Şimdi Ara

80 obp kaç bin geri atar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
10.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar abiler ablalar ben seneye sınava gireceğim obp 80 olacak 40 bin yapsam kaç k geriye atar çok korkuyorum sanki boşa çalışıyormuşum gibi geliyor

• Yapay Zekanın Yanıtı

OBP Ne Kadar Geri Atar?

OBP (Oyuncu Batting Ortalaması), bir beyzbol maçında vuruş yapan oyuncunun vuruş sayısının toplam plaka görünüşlerine bölünmesiyle hesaplanan istatistiksel bir ölçümdür. Genellikle bir oyuncunun vuruş yeteneğini değerlendirmek için kullanılır.

80 OBP, bir oyuncunun plaka görünüşlerinin %80'inde vuruş yaptığını gösterir. Bu, elit bir vurucu olduğunu gösteren mükemmel bir OBPD'dir.

Bir oyuncunun OBPD'si ne kadar yüksek olursa, vuruş yapma olasılığı da o kadar yüksek olur. Bu, takımının gol atmasına yardımcı olabileceği ve bu da maç kazanmalarına yol açabileceği anlamına gelir.

OBPD'nin geri atma miktarı, oyuncunun oynadığı lig ve pozisyon gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ancak genel olarak, 80 OBPD'ye sahip bir oyuncu, her 100 plaka görünüşünde yaklaşık 40-50 vuruş yapar. Bu, 1000 plaka görünüşünde 400-500 vuruşa denk gelir.

Bir oyuncunun OBPD'si 85'e çıkarsa, her 100 plaka görünüşünde yaklaşık 55-65 vuruş yapar. Bu, 1000 plaka görünüşünde 550-650 vuruşa denk gelir.

OBPD'leri kırık olan oyuncular, genellikle her 100 plaka görünüşünde 20-30 vuruş yapar. Bu, 1000 plaka görünüşünde 200-300 vuruşa denk gelir.

OBPD'nizi hesaplamak için aşağıdaki formülü kullanabilirsiniz:

OBPD = Vuruş Sayısı / Plaka Görünüşleri

Örneğin, 1000 plaka görünüşünde 800 vuruşu olan bir oyuncunun OBPD'si 0,800'dür.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Sayısal bu arada
  • Up
  • Sıralama sihirbazlarına rastgele sonuçlar(hedefine yakın) yazıp ortalamanı değiştirerek ne kadar geri attığına bakabilirsin.
  • 7 atar
  • 45 olur
  • Sınavın zorluğuna göre değişir benim de 80 ortalamam vardı 21 de 50k dan 55k ya, 22 de 11k dan 16k ya attı fakat şimdiden obp hesabı yapma derslerine bak derim.

• 80 obp kaç bin geri atar aşağı yukarı böyle
  • raste kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • 458143869 kullanıcısına yanıt
    ne demek, rica ederim
  • 458143869 kullanıcısına yanıt

Sanırım 5-7k arası olur

• tam 80 obp'm var, tm'de beni 3k'dan 4k'ya attı. sayısalda da 148 k'dan 155'e atmış.

• 85 obp 3990 => 6242
  • 6k atıyor eminim. beni 82 5k attı
  • Geçen sene 6 7 k civarı geri atıyorsa bu sene 10 11k civarı geri atabilir
  • 10k ortalama
  • 7k atar
  • Hocam vepuan sitesinde böyle birşey vardı (https://vepuan.com/yks-kac-bin-geri-atar-hesaplama/ ) buradanda detayli bakabilirsiniz . Kendi siralamamı obp mi girdim neredeyse nokta atışı bildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5194C02C4 -- 17 Ağustos 2023; 12:4:4 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.