Şimdi Ara

8.2 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekkonun 1 lvl as artmış ormanda oynarken blueya vurunca çar kilitleniyordu umarım düzelmistir. Yeni w ile Nunu corki bot lane nasıl olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en büyük değişiklik point-click skillerin miniondan aggro alması olmuş sanırım aptal aptal kass q,cass e,annie q spamlayan insanlar eskisi gibi agresif oynayamayacak mid lanede.top/botta oynayanlarında çalıları iyi kullanması gerecek.bu değişiklik rahat tradee girip agresif oynayabilen şampiyonları bi tık daha değerli kılabilir,orianna-zed gibi.

onun dışında as buffı gereksiz olan nunu ap midler için baya iyi support olmuş.

malzahar q'sunun olayı silenceıydı damage nerfünün pek etkiliceğini düşünmüyorum max cdrda cdsinin daha uzun olması gerekirdi.ez,evelynnde pek etkilenmez.

adclerin targon alma olayı bitmiş oda iyi ama buzdişin mid ve gp,nasus gibi top lane heroları tarafından bolca tercih ediliceğini düşünüyorum.
  • Sonunda güzel bi yama.
    Ezreal vayne iyi olmuş.Mide bulandırıyolardı artık.Arakçıda iyi olmuş komple gereksiz rün.
    Khaya pek vurmamışlar ama psikolojik olarak bu nerfli bunu oynamam ben kafasına giriyorlar kurtuluruz inş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.