Şimdi Ara

82 TL DANİEL HECHTER PARFÜM + CASIO KOL SAATİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
5.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alanlara hayırlı olsun , güle güle kullanın sizde. Uzatmaya gerek yok , konu için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. B. Cooper kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hoşça kalın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edt edo de toilet

bu parfüm değil edf parfümdür de perfume olmalı. parfüm olmayanlar kolonyadan farksız 30 dk da uçar gider.

az genel kültür olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2067

Bende düşmedi :(
    Belkide dusmemesi daha hayirlidir.

• EDT olan çok çok uçucu değildir, EDP çok daha iyidir tabii. Esas uzak durulması gereken EDC...

Yalnız konu sahibinin tarzı tam bir bomba... Bugün ahşap sandalye konusuna da denk geldim... Çok iyi ya! :)

EDİT: Teşekkür ederim. bir tane aldım, denilen gibi HEPSIOUTLET kodunu ödemeden hemen önce, hediye çeki kullan kısmına girmek gerekiyor. Böylelikle 82 ve 104 TL'ye düşüyor, kombinasyona göre...

Bir küçük tavsiye, aşağıdaki kombinasyonu almakta fayda var, en azından parfümün fragnatica kaydı mevcut :))

En kötü ihtimalle araba kokusu yaparız dedik :))

https://www.hepsiburada.com/notebook-patchouly-cedar-wood-edt-100-ml-erkek-parfum-casio-mtp-v007l-9eudf-kol-saati-p-HBV00000BC4G4?magaza=Hepsiburada

Fragnatica

82 TL DANİEL HECHTER PARFÜM + CASIO KOL SAATİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 27 Mayıs 2020; 22:25:56 >

• zeynep_35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yuksek beklentiniz olmaain diye soyledim. Elestirmedim sizi.
    Cunku ben ilk aldigimda 70 dolardi amazonda falan baya heyecanlanmistik

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Hocam ucup gidiyor. Deneyen birisi olrak belirttim. Edp parfum olmasi icin genis bir orani var.

• LeHospitall L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle oldu. Boşa ürün almaktan kurtardı beni; zaten oda parfümü ve saati olanın almaması lazım derim. Saat için birçok satıcı su geçirir diyor, parfümü de işyerinde bile tüketemezdim, benim için hayırlı oldu yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeynep_35 kullanıcısına yanıt
    Var idi 6ay öncesine kadar. Ben migros sanaldan almıştım.stokta baya bi vardı.begenseydim devamını getirecektm ama kokusu eh işte olsada kalıcılık ve etki olarak fiyatına göre daha yeni yine bimin sattığı brüt e kıyasla çok geride kalıyor.kaldi ki brüt te eski brüt degil hani.eskiden iyi hatirlardim sıkardın 2gun gezsem yine etkisini hala hissettirdi,bastiriciligi da yüksekti.gecen sarıldığında yine 2tane kaptik, bu seneyi kapattık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 ay önce 50 liraya satılıyordu aynı sitede.. alma, aldırma.. çünkü siyah olanı resmen bok gibi kokuyor.. yolda caddede ulan bu parfümü nasıl sıkıyorlar böyle diye arada bir burnuma gelen bir koku vardır.. meğersem siyah renkli olanı o kokuymuş.. kalıcı ama bok gibiydi... 10 tane almıştım, hepsini iade ettim..

turuncu olanı kötü ama siyah olana göre idare eder ama kalıcı değil; kolonya gibi.. saat çok küçük,erkek saati yazdğına bakmayın, karı saati gibi..
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    2 liraya geliyor ama parfüm

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

edt edo de toilet

bu parfüm değil edf parfümdür de perfume olmalı. parfüm olmayanlar kolonyadan farksız 30 dk da uçar gider.

az genel kültür olsun.
    Hayatında kaç kere edp kullandın derler adama. Edt parfüm değilmiş. Google a yazmışsın edt edp edc nedir diye gelip burada genel kültür veriyorsun hocam :) dediğin teori her üründe geçerli değil yeri gelir hafif bir tom ford grey vetiver edt versiyon bir terre hermesten daha az kalıcı olabilir

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Güzel konuşmuşsunuz

• dekareme kullanıcısına yanıt
    Ya da saat 2 lira aynı şey

• quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Hayatında kaç kere edp kullandın derler adama. Edt parfüm değilmiş. Google a yazmışsın edt edp edc nedir diye gelip burada genel kültür veriyorsun hocam :) dediğin teori her üründe geçerli değil yeri gelir hafif bir tom ford grey vetiver edt versiyon bir terre hermesten daha az kalıcı olabilir

Alıntıları Göster
    kayıt tarihim 2005 bırak biraz hayat tecrübem olsun yaş 32, eleştirine yine saygı duyarım.

Kayıt tarihiyle ne alakası var ki olayın??

• HEPSIOUTLET olmadiysa HEPSİOUTLET deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynep_35 -- 28 Mayıs 2020; 16:19:54 >
    Ben de size duyuyorum zaten iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynep_35

Kayıt tarihiyle ne alakası var ki olayın??
    şöyle, bir ekonomik gelirin olunca bir malın en ucuzu neyse almamaya başlıyorsun. yeri geliyor bir hobine, zevkine ihtiyacına binlerce tl harcayabiliyorsun.

bunları harçlık alan bir öğrencinin yapması kolay değil, ben sadece uçucu olur parfüm diye başlık açılmış ama edt diyorum. dileyen alır tabi sıkıntı yok.
  • Saat de bomba olur diye alanlara soyluyorum..saat cocuk saati sayilir..buyrun videosu.
    https://www.youtube.com/watch?v=rKKw8DyxChk&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.