Şimdi Ara

86 500 SEC...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gençliğimi hayallerini süsleyen makinelerden biri olan 500 SEC ile arabam için takas teklifi aldım.
    Benim aracım 2006 Saab 9-3 Tid. Teklif edilen Mercedes ise 1986 Model Mercedec 560 SEC. Zavoli marka LPG taktirilmiş 3 ay önce istanbul şehir içinde 0,35 TL yakıyormuş. Benim aracim yaklaşık 0,20-0,25 TL arası yakıyor yaklaşık. Aradaki farka katlanabilirim ancak kafamı kurcalayan bir kaç nokta var...

1- Arac 270.000 de
    2- Yedek Parca bulunabilirliği ve fiyatları.
    3- Üzerine 23.000TL teklif ediyor ki ben daha aracımı alalı 4-5 ay oldu. 47.000 TL ye almıştım.

Aracı kısa bir süre test etme şansım da oldu. Zerre tıkırtı gelmiyor hiç bir yerinden. Sahibinin söylediğine göre bir kaç lokal boya haricinde hiç bir kazası yokmuş.

Eğer bu araba alınır ve binilir diyorsanız salı günü arabayı alıp ümraniye sanayide tanıdığım bir ustama götüreceğim. O da onay verirse almayı düşünüyorum.

Siz ne dersiniz böyle bir araç alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fettah34 -- 31 Mayıs 2009; 17:17:55 >

• abi bu ne ya 75.000 Euro'dan bahsediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mck55

abi bu ne ya 75.000 Euro'dan bahsediyor.

AMG imiş. Ondan!

Belki bi salak bulurum diye herhalde...
  • 500 SEC çok güzel kral bir araba ona diyecek sözüm yok ama vicdanım 2006 model Saab 9-3'ün satılıp ta onun alınmasına elvermez..Bir yanda 3 yaşında diğer yanda 23 yaşında araba arada cok fark var..
  • Öyle bi Hata Yaparsan gİT YURTDIŞINDA yaşa kardeş türkiyede kime desen güler bu takasa öyle bi hata sakın yapma insanın içi gider yaa ....parça fiyatına sen altındaki evide satarsın demedi deme....
  • dostum 95-98 arası mercedes s almak için bir yerlerini yırtan biri olarak söylüyorum 90 öncesi mercedeslerde parça sıkıntısı canını sıkabilir....heleki senin meraklı olduğun araç gerçekten limitli üretilmiş bir araç....takas olayına gelince kafana takma yap takası gitsin...bu söyleyeceğime inanmayacağını biliyorum ama bana 2009 model opel insigna mıdır nedir onu mu yoksa 95-98 arası s mi deseler seçeceğim araç mercedes olur....
  • ben farklı olucam otomobil benım yaşam sitilim bana gerçek keyıf versin dıyorsan 500 sec al derım
  • merhaba kardeş 83 model 500 sec amg vardı bayağı kullandım tavsiyem aracınız üzerine en az 32000 tl isteyin parça olayını kafanıza pek takmayın mekanik olarak aksesuar parçaları tabiiki pahalı . iyice kontrol ettirin öyle takasa girin. saygılar.
  • dostum almayı düşündüğün model gerçekten harika..olay zevk ve para meselesi..bu arabayı gerçekten sevdiysen ve bütçende müsaitse ki müsait görünüyor o zaman hiç düşünme al..

Ancak izin verirsen naçizane mercedesi olmayan ama en kısa zamanda almak isteyen ve 77-83 model arası 123 kasa yeşil renk otomatik 230E hayranı olan biri olarak görüşlerimi belirteyim.
    Birkere Saab a bindiğine göre zevk sahibi biri olduğun kesin. herkes bu arabayı bilmez ve o kadar parada vermez.
    ben senin yerinde olsam bu adama ne Saabımı ne de 23bin verirdim.
    Saabını koy garajına, git Ankara'ya 87-88 model w124 230E full otomatik 20bin ver, kalan 3binide Ankarada çatır çatır ye..

saygılar..

• Yakın arkadaşımda var,Bizim esnaf abilerimiz uçuk fiyat verdiğinden, çoğu parçayı Ebay.com'dan alıyor.

Başkalarının adına karar vermek her zaman kolaydır tabi ki ama benim fikrim, üste verdiği parayı biraz daha yukarı çekip SEC i almak..Şahsen yanında günlük kullanım için başka bir araç alıp SEC ile hafta sonu keyfine doyarım..

İlerleyen sürede Saab'ın değer kaybıda bu piyasada çok olma ihtimali var..
  • Hocam Allah aşkına Saab'ınızı değişmeyin o yaşta arabaya...

Üstüne para alıcaksınız fakat , birçok ekstradan da feragat edeceksiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.