Şimdi Ara

800 gr kas 1.6 kg yag

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba 5 aydir spor yapiyorum ve her ay yag orani olcum makinesini kullaniyorum. Spora basladigimda amacim zayif ama fit gozuken bir vucuttu ve 89 kgdan cok kardiyo ve az kalori alimiyla 4 ayda 71.5 a dusmeyi basarmistim. Bu surecte kas 36.3 kg—> 34 kg. yag 26 kg—-> 11.4 kg kadar dusurdum . Fakat son ayda birazda kas kazanmak icin yemek programima ekstra olarak aksamlari yaklasik 1000 kalorilik kuruyemis(600 kalori fistik 200 kalori ceviz 200 kalori badem) ,250 kalori pinar protein sut , 250 kalorilik protein bar ekledim . Sonuc olarak her ay ortalama 4 kg verirken bir anda son ayda 2.7 kg aldim bu da acikcasi uzdu.

kas kutlem bu ay 34 den 34.8 oldu ama yag da 11.4 den 13 e cikti . Oncelikli olarak bu sizce kotu bir deger mi ? Diger soru olarak da kuruyemis ve protein bar kismini cikarmayi dusunuyorum yani 1250 kalori kadar azaltmayi sizce bu sekilde kilo vermeye devan eder miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boy kac , 170-180 ise bence zaten yeteri kadar kilo vermissin simdi uc bes sene kilonu koruyup yagdan verip kastan alma zamani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironimperor -- 21 Şubat 2018; 23:20:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ironimperor kullanıcısına yanıt
    hocam 1.77 boyum su an arkadaslarimin tabiriyle fit bir vucuda sahibim ama bu ay 1.6 kg yag alirken sadece 800 gr kas artti ve karin bolgem biraz daha genisledi . O kadar ay yag yakmaya alistiktan sonra cok koydu bu . ben belimin ve bacaklarimin kalinlasmasini istemiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChrissyCostanza

hocam 1.77 boyum su an arkadaslarimin tabiriyle fit bir vucuda sahibim ama bu ay 1.6 kg yag alirken sadece 800 gr kas artti ve karin bolgem biraz daha genisledi . O kadar ay yag yakmaya alistiktan sonra cok koydu bu . ben belimin ve bacaklarimin kalinlasmasini istemiyorum .

dogru kaloriyi bulduysak makro hesaplamak lazim ama ne kadar ekmek o kadar kas az yersen daha yavas kutle elde edersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironimperor

quote:

Orijinalden alıntı: ChrissyCostanza

dogru kaloriyi bulduysak makro hesaplamak lazim ama ne kadar ekmek o kadar kas az yersen daha yavas kutle elde edersin

hocam dedigim gibi öyle aman aman kas kütlesi elde etmek istemiyorum sadece yag verirken kas kütlesi kaybetmemek istiyordum . Cünkü 3 kg yag verirken yaklasık 800 gr kas kaybediyordum . Bu ay yeni beslenmeyle kası arttırdım ama yag 2 katı kadar arttı. Cok bi bilgim olmadıgından bu kötü mü iyi mi bilmiyorum ? Su an nasıl beslenecigimden emin de degilim cok kafam karısık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaloriyi fazla almışsın onlar da ekstra yağ olmuş. Kaloriyi azalt.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.