Şimdi Ara

800 tl ye CASPER VİA M1den iyi tel var mı? M1 kullanıcıları içeri..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar casper via m1 almayı düşünüyorum.
    http://www.hepsiburada.com/casper-via-m1-16gb-p-TELCEPCASVIAM1-S?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&source=mobil&v=0.95.4
    2-3 yıl kullanırım 800 tlye kadar daha iyi bir alternatif varmı?
    Genellikle google chromeda gezinti yaparım.
    İstediğim şey telin net cevaplar vermesi klavyeyi vs açarken bekletmemesi uygulama duruduruldu diyip kapatmaması gibi :)
    Kullanıcılarındanda telefon hakkında yorumlarını almak isterim.
    Bu arada android 6.0 alacakmı ?
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bu fiyata m1 en iyisi. Ektan ve özellikler gayet iyi. Tek eksiği bence arka kapak tasatımınn basitliği ve ucuz görüntüsü. GM mesela 5 plus'da arka kapakta iyi bir tasarım yapmış. Ama bu da fiyat avantajına bakıldığında tolere edilebilir.

• Aynen birde alt kısımdaki boşluk sıkıntı arka taraf kılıfla kapanırda o boşluk kötü duruyor.
    gm 5 de bir kaç gün kullanılıp satılıklanlar var 800 tl ye ama ahizeden çızırtı sorunu varmış aceba hepsinde mi var ki.. birde bataryada çabuk bitiyor diyorlar :)
    aslında gidip çızırtı varmı yokmu baktıktan sonra bir kaç günlük gm5 almak daha mantıklı gibi

• APPY038 kullanıcısına yanıt
    o fiyata
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-4-4g-p-TELCEPXIAOMI4I-B?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=CLfh7ba8ws0CFeUV0wodHWMK6A

yada asus,lenovo fln bakabilirsiniz.her türlü casper den daha iyidirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global markalar harici, Türkiye'ye özel yapılan marka telefonlarda batarya kalite düşüklüğü gibi şüphelerim var.
    Kaliteli bayarya da kullananlar vardır muhakkak, ama hangi markalar olduğunu kesin öğrenmek lazım.
    Bir de, kronik sorunu olan bir telefonsa almayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Aynen birde alt kısımdaki boşluk sıkıntı arka taraf kılıfla kapanırda o boşluk kötü duruyor.
    gm 5 de bir kaç gün kullanılıp satılıklanlar var 800 tl ye ama ahizeden çızırtı sorunu varmış aceba hepsinde mi var ki.. birde bataryada çabuk bitiyor diyorlar :)
    aslında gidip çızırtı varmı yokmu baktıktan sonra bir kaç günlük gm5 almak daha mantıklı gibi

Gm 5+'dan çok umutluydum ve 2. Cihaz olarak almayı düşünüyordum ama lronik sorunlu çıktı malesef. Ana konusuna bakarsanız cihaz resmen sorun yumağı.

• Asus serileride sıkıntılı test cihazlarını yollamışlar..
    Linkteki tel ise iyimiş ama biraz daha bilinen marka olsa iyi olur, büyük markalarda bile sorunlar çıkıyor

• Xiaomi Mi4 hepsiburadaya gelmiş. Bu telefon varken başkası alınmaz. Amiral gemilerinde kullanılan Snapdragon 801 var. Kesinlikle bu cihaz tam bir f/p ürünü.

• APPY038 kullanıcısına yanıt
    piranha ıq dreams aldım kullnıyrm harika 3gb ram android 6.0 alacak hd ekran ekran suresi 5 saat btryada iyihttp://www.hepsiburada.com/piranha-iq-dreams-p-TELCEPPIRIQD-G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isokocak -- 27 Haziran 2016; 13:44:45 >
  • Casperden uzak durun hocam via v5 vardı bende rezalet bir dokunmatiği vardı. Bunda belki öyle bişey yoktur ama casper genel olarak benim gözümden düştü. Daha da almam.soranlara da aldırmıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.