Şimdi Ara

8 Sene Boyunca Bir Kızın Peşinden Koşan Adamın Gerçek Hikayesi...[INCI]Okumayan Kalmasın (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
424
Cevap
39
Favori
18.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baştan sona okudum,cool story bro dedim kapattım.
    incideki tezek'in hikayesi veya miami'nin hikayesi buna 10 basar.
  • bir solukta part 10 a geldim.

devamını da yarın okuyacağım. Öküz gibi uykum var lan :@
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Erden

İncide okuduğum en iyi 2. hikaye bu. Birincisi "bir jigolunun hayatı" idi

bir jigalonun hayatı linki varmı nereden okuyabiliriz ?
  • hikayeyi okudumda bana bir an aynali tahiri hatirlatti
  • Çok uzun yahu oku oku bitmiyor
  • Geçen gün tek oturuşta 13'e kadar geldim, sonra okuyamadım, içimden gelmiyor. Merak etmiyor da değilim hani.
  • 10.partta kaldım eve gelince devam ederim
  • bence hikaye gercek ama adam abartarak yaziyo. sonucta adamin meslegi yazarlik facebook sayfasinda gordugum kadariyla.

ornegin, 6 sene once sarhos ve yorgunken istanbul agziyla konusan adami dovdugunde adamin soyledigi kelimeleri tek tek hatirlamasi.
    veya psikologun gaza gelip yuru be birakma kizi falan demesi gibi seyler abarti

ama guzel oluyo yani hikayeye guzellik katiyo ben sikayetci degilim
  • Gecen gece tek seferde okudum hepsini sabah 6da yattim
  • bkz .Masumiyet, 1997 yılında cekılen fılmın degısık versıyonu.iyi sallamıs ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozoklar

Hakan

8 Sene Boyunca Bir Kızın Peşinden Koşan Adamın Gerçek Hikayesi...[INCI]Okumayan Kalmasın

Mahir

8 Sene Boyunca Bir Kızın Peşinden Koşan Adamın Gerçek Hikayesi...[INCI]Okumayan Kalmasın

Aslı

Arkadaşlar sizden ricam resimleri lütfen dağıtmayın

berk
    donanınhaberde aslıya hakana vs ait olduğu söylenen fotoların hiçbir alakası yok bunu oradaki arkadaşlara söyler misin

iletmemi istedi. yalan yanlış resimlerle milleti kandırma kardeşim

• Adana'da yasayan biri olarak yazdigi mekan,yer ve Adana Demirspor'la ilgili yazılanların (kisi isimleri,yasananlardan hepsi gercektir) bu nedenle abartı gelsede bazı yazdıkları, inanıyorum yazdıklarına.Dayısının ismini ogrensem ve kendiside Simsekler tayfasında ise dayısı hakkında yazdıklarının netligini ogrenmek istiyorum acıkcası.Ayrıca kendisiyle konusma fırsatıda bulabilirlm. Bu dogrultuda yazdıkları beni inandırmaya yetti. Kesinlikle fake degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMEA -- 13 Ocak 2012; 14:19:51 >
  • okurken arkada winamp tan Anathema - Flying açık kalmış dalgınlıktan gözlerim doldu bitince soluksuz okudum neymiş beh

bir de şu yaprak seven kelebek hikayesini özel mesaj olarak atabilirmisiniz
    sağolun mesaj atanlar şimdiden
  • Şimdi bitirdim sürükleyici ama o kadarda iyi değil okuduğum diğer hikayelere kıyasla.Misal kelebeğin anlatış biçimi çok çok daha iyi derim.
    Merak eden arkadaşlar google veya inci sözlüğe ''anlatsam mı anlatmasam mı'' diye aratabilir.
  • okuduğuma değdi ama
  • Herif hayatımı değiştirdi lan sonunda kıza kavuşamazsa Adanaya gidip indircem lavuğu delirdim burda
  • Bitti hikaye ben bu adamın yerine olsam yaptığım tek şey Tekeli zengin etmek olurdu.Helal olsun ne diyeyim.
  • takip..
  • dayısının aşkı bölümüne falan girdi sıkıldım kapattım
  • valla üşenmeyip ben yazsam roman olur heralde.Bana yapmacık geldi biraz..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.