Şimdi Ara

850 liraya PS4 Gittigidiyor Ramazan Boyunca Her Gece %80 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
12
Favori
11.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11 de aylık gelirim 200 lira çek al sat Sallamatik filan neyin kafasını yaşıyorsun gg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Actfry in linki varmı arkadaşlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Actfry in linki varmı arkadaşlar.

şöyle birşey buldumda hiç ucuzlucak gibi durmuyor :D http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-actifry-fritoz-1-lt-sokkkkk-119459105
  • Orada Olmayan Adam O kullanıcısına yanıt
    aynen bende n11 de 225 civarı almıştım
  • Günde sadece 1 adet ürün satılacak diye buada bu başlığın olması sitenin gereksiz reklamını yapmaktan başka hiç bir işe yaramaz bence başlık kilitlensin çünkü yaptıkları resmen millete hakaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

Orijinalden alıntı: Christopher Moltisanti

Actfry in linki varmı arkadaşlar.

şöyle birşey buldumda hiç ucuzlucak gibi durmuyor :D http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/tefal-actifry-fritoz-1-lt-sokkkkk-119459105

Saat kaçta ucuzlıcak ucuzlarsa.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 199 tl .satıldı bile.
  •  850 liraya PS4 Gittigidiyor Ramazan Boyunca Her Gece %80

850 liraya PS4 Gittigidiyor Ramazan Boyunca Her Gece %80

30 saniye sürmedi. beğenmeyenler bi daha düşünsün. bu arada yukarıda 350 TL olan fiyatını koydum gitti gidiyor nasıl yaptıysa (!) fiyatı 449 TL 'den indirmiş.

• arkadaşlar ben satın ala bastım şu an ödeme ekranında bekliyorum. ben almış oldum heralde dimi :D

Edit: Almış olmuyormuşum. Direkt beklemeden satın almam gerekiyormuş. Alamadım maalesef bekleyip bi düşüneyim derken :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gungorf01 -- 29 Haziran 2014; 1:44:39 >
  • beyler bu arada farketmişsinizdir gittigidiyor linkleri **** ile atıyor. linkin kısayolunu onlar oluşturmadan ben oluşturdum. merak ettiğim bu çakallığı farkeden diğer 3 kişi kim?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Günde sadece 1 adet ürün satılacak diye buada bu başlığın olması sitenin gereksiz reklamını yapmaktan başka hiç bir işe yaramaz bence başlık kilitlensin çünkü yaptıkları resmen millete hakaret.

Doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

beyler bu arada farketmişsinizdir gittigidiyor linkleri **** ile atıyor. linkin kısayolunu onlar oluşturmadan ben oluşturdum. merak ettiğim bu çakallığı farkeden diğer 3 kişi kim?

biri benim :D

linki elle yazıp tıkladım bi kaç kere ürün çıkmadan önce ama twitterda gittigidiyorun hesabına yönlendirdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

beyler bu arada farketmişsinizdir gittigidiyor linkleri **** ile atıyor. linkin kısayolunu onlar oluşturmadan ben oluşturdum. merak ettiğim bu çakallığı farkeden diğer 3 kişi kim?

Ben de çakallar linki erken almışlar, sonradan ürün sayfasına yönlendirecekler herhalde diye defalarca bu linki yeniledim. Sonuç hüsran tabii.

• Beklemeye deger mi

• quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

Beklemeye deger mi

Değmez

• Aliexpress gibi gittigidiyor da ali cengiz oyunlarına başlamış.
  • Takip.
  • sıcak fırsatçılara hakaret resmen.
    konu silinsin.
    gg iflas etsin.
  • gittigidiyor piyasadan silineli çok oldu. en azından lider değiller artık. 2006-2009 döneminde çok popülerdiler. açık artırma işinde bir numaraydı. açık artırma kalktı, komisyonlar yüksek kaldı. şimdi e ticarete evrilmeye çalışıyorlar ama atı alan üsküdarı geçti bile.
  • Neden ağladığınızı merak ediyorum
    Kampanya yapmak zorundalar mı?
    Zorla mı aldırıyorlar? İşin aslı nedir? Neden bu öfkeniz? Çok enteresan insanlarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.