Şimdi Ara

80.000 Bütçe Araç Önerisi ve CC Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi aksamlar suan ailemizde olan d-4d comfort corollamızı babam satma kararı aldı. Babam cok binmez arabaya ben de ehliyetimi 1-2 aya alıcam o yüzden araba secmede rolüm büyük olcak. Aradıgımız sartlar geniş olması, cok fazla yakmaması, d sınıfı olması. Değer kaybından dolayı 2. el bakıyoruz. Bu arabaya en az 3 sene bineriz.

Arabanın değişeceğini duyunca ilk olarak çıktığından beri tipine hasta oldugum CC geldi, ne yazik ki etrafımızda hiç yok. Otoparkın videosuna baktım çok kısa aractan tam anlamıyla bahsedilmiyor. Bu aracı bilenlere bazı sorularım var: Bizim bütceye göre makyajlı kasa 2012 model felan alabiliyoruz bu aracın kronik bir sorunu var mıdır? Bazı yerlerde gördüm kapılarda çita olmadığı için rüzgar sesi çok alıyor denmiş bu doğru mu? 1.4 TSI 160beygir performansı nasıldır? Son olarak internette gezindim bu aracla ilgili DSG problemi goremedim sanzımanda sorun yapar mı malum 2.el Herkese teşekkürler..

• 2013 Latitude Executive bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

2013 Latitude Executive bakın

Hocam biraz ona da baktim donanim olarak mercedes seviyesinde donanimda bi arac baya zengin. Testine baktigimda yol tutusu ve yalıtımı kotuydu. O yuzden geri planda kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence babanın arabasına değil de ilerde çalışıp kazanıp kendi alacağn arabaya heves etmelisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

Bence babanın arabasına değil de ilerde çalışıp kazanıp kendi alacağn arabaya heves etmelisin

Normalde babamın isine karismam ama kendi böyle istedi sen begen modeli arastirip aliriz diye alindiktan sonra genelde ben biniyor olcam babam pek binmez. Araba sürmeyi yeni ogrenicem heves olmasi normal degil mi ?

• Cok fazla yakmaması kriterine 1.4 tsi 160 bakmak abes olmus. Eski kasa manuel comf tdi passat alın gecin. Deger kaybınız da olmaz geniştir

• quote:

Orijinalden alıntı: Carser

Cok fazla yakmaması kriterine 1.4 tsi 160 bakmak abes olmus. Eski kasa manuel comf tdi passat alın gecin. Deger kaybınız da olmaz geniştir

Cok mu yakar hocam mesela kac litre bulundugum yerde trafik yok. Internette basarili demislerdi tuketimine ama dedgim gibi oyle kapsamli bilgi bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clariyt
    sanzımanda sorun yapar mı malum 2.el DSG

genç kardeşim 3 kelime söyleyeceğim sana:
    aklından bile geçirme.
    o paraya E segmenti sorunsuz arabaya binersiniz
    http://www.sahibinden.com/volvo-s80-1.6-t4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 24 Temmuz 2015; 21:25:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

quote:

sanzımanda sorun yapar mı malum 2.el DSG

genç kardeşim 3 kelime söyleyeceğim sana:
    aklından bile geçirme.
    o paraya E segmenti sorunsuz arabaya binersiniz
    http://www.sahibinden.com/volvo-s80-1.6-t4

Yok hocam daha yeni yeni bakmaya basladim markalara. DSGyi malum hepimiz biliyoruz ama iste garibime giden DSG sorunu gozume carpmadi arastirinca. Hocam s80 yuksek model yillisi ve temizi butceyi geciyor gibi s60lar hakkinda ne düşünürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clariyt -- 24 Temmuz 2015; 21:28:32 >

• 2011 yili eski değildir bir araba için hele hele E segmentiyse kardeş.S60 s80le hemen hemen aynı kaliteye sahip sadece daha ufak boylu bir araç.zaten motor şanzıman aynı kendini kanıtlamış.dsg gibi şanzımanı sorunlu arabaya hele hele garantisizse adımınızı atmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 24 Temmuz 2015; 21:34:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

2011 yili eski değildir bir araba için hele hele E segmentiyse kardeş.S60 s80le hemen hemen aynı kaliteye sahip sadece daha ufak boylu bir araç.zaten motor şanzıman aynı kendini kanıtlamış.dsg gibi şanzımanı sorunlu arabaya hele hele garantisizse adımınızı atmayın

Tavsiyeniz icin teşekkürler hocam volvoya da bakmaya basladim.

• Hocam s60'a da bakın. Parasını sonuna kadar hak eder. Kaliteli bi araca binmiş olursunuz.
  • Cc çok güzel araç ama yakıt tüketimini araştırdın mı kaç yakıyo... Dizel passat bakın

• 6 ileri yaş kavrama dsgler sorunlu olanlardan degil passat cc touareg te 6 ileri var sorunlu olan 7 ileri kuru kavrama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara da 9 10 litre civarı yakıyor, yalıtım yeterli, donanım yeterli, 38 binde dsg henüz hata vermedi. Performansı bence yeterli 1.8 tfsi ile aynı tadı alıyorum diyebilirim. Sorunuz varsa başka yanıtlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

6 ileri yaş kavrama dsgler sorunlu olanlardan degil passat cc touareg te 6 ileri var sorunlu olan 7 ileri kuru kavrama

Hocam hatam varsa duzeltin passat ccler(2011 e kadar olanlar) 6 ileri 2012 ve sonrasi 7 ileri diye biliyorum eger dediginiz gibiyse sorun cikarmaz arkadasda 2.0 tdi dsg passat var arac 200 bin kmde dsg hala saglam

• quote:

Orijinalden alıntı: ayigucu

Ankara da 9 10 litre civarı yakıyor, yalıtım yeterli, donanım yeterli, 38 binde dsg henüz hata vermedi. Performansı bence yeterli 1.8 tfsi ile aynı tadı alıyorum diyebilirim. Sorunuz varsa başka yanıtlarım.

Yogun tuketimde mi hocam o degerler hocam tum sorularimi cevaplamissniz sagolun 100kmden sonra kapilarda citalar olmadigindan dolayi ruzgar sesi cok geliyor mu

• Yakıtı ve DSG bilinmezliği canınızı sıkmazsa CC pişman olunacak araç değil zaten,2013 model bulursunuz 80 e biraz piyasaya çıkıp araç bakarsanız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayigucu

Ankara da 9 10 litre civarı yakıyor, yalıtım yeterli, donanım yeterli, 38 binde dsg henüz hata vermedi. Performansı bence yeterli 1.8 tfsi ile aynı tadı alıyorum diyebilirim. Sorunuz varsa başka yanıtlarım.

Yogun tuketimde mi hocam o degerler hocam tum sorularimi cevaplamissniz sagolun 100kmden sonra kapilarda citalar olmadigindan dolayi ruzgar sesi cok geliyor mu

Rica ederim. Çok yoğun trafik veya performanslı tüketim verileri değil. Hafif zorlamada 13 lt leri rahat görür. Evet kapılarda çıta yok doğru ama çok rüzgar sesi aldığı söylenemez belki 130 dan sonra diyelim. Ama a4 ün yalıtımı daha iyi, kıyaslamanız için söylüyorum. O paralara 1.8 tfsi bulunabilinir belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Yakıtı ve DSG bilinmezliği canınızı sıkmazsa CC pişman olunacak araç değil zaten,2013 model bulursunuz 80 e biraz piyasaya çıkıp araç bakarsanız.

Haklisiniz motoru iyi, tasarimi hem agir hem sportif tek korkum dsg ama sorun yasayan görmedim henüz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.