Şimdi Ara

8000-9000 tl reno 19 europa , fiat tipo , Hyundai Accent 97, 98 hangisi ni tavsiye edersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Broadway almayı düşünüyordum ama cok konforsuz olduğunu düşünüyorum evet az yakıyor fakat vazgeçtim

sahibinden de fiyat lara baktim ve

19 europa
    Hyundai Accent
    fiat tipo

bu araçlar 9000 tl ye kadar bulunuyor hepsi de 97 , 98 , 99 model araligi

siz hangisini tercih edersiniz

aradigim fazla birsey yok sahin. dogan . Broadway gibi modellerden biraz daha konforlu olsun yakit az olsun

sizin de ba fiyatlarda onerebileceginiz modeller varmı
    m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fikrini tecrübe sini paylaşan herkese teşekkürler

• o paraya temiz äccent ve r19 var mi bilmiyorum ama tipoyu eleyin. Benim arkadas r19una 11 istiyor. 1 yil önce komple firin boya yapti ve fabrika ayarinda

• Yakit az olsun diyor isen 1.5 accent derim ayrica sorunsuz ve ikinci eli kuvvetli bi arac

• 2008'de 93' 231.000 kmdeki vectra 2.0i'yi 9.250'ye aldık. Şuan piyasası da 9.000-13.000 arası. En azından orada yazdığın araçlara göre daha sağlam, daha uzun ömürlü ve daha güvenli bir araçtır. D segmentidir yani orta-üst sınıf araçtır. Yol tutuşu ve içinin genişliği/ferahlığı ordaki araçlardan daha iyidir. Ancak şehir içinde çok yakar(4 vites 1.6 şahinden az yakar). Ama İstanbul'dan Aksaray'a 110-120TL yakıyor LPG ile eğer 140'ı geçmezsen. Sana öneririm ama 93'ten aşağısını alma çünkü 93 ve üstü A kasalar makyajlı, uzun yol için optimize edilmiş şanzumana(120 km/h'de 2600 rpm-160km/h'de 3600 rpm(, daha iyi frenlere vb. sahiptir

• 4 yıl önce üzülerek 8 bin liraya sattığımız 97 model r 19 aracımız geldi aklıma. çok güzel arabadır fakat 8 9 bine bulunursa. biz 210.000 km de satmıştık. satarken baskı balata, radyatör, kalorifer vs. bakımlarını yaptırıp sıfır gibi vermiştik. Kısacası dikkatli kullanılırsa çok sağlam ve iyi arabadır. ayrıca içi gayet geniş, bagajı sınıfına göre büyüktür. tek büyük arızası 190 bin de conta yakmıştı ki o da 300 lira gibi bi paraya halledilmişti. kısacası parçası ucuz, tamiri kolay, rahat ve güzel bi arabadır. biz lpg taktırmamıştık benzinliydi araç ve 35 kuruş civarı yakıyordu şimdinin parasıyla. fakat dediğim gibi 15 yaşında arabaya 13 bin lira bağlanmaz. fakat 8 9 bin e temizini denk getirdin mi çok kıyak arabadır. ayrıca motoru güçsüz değildir. satmadan 4 ay önce memlekete giderken arabada 2 kişi 170 yaptığımızı hatırlarım. ama tabi hafif arabadır 950 kg dir o yüzden bu hızlarda direksiyon diye bir şey kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumpshot -- 25 Aralık 2012; 23:15:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jumpshot

4 yıl önce üzülerek 8 bin liraya sattığımız 97 model r 19 aracımız geldi aklıma. çok güzel arabadır fakat 8 9 bine bulunursa. biz 210.000 km de satmıştık. satarken baskı balata, radyatör, kalorifer vs. bakımlarını yaptırıp sıfır gibi vermiştik. Kısacası dikkatli kullanılırsa çok sağlam ve iyi arabadır. ayrıca içi gayet geniş, bagajı sınıfına göre büyüktür. tek büyük arızası 190 bin de conta yakmıştı ki o da 300 lira gibi bi paraya halledilmişti. kısacası parçası ucuz, tamiri kolay, rahat ve güzel bi arabadır. biz lpg taktırmamıştık benzinliydi araç ve 35 kuruş civarı yakıyordu şimdinin parasıyla. fakat dediğim gibi 15 yaşında arabaya 13 bin lira bağlanmaz. fakat 8 9 bin e temizini denk getirdin mi çok kıyak arabadır. ayrıca motoru güçsüz değildir. satmadan 4 ay önce memlekete giderken arabada 2 kişi 170 yaptığımızı hatırlarım. ama tabi hafif arabadır 950 kg dir o yüzden bu hızlarda direksiyon diye bir şey kalmaz.

Cevap lar için çok teşekkür ederim

Bu pazar araba pazarina gidip 19 euroupa ve hyundai accent lere bakicam

Yakit olarak iki arac ta ayni civarda bi tuketim yapar diye dusunuyorum

Birde europa larin 1.4 motorlu olanlarini tavsiye etmiyorlar pek

Sanirim 7000. -8000 broadweye verecegime 1000-2000 daha katip eroupa veya accent almak dogru olacaktir

• quote:

Orijinalden alıntı: @2101

quote:

Orijinalden alıntı: Jumpshot

4 yıl önce üzülerek 8 bin liraya sattığımız 97 model r 19 aracımız geldi aklıma. çok güzel arabadır fakat 8 9 bine bulunursa. biz 210.000 km de satmıştık. satarken baskı balata, radyatör, kalorifer vs. bakımlarını yaptırıp sıfır gibi vermiştik. Kısacası dikkatli kullanılırsa çok sağlam ve iyi arabadır. ayrıca içi gayet geniş, bagajı sınıfına göre büyüktür. tek büyük arızası 190 bin de conta yakmıştı ki o da 300 lira gibi bi paraya halledilmişti. kısacası parçası ucuz, tamiri kolay, rahat ve güzel bi arabadır. biz lpg taktırmamıştık benzinliydi araç ve 35 kuruş civarı yakıyordu şimdinin parasıyla. fakat dediğim gibi 15 yaşında arabaya 13 bin lira bağlanmaz. fakat 8 9 bin e temizini denk getirdin mi çok kıyak arabadır. ayrıca motoru güçsüz değildir. satmadan 4 ay önce memlekete giderken arabada 2 kişi 170 yaptığımızı hatırlarım. ama tabi hafif arabadır 950 kg dir o yüzden bu hızlarda direksiyon diye bir şey kalmaz.

Cevap lar için çok teşekkür ederim

Bu pazar araba pazarina gidip 19 euroupa ve hyundai accent lere bakicam

Yakit olarak iki arac ta ayni civarda bi tuketim yapar diye dusunuyorum

Birde europa larin 1.4 motorlu olanlarini tavsiye etmiyorlar pek

Sanirim 7000. -8000 broadweye verecegime 1000-2000 daha katip eroupa veya accent almak dogru olacaktir

kesinlikle hocam. broadway ile kıyaslanmaz bile bu araçlar

• R. 19 derim.. 6 sene sorunsuz bindim, 100 bin km boyunca
  • 10 yıl olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hhangisini aldın

• unpop kullanıcısına yanıt
    o zaman karar değiştirip 2006 palio aldım , sonra onu satıp Fiat punto aldım , ev almak için satıp ev alamayınca tekrar başka Fiat punto aldım , daha sonra ev aldım punto yu sattım , şimdi 2006 hyundai accent era 1.4 benzinli var

labirent gibi oldu ama neyse

• 10 sene once 2006 model araba epey iyimiş

• 10 yıl olmuş , vay be

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.