Şimdi Ara

8 gb ekran kartları beklenmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yüksek texture için şimdilik sadece Middle Earth Shadow of Mordor yüksek bellek istese de konsolların belleğinden dolayı yeni çıkacak oyunlar da isteyebilir, üst seviye ekran kartları için 8gb modelleri beklenmeli mi?

• Tabi tabi 64 cigolaytda beklenmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paratuzağı

yüksek texture için şimdilik sadece Middle Earth Shadow of Mordor yüksek bellek istese de konsolların belleğinden dolayı yeni çıkacak oyunlar da isteyebilir, üst seviye ekran kartları için 8gb modelleri beklenmeli mi?

nickin durumu açıklıyor hocam.
  • Ben Gta V'ten sonra duruma bakılmalı derim.Önümüzdeki dönem yeni çıtayı belirleyecek oyun o olacak.
  • Firmaların yerinde olsam gt210 a 8gb vram koyar satarım.Peynir ekmek gibide gder ha benim 8 çikolayt ekran kartım var diye.Bide 512bit veri yolu koydunmu tamamdır anlıyorum diye geçinen sadece çikolayta bakılmamasını söyleyip ayrıyeten bite bakan tayfayıda keklemiş olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick konu uyumu
  • Gerek yok

• Hayır hiç gerek yok.4 GB uzun bir süre yetecektir,konuya girdiğimde ilk 8 GB Ram sanmıştımv

• 4 gb en az 2-3 yıl daha yeter sonra 5-6 diye gider.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 19 Haziran 2020; 11:11:28 >
  • İyice saçmaladılar göz göre göre dolandırıcılık resmen saçma salak grafikleri olan bir oyun 6gb vram istiyor bu işe dur demek gerek 6 ay önce gittik 960 tl verip gtx 770 aldık kartı hurdaya çıkarttılar anasını satım
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

http://www.amazon.com/Sapphire-VAPOR-X-PCI-Express-Graphics-11226-11-40G/dp/B00P9RDI9Y/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1415523432&sr=8-13&keywords=sapphire+RADEON+R9+290X+8GB

çok pahalı belki yaygınlaşınca ucuzlar

quote:

Orijinalden alıntı: berkke
    İyice saçmaladılar göz göre göre dolandırıcılık resmen saçma salak grafikleri olan bir oyun 6gb vram istiyor bu işe dur demek gerek 6 ay önce gittik 960 tl verip gtx 770 aldık kartı hurdaya çıkarttılar anasını satım

bencede gereksiz ama kartın yüksek texture seviyesinde oyunu çalıştırabiliyorken sırf 6gb değil diye açmıyorsa adama koyar :) oyunlar konsollar baz alınarak yapılıyor bence ilerki oyunlarda yüksek ram isteyecek

• gelmiyor mu 8gb lık versiyonlar
  • 4 cigolayt yetmiyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

gelmiyor mu 8gb lık versiyonlar

Direk 4 ten 12 'ye atlayacaklarını açıkladılar geçenlerde. 12 çıkınca da 24 için bekleme konusunu bekliyorum senden sevgili "paratuzağı" kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

gelmiyor mu 8gb lık versiyonlar

Direk 4 ten 12 'ye atlayacaklarını açıkladılar geçenlerde. 12 çıkınca da 24 için bekleme konusunu bekliyorum senden sevgili "paratuzağı" kardeş.

yeterki sen site
  • 4 gb yeter artar. sık sık onbellekleme yapar ama ona da zaten 4 lerın hızları yeterlı gelır baya bir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

İyice saçmaladılar göz göre göre dolandırıcılık resmen saçma salak grafikleri olan bir oyun 6gb vram istiyor bu işe dur demek gerek 6 ay önce gittik 960 tl verip gtx 770 aldık kartı hurdaya çıkarttılar anasını satım

üstad bunlar bizden daha çok para yiyecekler anlaşılan..
  • Dur hele 4 gb lar bile fazla suan bence :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.