Şimdi Ara

+8 dark vane mi +8 shard mı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
4
Favori
32.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkdaşlar bu günlerde güzel bir MYKO (max 70lvl) sunucu arıyordum,türklerin risingko'ya baktım virüs dolu, cüceko'da da rootkit var ve oyuncu sayısı yok, ayrıca Türk pv'lerinde edit item dolu ve pus satışı var.

Birkaç gündür düzgün sunucu arıyorum, QuarantineKO'yu buldum şu an Betada, 1 kasımda asıl açılışı yapacak benim gibi eski günleri özelyen varsa çok iyi bir myko sunucusu, herşeyi geçtim en azından adamlar cilentine virüs koymamış. Paneline bile baksanız kalitesini anlarsınız.

Özet geçmek gerekirse;

PUS'da scroll satışı yok, sadece ırk isim class gibi hizmetler satıyorlar
    EXP 10X, Item rate 3x
    max level 70lvl
    gerçek myko db, edit skiller filan yok

Panel :https://www.quarantineko.net/

bakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ah o eski günler...
  • Büyüyecek ne vardı. Hep o günlerde kalsaydık ya . +8 Sherion da iyidir :D
  • Bende 7 sene oynadım ama yeter artık zırt pirt ne gunler temali mesajlarda sıktı

• Selamunaleykum beyler

• Çocukluğumdan en çok bu oyunu özlüyorum ya. Ne güzel günlerdi o heyecanıbaşka hiçbir oyunda yakalayamamıştım. Arkadaşlarla falaan bütün muhabbetimiz bu oyudu minor combo yapışımda mahallede hava atıp duruyordum. Arkadaşım doğum günü hediyesi platinum alınca doğumgünümü boşverip knight online a gömülmüştüm
  • ne çok Knight oynayan varmış

• ne çok Knight oynayan varmış

• Shard

• ya oğlum yapmayın şöyle şeyler boğazım düğümleniyor :)
    Dipnot : Yılbaşı etkinliklerinin zevki pahabiçilemezdi. yıldız fln topluyorduk sabah okula gitmeden önce.
  • Uplamayın şu konuları, kötü oluyorum
  • 59 karakterimde +6 dark vane vardi. Oyuncular takas gold item surekli istiyordu yapmamistim yaninda +7 rebitsiz shard kullaniyorum ikisi cok karizma idi. Lupus pendant vardi. Defans icin takiyordum. Buffer bir kiz oyuncu benle pk icin takilirdi. Fire dark iyidi. Savas baskin etkinlikler yilbasi bugu.

• Ne saçma bi oyun bu ya. Kamera falan hiç güzel değil w a s d var ama a d çok saçma bi dönüş alıyor. Çok dandik grafikler ve karışık yazılar. Metin2 her türlü açık ara önde.

• Arkadaslar knight oynamadigim icin bir sorum olacak. Bu msn koxpunun mantigi neydi? Yani ne alakasi var msn'yi oyuna surukleyince neden koxp olmus oluyor

• OMéR kullanıcısına yanıt
    msnin koxp dedikleri (ortada gerçek ko-xp dedikleri program yok ko-xp denilen şeyde aslında bot mevcut ilk cıkan botun adıydı ve oyunda koxp diye kaldı her tüpgaza aygaz denmesi gibi bişey işte) aslında oyunun bir bugu yine ortada herhangi bi program yok okcu karakterlerinin oyunu klavye buguna sokarak devamlı z (next target) r (auto atack) sıralamasında atak yapması idi herkes aynı anda yapinca tabi ortada mob kalmayınca hepsi aynı targete vuruyordu ve hızlı exp kasılıyordu mana harcamadan elinle yorulmadan oyunu bilmediginden detaylı acıklıyayım dedim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaybackX -- 5 Kasım 2014; 17:30:35 >
  • Abi sabah 5e doğru ft beklemek istiyorum
    4. Temple yazısı çıkarken tıklamak , o geyikler.. sonunda kutu çıkınca aptal bi mutluluk ve huzur içinde bi uyku ..
    Özledik ya yazdıklarınız ayrı ayrı hüzünlendirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Haşikiometrik

Abi sabah 5e doğru ft beklemek istiyorum
    4. Temple yazısı çıkarken tıklamak , o geyikler.. sonunda kutu çıkınca aptal bi mutluluk ve huzur içinde bi uyku ..
    Özledik ya yazdıklarınız ayrı ayrı hüzünlendirdi

+ladım güzel kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

yaprakların donması

bak ya
  • Yil 2006, sabahin 6sinda internet kafenin kapisinda siraya girerdik, gece 12.30 da cikardik, o da kafe kapandigi icin. Ex kasmak mi dersin, npt yapmak mo dersin, cleaver gorevleri, ardreamda spike town, magelerin kastigi yerlere (harpy, zombi vs.) troll cekmek mi dersin

• quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

msnin koxp dedikleri (ortada gerçek ko-xp dedikleri program yok ko-xp denilen şeyde aslında bot mevcut ilk cıkan botun adıydı ve oyunda koxp diye kaldı her tüpgaza aygaz denmesi gibi bişey işte) aslında oyunun bir bugu yine ortada herhangi bi program yok okcu karakterlerinin oyunu klavye buguna sokarak devamlı z (next target) r (auto atack) sıralamasında atak yapması idi herkes aynı anda yapinca tabi ortada mob kalmayınca hepsi aynı targete vuruyordu ve hızlı exp kasılıyordu mana harcamadan elinle yorulmadan oyunu bilmediginden detaylı acıklıyayım dedim :D

Arkadaslarim oynuyordu msnyi oyunun ustune falan surukluyolardi , oyunun buga girmesine mi sebep oluyor yani Knight'taki Koxp = Metin2 Muz Hilesi

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.