Şimdi Ara

89. Oscar Ödül Töreni (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
444
Cevap
3
Favori
13.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkesin film zevki farklı tabiki ama Aaron Taylor'ın aday gösterilmemesi bile başlı başına bir saçmalık.Bu sene beğendiğim iki film Nocturnal Animals'ta,Arrival'da boş geçti bakalım.(sound mixing almış Arrival.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skandal gerçekten
  • Bir film ana dallarda ocar alıyorsa en iyi film oscarını da otomatik olarak almalı bence. Geçmiş yıllarda en iyi yönetmen en iyi senaryo vs ana kategorilerde oscar alanlara en iyi film oscarı veirlmemişti. bence bu tam bir saçmalık
  • ne o. j miş arkadaş hakkında bir sürü dizi film yapıldı bu yıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Fenerbahçemizin 2-2 olayını kapatmış olduk böylece..

O olay guzellik yarismasinda 2.yi 1. olarak anons ettiklerinde kapandi

• Habidin kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz mantıklı ama o zamanda çok tekele döner ödüller işin heyecanı kaçar açıkçası.Zaten pek bi adalet göremiyorum ödüllerde böylesi daha iyi bence.

• Tek kelimeyle REZAL@

• Saroo eşcinsel olsaydı. Lion en az 5 Oscar alacaktı sanırım.

• La La Land'ın yanlış okunmasından çok Moonlight'ın ödül almasına üzüldüm Manchester by sea almalıydı OscarSoBlack diye ağlarsak seneye de beyazlara verirler mi
  • Ben inanmadim bi is olabilir bunda.

Kazanamayan filmin niye zarfi yapiliyor ki

• lalalacılar şaşırdı. moonlight hakediyodu kazandı.
  • La la land a kesin gözüyle bakılıyordu. Moonlight almış

• Moonlight hakediyordu

Ama bana kalırsa erkek oyuncu andrew garfield a gitmeliydi. Çok iyi oynamıştı. Yalan olmasın casey aflecki izlemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    Kur hocam gelirim şahsen

• skandali görünce aklima Fenerbahce geldi.
    Adamlar timsah yürüyüsü yapiyordu en son..
  • Is deyim izleyemedim. İlk zarf da la la land mı yazıyordu ? Eğer öyle değilde zarf da moonlight yazıp la la land anons edildiyse harbi büyük skandal

• quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Ben inanmadim bi is olabilir bunda.

Kazanamayan filmin niye zarfi yapiliyor ki

Hürriyette yazılana göre aslında kaybeden filme zarf yapılmıyor.

Ödülü verecek olan arkadaşa Emma Stone'un aldığı ödülün kartı veriliyor. Emma'nın üzerinde de Lala Land yazıyor hangi filmde yer aldığını belirtmek için.

Bu ödül verecek arkadaşta 70 yaşlarında olduğu için bu ayrıntıyı dikkat etmeyerek kartta gördüğü La La Land in ismini söylüyor.
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Bizim amcaya Emma Stone La La Land yazan zarfi vermisler. Adam fark etmis, anlamaya calisirken kadina göstermiş kadin hemen okumuş

• Moonlight filmini beğendim ama bana göre kesinlikle haketmiyordu. Geçen seneki zenci mevzuları yüzünden aldığını düşünüyorum. Manchester by the sea ya da La La Land almalıydı. Resmen geçen sene için özür niteliğindeydi, başka bir şey değil.

Oscar So Black

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 27 Şubat 2017; 11:19:53 >
  • Ödülleri illa yaşlı ünlü birine okutmak zorundalar mı? İki tane popüler sunucu seçersin zarfı da onlar okusun heykeli vermeye çağıracaksan yine çağır yani. Yanlız bu skandal unutulmaz. Ben La la land'ın yapımcısı olsam akademiye dava açarım. Hataya açık bir konu değil bu. Önce ödülü verip kusura bakmayın yanlış okumuşuz demekle kurtaramazlar. Hatanın bedeli ödenmeli. Kim haketti kim haketmediyi tartışmıyoruz. Orada sahneye çıkıp ödül alanların elinden ödüller toplandı, herkes güldü, nerden bakarsanız bakın rezalet.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.