Şimdi Ara

8800GTX sorun çözüldü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorunu bios'dan pci exp frekansını 100'e sabitleyerek çözdüm.

İyi günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armondia -- 21 Kasım 2007; 10:45:46 >

• baba o ekran kartı fazla ısınınca oluo fanı falan bi temizle duzelmesse ekran kartının fanını degistir bence
  • fakat kartta ısınma sorunu yok Crysis oynarken en fazla 62 derece oluyo, ki buda oldukça iyi bir rakam sanırım.
    ilginiz için teşekkür ederim.
  • Bu görüntüyü , aldığın yerin teknik servisine de göster derim ben.Daha inandırıcı olur.Başka bir VGA ile deneme şansın oldumu PC' ni?veya kendi VGA'nı başka bir PC'de?

Bu tarz sorunlar genelde vga ram'lerinden ve nadir de olsa ısınmadan ortaya çıkar.

Teknik servise götür,geri döndürüleceğini bilsen de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel.The.Heart -- 18 Kasım 2007; 14:37:54 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armondia -- 21 Kasım 2007; 10:45:59 >
  • bende aynı kartı kullanıyorum ve hiç bi sorun yaşamıyorum senin kartında teknik bi sorun olması lazım
    bide ben günde 8-9 saat bilgisayarda oyun internet vb. her şeyi yapıyorum ve hiçbir sorun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: RidIey

Selam, başka bir VGA ile denedim evet, herhangi bir sorun yok. Sorunun karttan olduğu kesinleşti gibi.
    Bogaziçi Bilgisayar'a mail attım. Görüntü resminide yolladım. Ordan gelecek olan cevaba göre Vatan Bilgisayar'ın servisine, yada direkt Bogaziçine götüreceğim. Yarını bekliycem mecburen. :)
    ilginiz için sizede teşekkür ederim. :)

Boğaziçi bilgisayarın ilgileneciğini pek sanmıyorum,ama umarım ilgilenirler.Benim başımı çok ağrıttılar çünkü. Biz sadece satarız,teknik servis ilgilenir deyip bırakırlar büyük ihtimalle ama umarım böyle olmaz.

Ürün müdürü olarak hanımefendinin birini dikmişler oraya,ilgilenip dönecem diyor ama gidiş o gidiş.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armondia -- 21 Kasım 2007; 10:46:13 >
  • Ekran kartının ramlerinde problem var gibi
  • kart artifact oluşturuyor değiştirirler gartide beklemen hta garantiye götürmemek için
  • Yukarıda'da yazdığım gibi biosdan pci exp frekansını 100'e sabitleyerek problemi çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armondia -- 21 Kasım 2007; 10:47:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.