Şimdi Ara

8 Sene Boyunca Bir Kızın Peşinden Koşan Adamın Gerçek Hikayesi...[INCI]Okumayan Kalmasın (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
39
Favori
18.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saatte part 10a geldim sigara ve müziklerle.Tribe soktu
  • Arkadaslar Asli Hakanin evlenme teklifini kabul etmis mi? Haberi olan, duyan varmi?
    Tam olarak nedir sonuc?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herif ne p?ç çıktı yahu koluna jiletle aslı yazaymış daha iyiymiş anlatış olarak akıcı, güzel bir hikaye olmuşda kişilik olarak hiç gozum tutmadı neymiş korkan bilmemne olurmuş falan kuçuk dagları o yaratmış anasini satiyim. Çok iyi arkadan iş çeviriyor hikayenin başından belli; en iyi arkadaşım diyor gidiyor dusmani ile arkadas olup manitasina yavşiyor. Bunlar evlenirse gece gozunu açık tutsun aslıyıda goturen olur gece, aslınında 150lira olayından belli ne mal oldugu elemanı kullanıp askerlerle yiyor parayı iki densiz birbirini bulmuş işte.. Şurayada yazıyom erdemide unutmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hissetme -- 13 Ocak 2012; 0:41:04 >
  • mbulunsun
  • Şimdi çayı demliyorum, part 8'de kalmıştım en son bitireceğim.
  • Çok kötü oldum,bahsi geçen adana erkek lisesinde bende buna benzer birşey yaşadım,her mekanı bilmek 9 yıl önce oralarda bu olayların benzerini yaşamak dahada koydu bana:(
  • ben okudum .bence guzel bir hikaye cool story de olsa insanı düşünüren sonunda verilmek istenen mesaj güzel.bence sizde okuyun bişey kaybetmessiniz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

Arkadaslar Asli Hakanin evlenme teklifini kabul etmis mi? Haberi olan, duyan varmi?
    Tam olarak nedir sonuc?

evet mayıs ayı ortası nişan var. ağustos sonu gibide duyunleri olcakmış.dh olarak gidelimmi düğününe ne dersiniz ???
  • sonuna kadar okudum ama gerçekliği oldukça şüpheli.fakat eleman güzel anlatmış sıkılmadan okudum
  • Bakarız
  • biri pdf yapip link atabilir mi pm
  • Ben 11. seneye girdim
  • part 8deyim cok zamanim olmuyo okumaya ama bu adam psikolojimi bozacak isi gucu olan adamim ben kizin pesinde kosamiyom hergun
  • İyi hikayeydi gerçekten. Baştan ön yargılı yaklaşmıştım. Basit bir lise anısı şeklinde düşündüm ama okudukça kendine bağladı. Ama anlatılan tek taraflı bir aşk hikayesiydi. Olayların çoğu anlatanın yaşadıklarıydı. Karşı tarafın çoğu zaman haberi olmadı olanlardan. Bu yönden takıntı olarak değerlendirdim. Bir insan bir kadına veya herhangi bir şeye nasıl bu kadar bağlanabilir veya vakit ayırabilir tam olarak anlamlandıramadım. Hayat bizden o kadar fazla şey bekliyor ki bu kadar zaman ayırabilmek hayatı ihmal etmek anlamına gelebiliyor. Yada baştan savrulmak. Belkide doğru yaşam budur ve standartlaştırılmış hayata mahkum edilmiş olanlar bizlerizdir. Bu karmaşaya düştüm. Çoğu kişi için cahilliğin ta kendisidir bu hikayede yaşananlar ve yapılan hatalar. Ama istediğinden bu kadar emin olabilmek ve ruhunun derinliklerinde dolaşabilmek gerçekten cesaret ve özel bir bilgelikle mümkün diye düşünüyorum. Hayatta çok özel hikayeler var. Çoğumuz için maddeler gerçeği temsil ediyor ama kıyıda köşede gördüğümüz, bazen bakmaya tenezzül etmeyip yanından geçip gittiğimiz insanlar bu hayatı dibine kadar sıyırıp yaşayanlar olabiliyor. İlginç gerçekten.

• Vay be harbi okudum hepsini ve iyiki de okumuşum.
    Kitap okumam normalde pek öyle ama bunu üşenmeden okudum yeminle..
  • Spoiler

-------------------

Gece 12 den beri okuyorum sonunda bitirdim. İnanılmaz cool story olmuş yani. Bir insanın başına 8 yılda bu kadar fazla şey gelemez yahu. Annesi ölüyor, dayısı felç geçiriyor,sevdiği kız lösemi oluyor, akıl hastanesine yatıyor, bu arada 2-3 kere bıçaklanıyor yada büyük kavgaya karışıyor, hırsızlar tarafından gaspa uğrayıp silah zoruyla şehir dışına çıkarılıyor. Oha be arkadaş oha bu kadarda sallanmaz be ya. Birde şuna kafa taktım. Mesela tam hastaneye geliyor bu eleman kızın yanına, o an herkes ağlamaya başlıyor falan Aslı yoğun bakıma giriyor. Lan tam senin geldiğin ana mı denk geliyor bu? 2 gün aç geziyor Ankada'da tam hastane bahçesine girecek Harunla kavga ediyor. Tam bu anda nerden çıktıysa Allah'ın Adana'sından Mahir atlayıp Ankara'ya hastanenin önüne geliyor. Tam bunlar yumruklaşırken arkadan Mahir'in sesi duyuluyor. Oha oha türk sineması maşallah. Birde Trende kabinlere girip Aslı burdamı? diye sorması tamamen bir film senaryosu.

--------------------

Spoiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin van Persie -- 13 Ocak 2012; 4:35:55 >

• part 5 'den sonra sarmadi.
  • Hacı naptın sen ya saat 05:00 oldu hala kitlendim ekrana!
  • ilk öpüşmeleri kısmına kadar gayet güzel okuyordum ama cool story bro olduğunu çakıp kapadım sekmeyi
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.