardeşi kardeşe kırdırırlar"...
    Daha önce yazdıklarım doğru çıktı. Kabil Havaalanı'nın kontrolünü yeni süper güç neo Osmanlı'ya bırakmadılar, o sakallı sarıklılar kavuklu Osmanlılardan daha efendi çıktılar

Zaten uzun süredir oradalardı, biraz fazla özgürlük verin başlarlar fuhuşa, uyuşturucu ticaretine, silah kaçakçılığına Birisi ekranda bunu açıklamıyor sahte muhalif kanalların (özellikle TELE1 kanalının) deneysel sıvı karşıtlarını destekleyen şekilde konuşmadıkları gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 28 Ağustos 2021; 14:25:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kabil'in 150 km kuzeydoğusunda bulunan ve Taliban ile direnişçiler arasında şiddetli çatışmaların yaşandığı Pençşir vilayetinin, Taliban'ın kontrolüne geçti Böylece Taliban Afganistan genelinde tam hakimiyet sağladı.https://www.sabah.com.tr/dunya/2021/09/04/son-dakika-pencsir-taliban-kontrolune-girdi?paging=2

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.