Şimdi Ara

%50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
58
Favori
44.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende tavsiye etmiyorum 2 sorusorduk die göndermiyorum sizin kargoyu dedi uzak durun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar için teşekkür ediyorum. dh ilanda olan konularda yarım saat soru soran ve cevap bekleyen arkadaşlara yardımcı olamıyorum. Kaç gün geçerli, hangi kargolarda geçerli, hangi bilgileri vermem gerekiyor, ne kadar indirim oluyor vb gibi.
  • Yurtiçi kargo için aldım ve bugün kargoya verdim. İlginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itn

Yurtiçi kargo için aldım ve bugün kargoya verdim. İlginiz için teşekkürler.
    ben teşekkür ederim hocam, saygılar
  • Size nasıl ulaşabilirim donanım haberde yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaranSanlı

Size nasıl ulaşabilirim donanım haberde yeniyim
    pm bölümünden mesaj atabilirsiniz. wp 0505 748 49 61
  • bazı arkadaşlara yardımcı olamadığım için üzgünüm, şehir dışındaydım. Bir de mesajda olan konularda tekrar tekrar soru sorulduğu zaman yardımcı olamıyorum.

Ne kadar indirim olur? Kargonuzun ağırlık kg ve desisine göre fiyat belirlenir. Bu kargoda ortaya çıkar.
    Her halükarda e ticaret sitesinin anlaşmalı fiyatlarıyla kargo gönderirsiniz.

Kargo kodu kaç gün geçerlidir? Kargo kodu tanımlandığı andan itibaren 3 iş günü geçerlidir.

Hangi kargolarda geçerlidir? Verilen kargo kodları YURTİÇİ KARGO, SÜRAT KARGO VE PTT KARGOLARDA GEÇERLİDİR.

Yüzde kaç indirim yapar? En az %50 en fazla %80 indirim yapar.

Acil Kargo kodu alabilir miyim? GENELLİKLE HAYIR, ACİL KARGO KODU ALAMAZSINIZ. İŞLEM BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN YAPILIYOR, BİLGİSAYAR BAŞINDA OLSAM BİLE 10 DAKİKA SÜRÜYOR. HER ZAMAN MÜSAİT OLMUYORUZ.
  • Zebramo Üzerinden fake satış ile indirimli kargo kodu oluşturuyorsunuz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu

Zebramo Üzerinden fake satış ile indirimli kargo kodu oluşturuyorsunuz sanırım.
    Bu yorumu yapmaktaki amaciniz nedir?

• Etik bulmadim ilanınızı, bunu forumda maddi beklenti olmadan paylaşmak yerine ücretli olarak satmayı tercih etmişsiniz.

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor bizde yapalım vallaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feardarks

Nasıl oluyor bizde yapalım vallaha.
    Zebramo üye olun (ücretsiz) ve adres bilgilerinizi girin, sembolik olarak bir ilan acin 5tl gibi, ilan başlığına rezerve yazın, başka bir telefondan kargo alicisi için yine üyelik yapın, açtığınız rezerve ürünü alım yapın, zebramo size 3kargo şirketinde kullanabileceğiniz indirimli kargo gönderimi için bir kod verecek kargonuzu anlaşmalı kargo şirketlerine zebramo uygulaması/kampanyası diyerek o kod ile vermeniz yeterli. Kargo alıcıya ulaşınca onay vermeniz gerekiyor, onay sonrası, İşlem tamamlandığında 5tl'nin 3tl si sizin hesabınıza yatar.

2tl zebramo komisyonu karşılığında indirimli kargo göndermiş olursunuz. İşlem sınırı yok, sadece her seferinde gönderici ve alıcı adreslerini tanımlamanız gerekiyor.

Maliye ile başımız derde girmesin :) teşekkürler bilgilendirme için

• Bazı arkadaşlar konuyu tam okumadan soru sormuş bakıyorum konu içinde her şey yazılıyor ilan akrif mi diye soran bile var.
    Adam yazmış 3 gün geçerli hala kaç gün içinde kullanmalıyım yazıyor.
    Son zamanlarda gördğüm en faydalı, dolu yorum bu. Baya büyük bir masa kargoyla gelecekti 150 lira falan tutuyordu. Bu yöntemle 50 liraya düşecek gibi. Çok teşekkürler.
  • quote:

Zebramo üye olun (ücretsiz) ve adres bilgilerinizi girin, sembolik olarak bir ilan acin 5tl gibi, ilan başlığına rezerve yazın, başka bir telefondan kargo alicisi için yine üyelik yapın, açtığınız rezerve ürünü alım yapın, zebramo size 3kargo şirketinde kullanabileceğiniz indirimli kargo gönderimi için bir kod verecek kargonuzu anlaşmalı kargo şirketlerine zebramo uygulaması/kampanyası diyerek o kod ile vermeniz yeterli. Kargo alıcıya ulaşınca onay vermeniz gerekiyor, onay sonrası, İşlem tamamlandığında 5tl'nin 3tl si sizin hesabınıza yatar.

2tl zebramo komisyonu karşılığında indirimli kargo göndermiş olursunuz. İşlem sınırı yok, sadece her seferinde gönderici ve alıcı adreslerini tanımlamanız gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bende Dolap üzerinden yapmayı düşündüm, akrabama koli göndereceğim ama tereddüt ettim.
    Ödeme yaparken kendi adıma kart kullanmak zorundayım bu da sorun yaratabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertugrul_Koc

Hocam bende Dolap üzerinden yapmayı düşündüm, akrabama koli göndereceğim ama tereddüt ettim.
    Ödeme yaparken kendi adıma kart kullanmak zorundayım bu da sorun yaratabilir.

Alıntıları Göster
    Bende ödemeyi kendi kartımla yapıyorum, hatta çoğu zaman gönderici ben, alıcı eşim oluyor yada tam tersi. Örneğin forumdan bir ürün aldığımda bile bir kod alıyorum zebramodan, ürünü aldığım arkadaşa diyorum bu kod ile kargoya ver. İndirimli geliyor.

• quote:

Bende ödemeyi kendi kartımla yapıyorum, hatta çoğu zaman gönderici ben, alıcı eşim oluyor yada tam tersi. Örneğin forumdan bir ürün aldığımda bile bir kod alıyorum zebramodan, ürünü aldığım arkadaşa diyorum bu kod ile kargoya ver. İndirimli geliyor.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Benim göndereceğim koli biraz ağır yiyecek koyacağım :) ama sorun olmaz sanırım. İçinde ne var diye soruyorlar kitap mı desem

• %50 - %80 İNDİRİMLİ KARGO KODU TANIMLANIR. YURTİÇİ, PTT VE SÜRAT KARGO
    Maalesef kod hiçbir işe yaramadı. Fazladan 7 TL verdik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.