Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

8.3 inçlik Nokia tablet test sevkiyatında ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 8.3 inçlik Nokia tablet test sevkiyatında ortaya çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24410 Mesaj

Nokia'nın modern tablet pazarına ilk adımını attığı 10.1 inçlik Lumia 2520 modelinin ardından, daha küçük boyutlara sahip ve ekran kalemi destekli yeni bir modelin de söylentileri başlamıştı. Hindistan'a sevk edilen test ürünlerine ait bir belgede ortaya çıkan bilgiler söylentileri güçlendiriyor. 

RX-115 kod numarasına sahip olan modelin 8.3 inçlik bir ekran barındırdığı görülüyor. Full HD çözünürlük sunan model IPS LCD panele sahip. Belgede bunun dışında bir bilgiye yer verilmemiş.

Nokia'nın 8.3 inçlik tablet modelinin abisinden pek bir farkının olmadığı belirtiliyor. Snapdragon 800 yongaseti, 2GB RAM, Windows RT 8.1 işletim sistemi, nano SIM kart modelin tahmin edilen özellikleri arasında. Modelin adının ise Lumia 2020 olacağı tahmin ediliyor. 

Windows 8.1 güncellemesi ile birlikte gelen daha küçük boyutlu Windows tablet trendinden geri kalmak istemeyen Nokia'nın Lumia 2020 modeli ile 8 inçlik tablet pazarında başarı kovalamak istediği sanılıyor. Modelin ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi yok. Ancak Lumia 2520 ile rekabetçi bir fiyat politikası güden Nokia'nın Lumia 2020 ile de aynı politikayı devam ettireceği sanılıyor.

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/8.3-Nokia-Lumia-2020-tablet-with-1080p-display-and-4.5-dual-SIM-Lumia-revealed-in-testing_id50182

|
    |

• Yarbay
    7926 Mesaj
    Prototip cihazların hepsi Hindistan a gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Böylelikle ekran kalemi konusu da kapanmış oluyor Lumia'lar açısından diğerlerinin ise acısından. Yeni lumia'larda da ekran kalemi görmemiz yakındır. Çizimle uğraşan mimar ve ressam arkadaşlar için bulunmaz bir nimet bu özellik. Gözleri aydın.

Microsoft 950 XL

❤ [Deleted from big topics] ❤
  • Yüzbaşı
    290 Mesaj
    "8.3 inçlik Nokia tablet test sevkiyatında ortaya çıktı"

Başlıkta bir garip olmuş, bir sevkiyat var ama test ediliyor gibi.
    Yeni kurulan bir sevkiyat şirketinden sızmış bu sefer...
    |
    |
  • Yarbay
    3965 Mesaj

Sızdıran kaynak o tarafta...
    |
    |
    TurboCore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    6704 Mesaj
    neden hala windows RT'li cihaz çıkıyor?

Windows Phone'u büyük çözünürlüğe ve yatay moda göre uyarlasınlar onu kullansınlar tabletlerde. artık RT ismini gören uzaklaşıyor zaten oradan.
    Aslında başlat butonu ve xboxda ki değişikliklerden anlayabileceğimiz üzere geri adım atabilen bir şirket. ama RT ismindeki ısrarı gereksiz bence.
    Cevap veriyorum
    Nufus çok fazla yani nufus var.
    |
    |
  • Yarbay
    7926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Okisht

Windows Phone'u büyük çözünürlüğe ve yatay moda göre uyarlasınlar onu kullansınlar tabletlerde. artık RT ismini gören uzaklaşıyor zaten oradan.
    Aslında başlat butonu ve xboxda ki değişikliklerden anlayabileceğimiz üzere geri adım atabilen bir şirket. ama RT ismindeki ısrarı gereksiz bence.

Rt 8.2 ile Windows Phone olacak büyük ihtimal. İki ortak mağaza ve platform

|
    |

Orijinalden alıntı: Okisht

Çok doğru söylemişsiniz zaten siz söyleyince farkettim Microsoft yeni Surface tabletinden de RT adını kaldırdı. Demek ki bu konuda önemli değişikler yapacaklar sabırsızlıkla bekliyorum.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ben Lumia 2023'ü bekliyecem
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Böylelikle ekran kalemi konusu da kapanmış oluyor Lumia'lar açısından diğerlerinin ise acısından. Yeni lumia'larda da ekran kalemi görmemiz yakındır. Çizimle uğraşan mimar ve ressam arkadaşlar için bulunmaz bir nimet bu özellik. Gözleri aydın.

Hocam biraz saçma olacak ama bence profilini aç tüm mesajlarını görelim çok öantıklı ve güzel yazıyorsun hergün nokia'aya daha çok ısınıyorum

-rds
    1 Not
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hi Guy

quote:

Hocam biraz saçma olacak ama bence profilini aç tüm mesajlarını görelim çok öantıklı ve güzel yazıyorsun hergün nokia'aya daha çok ısınıyorum

Özel mesajları da açayım mı? Arkadaş, dost oluruz belki. Buluşur çay, kahve içeriz. Dalarsınız sonra bana.

Yok abi p.m değil profilin yani yazdıklarını görelim diyorum

|
    |

-rds

1 Not
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Özel mesajları da açayım mı? Arkadaş, dost oluruz belki. Buluşur çay, kahve içeriz. Dalarsınız sonra bana.

Yok abi p.m değil profilin yani yazdıklarını görelim diyorum

Ana sayfa haberlerinde Nokia konularının hemen hemen hepsinde yazıyorum. Nokia haberlerini takip edin, o şekilde eksileyin. Daha heyecanlı olur öyle.

Bu kadar aksi olduğunu bilmiyordum herkesi kendine düşman görerek daha çok düşman edinirsin ben sadece bi öneride bulundum.

|
    |

-rds

bu cihazın fiyatı uygun olursa andorid tabletimi satıp direk geçicem.

arm mimarisinde windows pro bekleyenlere cevaben şunları söylemek istiyorum.

bende andoridde exe dosyalarını açmak istiyorum yada iosda da öyle.ama ne yazıkki bu iki işletim sistemleri birer çöp çünkü exe açamıyorlar.o yüzden windows pro tablet alacağım arm mimarili... nasılım? trololololololol...
  • Yarbay
    2740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SystemApps

bu cihazın fiyatı uygun olursa andorid tabletimi satıp direk geçicem.

arm mimarisinde windows pro bekleyenlere cevaben şunları söylemek istiyorum.

bende andoridde exe dosyalarını açmak istiyorum yada iosda da öyle.ama ne yazıkki bu iki işletim sistemleri birer çöp çünkü exe açamıyorlar.o yüzden windows pro tablet alacağım arm mimarili... nasılım? trololololololol...

o değilde siz ms fanları niye androidtablet kullanıyorsunuz onu anlamıyorum win rtyi öve öve bitiremiyorsunuz ama almıyorsunuz bu çelişki neden
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Tabletin prototipini Hindistana büyük ihtimal microsoft yazılımcılarının yarısı orda olduğu için gönderiyorlardır.
    |
    |
  • Binbaşı
    1522 Mesaj
    Ayped aqar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu modelleri ne zaman ülkemizde görcez
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.