Şimdi Ara

8 mbps sınırsız internet 19.90 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
14
Favori
18.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sözleşmeyi illa ki kargoyla mi istiyorlar, kargo ücretleri almış başını gitmiş de. 40tl felan istiyorlar kargo için. Hani 10-15 hadi 20 olsun diye düşünmüştüm ama 50tl bile isteyen oldu, bu nedir yahu?
    Sözleşmeyi kargosuz olarak yada kargo ücretini daha uygun olarak nasıl halledilir fikri olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt

Kupon satış kısmında kargo için kod satanlar var. Ptt kargo + kod ile taş çatlasa 12 tl ye gider. Dosya sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt

İşin can alıcı kısmı orası kardeşim rekabet de olması çok iyi yoksa bu Türk Telekom bizi sömürürdü

• Modem parası var mi?
    Tasinmada ücret var mi?
    Yazdıklarım ücretli ise ne kadardır?
    Tesekkurler

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Başvuruyu 15ine kadar yapsak sonra evraklari ayarlasak olur mu? Bi de pek guven vermedi bana taahhutsuz mu baslasam diyorum netspeedden bile memnunsuzlar var 50mbps hiz 20ye dustu diye bu da 8mbpsden 3 4e düşerse

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt

hayata olan bakış açınızı değiştirmeniz lazım.

• Geçiş için basvurmayin bence yeni üyelik icin başvurun 24 saat içinde her şey halloluyor. Evrak falan da göndermeniz gerekmez böylece ekipler gelip sözleşme imzalatiyor. Diğer üyelik varsa da iptal edersiniz.

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Hocam benim 2019dan beri netim yok yeni basvuracagim da evrak kargo tarama vs deniyor onlari yapmayacak miyim sadece ekipler sozlesme ile gelip kuracaklar mi?

Evet. En azından bende öyle oldu.

• Sah!n kullanıcısına yanıt
    Siz ne zaman kurdurdunuz nasil hiziniz paket hangisi memnun musunuz kurduktan sonra nakil istersek ucreti ne kadar?
    Kurulum ucr yok demi?
    Taahhüdü fesh edersek geri alani x20tl olarak mi oderiz?

• Kurulum ücreti?
    Modem ücreti?
    Daha sonra nakil ücreti?

• Milleni sol fiberden geçiş var mıdır

• Arkadaşlar dun soyle bir yorumlara baktim da cok fazla sikayet var ben ayagimi cektim biraz 20tl uygun ama hizmeti alamadigin parayi vermek de sacmalik olacak stres olacak gibi herkes ödediği bedelin karsiligini almak ister
    Cunku zamaninda 8mbps kadar superonline vdsl neti 50tl ile 24 ay baslayip sadece 7 8 ay kullanip bulundugum yerden ayrilmak zorunda kalmistim nakil istedim port yok siz takip edeceksiniz dendi dondurma ucretsizdi 3ay 2 kez mi ne onu da soylemediler islerine gelmeyince ve o sekilde sozlesme bitmesine 2 ay kalaya kadar x50tl kullanmadan odedim sonra nakil istedim kalan 2 ayi kullandim 50tl den sozlesme bitince 2 ay 100tlye sonra da 150tlye cikardi turkcell kafayi siyirdim 8mpbs kadar nete 150tl 3 ayda oyle odedim sonra kapattim ama hiz konusunda kopma vs yasamadim onu belirteyim fakat fiyatlari cok pahali ekstra modem kullanim ucreti aldi modemi geri aldi vs. degmez fiberini denemedim vdsl sorunsuzdu benim icin cok agzim yandi acikcasi o yuzden aynisini yasamak istemiyorum zaten fiber 100mbps cikiyor adresimde en uygun.com dan baktim turknet 100mbps fiber 100tl sozlesmesiz modem de veriyor oyle alayim diyorum zaten sabit durmuyoruz yazin 5 ay yokuz sozlesme bana pek mantikli gelmedi
    Vodafone kullanan var mi onda 35tlye sabit 12mbps var onu da dusunebilirim yazin dondururum yada nakil yaparim diyorum bana 12 16 mbps hiz yeter zaten sosyal medya web online film vs izlenecek download oyun vs indirmem
    Önereceğiniz memnun olduğunuz 8mbps de olur en dusuk hiz servis sağlayıcı varsa yazin lütfen artik temkinli olmaya çalışıyorum siz de oyle yapin derim
    Bu arada turknet telekom alt yapisini kullanarak 100mbps fiberi 100tlye nasil veriyor telekomda da daha yuksek superonlineda zaten 170tl sozlesmeli olarak basliyor bana en makul bu geldi hizli olanlardan hiz 16mbps de olsa işimi görür gerci ama onlar da 80tl den basliyor nerdeyse
    Kablonet yok olsa o uygundu ama

Asagiya sikayet.var yorumlarindan ekliyorum bir gidip okuyup karar verin derim

Filiz
    2282 görüntüleme 23 Aralık 2020 12:46

Pelicell İnternet İnanılmaz Şekilde Kesiliyor!

Şu 2 senenin dolmasını iple çekiyoruz bir an önce değiştirelim şu interneti diye ilk başta insanlar alsın diye yüksek hızda sunum yapılıyor ve ardından yavaşlatılıyor derste her dakika kesiliyor! Bir çözüm bulunsun...! Paranızı alırken alıyorlar hizmeti vermiyorlar.

Yaren
    0 görüntüleme 01 Aralık 2021 15:42

Pelicell İnternet Bağlantı Yok

İnternet yok telefonları açan yok dünden beri arıyorum hep meşgul böyle bir şey olamaz ya arkadaşım çekmiyor diye başka internete geçti cayma bedelini ödetiyorlar ama yazık ya verilen paraya yazık artık açın su telefonları kullanamadığım internete para ödüyorum.

vodafone 12 mbit 35 tl nerede var

• sirswager kullanıcısına yanıt

Fiber ve tahhütlü bağlantıda modemi ücretsiz veriyorlar hocam.

• Fiyat 35 mi olmus

• 52radikal 5 kullanıcısına yanıt
    Hayır sitede fiyat hala aynı. 15i gibi artacak demişlerdi.

• Abonelik yaptıranlar için şöyle bir bilgi paylaşayım. Ben web sayfasına bakmadan imzalı sözleşmeyi sözleşmede yazan İstanbul adresine gönderdim ama firma Bursa Karacabey'e taşınmış. Web sayfasında ki adres doğru yani, benim gibi sözleşmede yazan adrese göndermeyin.

• Modem vemiyorlarmış.tasinma durumunda ücret 75 liraymis.sozlesmeyi kurmaya gelince imzaliyormusuz.kargoyla gönderme olayı yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52radikal -- 10 Ocak 2022; 20:58:32 >
  • Bağlatan var mı? Çok kopma vs. oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.