Şimdi Ara

8-9 kg, max 8000 bütçeli, az enerji kullanan kurutma makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Birkaç gündür kurutma makinesi bakıyorum. Siemens' in WQ43G2A0TR Modeli bana çok mantıklı geldi ama internette kendisi hakkında hiç yorum yok. Satıcılar ve yorumlar genelde 410TR' ye yönlendiriyor ama kendi kendini temizleme özelliği hakkındaki kafa karışıklığını çözen bir yorum da bulamadım.

Bahsettiğim makine ile 410TR nin avantaj dezavantaj kıyaslamasını yapabilecek veya beni uzun süre götürecek sağlam bir makine önerecek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben eski seri iq500 kullanıyorum. Self cleaning condenser olan. Hiçbir sıkıntı yaşamadım tek dikkat edeceğiniz nokta iki filtreyi her kurutma sonrası güzelce temizlemek. Bu attığınız modelde gayet güzel yorum bulamama sebebi yeni çıkmasından kaynaklı ama memnun kalırsınız.

• Cevap için çok teşekkürler. Bahsettiğim modeli alıp ilk deneyenlerden olayım bakalım.

• heidipeter H kullanıcısına yanıt

Memnun kalacağınızı düşünüyorum. Zaten genelde ya pamuklu dolap kuruluğu+1 yada mix +2 programını kullanıyorım çoğu şey için sorunsuz.

• Daha uygun fiyat performans ürünü arayanlara bunu öneririm

https://www.vestel.com.tr/vestel-km-9701-9-kg-kurutma-makinesi-p-1118

beyaz eşya şans işi ama ben çok memnunum çamaşırlara hiç zarar vermedi şimdiye kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.