Şimdi Ara

899 TL ASUS ROG Strix Fusion Wireless Oyuncu Kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • h ttps://www.itopya.com/asus-rog-strix-fusion-wireless-oyuncu-kulakligi/#product-tabs

Piyasada 1600 den aşağı fiyat göremedim. Belki ihtiyacı olan bir arkadaşımızın işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 9 Eylül 2021; 13:20:49 >

• yav arkadas bu oku atmayin zehirli bu meret iste

fiyat bedava

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Konsol performası nasıl acaba... Sitede de vadesiz taksit yok bu arada

• İtopya'da daha önce de bu fiyata düşmüştü, ara ara düşüyor bu fiyata ama güzel fiyat.

• bende ASUS ROG Strix Go var asusun oyuncu urunlerini cok tavsiye etmem. hazır sistem asus kasa alınca klavye mouse kulaklık falan da asus olsun demistim tek yazılım icin ne mouseundan memnunum ne kulaklıgı ne klavyesi. bendeki wirelessta ara ara kopuyor sinyal cok olmasa da bir de armoury crate leş bir uygulama.

• Bende bunun kablolu modeli olan fusion 500 var çok dikkatli kullanmama rağmen kafa üstündeki plastik yerler kırıldı garanti de karşılamıyor büyük ihtimalle aynı malzemeyi kullandılar bunda da ona dikkat edin öyle alın.Ses kalitesi muazzam orası ayrı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • harubate H kullanıcısına yanıt

Rahatlık açısından nasıl

• Windmark kullanıcısına yanıt
    Ağır bir kulaklık ve benim kafamı biraz sıkıyor kafam geniş olmamasına rağmen.Bir süre takınca rahatsız ediyor ergonomik değil yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fusion 700 modeli olsaydı havada kapardım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wireless kulaklığım var ama bu da güzelmiş. Kablolu zaten hayatta almam.

• Xbox series x ile uyumlumu mikrofon dahil, Wireless alıcısını takıpmı kullanıyoruz xbox headset malesef piyasada yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

yav arkadas bu oku atmayin zehirli bu meret iste

fiyat bedava

tamda 6 yıldır kullandığım cloud 2'nin kablosunda temassızlık başladı dün gece itibarı ile. bu konuyu gördüm. artık kablolulardan kablosuzlara geçme zamanı geldi herhalde ama fiyatlar da pahalı.

ne yapsam bilemedim. cloud 2 gibi olur mu bu saatten sonra o konuda da kuşkuluyum. o ses kalitesini başka kulaklıktan alır mıyım şüpheler falan.

• Zaris kullanıcısına yanıt
    hocam ses kalitesi olarak bu kulakligi deneyimlemedim, ama oldukca iyi bir kulaklik ve bedava fiyata. acikcasi param olsa bir sn dusunmez alirdim. baska alternariflere yonelmek isteseniz bile bu fiyata bu kalite kulaklik zor

ben de sizin gibi 5 sene kablolu kullandiktan sonra kablosuza gectim. dunya varmis dedim

zannediyorum ki bu kulaklik ses olarak cloud2'yi katlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altyazar -- 11 Eylül 2021; 12:0:0 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • itopya olduğu için biraz şüpheliyim, ürünü yollanan var mı?

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Senelerdir itopyadan alışveriş yaparım bir defa problem yaşamadım hocam, yollanır muhakkak, neden böyle bir yorum yaptınız ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Senelerdir itopyadan alışveriş yaparım bir defa problem yaşamadım hocam, yollanır muhakkak, neden böyle bir yorum yaptınız ki?

itopya rezaletleri ile ünlü bir şirket o yüzden. :)

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt

Vallahi bilemedim hocam, 2019'dan beri sürekli alışveriş yaparım. Tek sıkıntıları UPS kargo ile çalışmaları, Konya'da UPS'in tek şubesi var şehir merkezine 20 km uzaklıkta, haftada 2 kez şehir merkezine dağıtım yapıyorlar. Onun dışında itopyadan bir defa olsun sıkıntı yaşamadım. Yine de vardır bir tecrübeniz ki yazmışsınız.

• Bilen yokmu xbox da çalışmıyor mu pc ve ps4 diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşağı yukarı aynı fiyatlara 7.1 olan modelleri var.Bunun normal fiyatı neden pahalı ? Cs go için iş görür mü ?

• www.incehesap.com
    Asus Rog Strix Go 2.4 USB-C PC/Xbox/PS4 Kablosuz Gaming Kulaklık - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/asus-rog-strix-go-2-4-kablosuz-gaming-kulaklik-fiyati-45749/

Düşünen bunu da alabilir 900 lira

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.