Şimdi Ara

7hhvv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamthevoice -- 18 Mart 2017; 0:24:14 >

• Uzay mühendisliği okuyunca ne iş yapılıyor var mı Türkiye'de alanı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla derslerinden keyif almadığınız bölümü bırakmanız sizin faydanıza olur.

Ekonomiyi de yaparım diyorsanız değiştirin.
  • hocam biraz alakasız konular

bence hangisini daha çok sevdiğinizi iyi düşünün
  • Size tavsiyem İTÜ Uzay'a belli bir ilginiz ve hedefiniz varsa gidin hocam. Hele dersleri bir kere sıkarsa bence o işin sonu gelemeyebilir. Ekonomi sizin için daha uygun gibi.
  • Itü ekonomi yaz

• ben uzay yazardim ama ilgi alanin degilse yazma tabi ekonomi yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf

Uzay mühendisliği okuyunca ne iş yapılıyor var mı Türkiye'de alanı?

roket tasarlıyosun hocam heralde. bölümün çok fazla esprisi yok eger hayal dünyasında yasamıyosan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Justlikefire8 -- 4 Ağustos 2016; 17:58:38 >
  • hocam ekonomi çok iyi diye duydum stajı falan çok rahatmış büyük bankalara gidiyosun
  • voublo V kullanıcısına yanıt
    biraz daha bilgilendirebilirsen çok memnun kalacağım tanıdıkların felan mı var
  • iamthevoice İ kullanıcısına yanıt
    hocam benimde tam bilgim yok ancak benim bir arkadaşım orayı istiyordu çok araştırdı hala aklında yani çocuğun çok iyi iş imkanı var çok güzel bölümdü falan diyor
  • Tamamen yoneliminle alakali ama bu bakis acisiyla ekonomi daha hayirli gibi dostum.

• abartma ne zaman 2.9 a kapadı :D 3.08 den aşağı aldığı yıl var mı hatırlamıyorum
  • Ekonomiye ilgili gibisin ekonomi yaz.

• Bende uzay yazdım bu sene,tanıdık uzay mezunu THY de iyi bir yerde,artık THY uçak ve uzay mezunu diye iş ilanı veriyor alırken bile dedi.İstemiyorsan geç tabii.
  • Gambling kullanıcısına yanıt
    uzay bu sene kaçla kapatır sence?

• V10 V kullanıcısına yanıt
    Geçen sene 20.900'müş.Yükseliş gösteriyor her sene nerdeyse.Bir de şu Halil'in NASA olayı falan oldu tanıtımda baktım herkes uzayı soruyor.19k ya falan çıkar belki inşallah çok yükselmez.
  • Gambling kullanıcısına yanıt
    sen kaçıncısın? bide kontenjanı 5yükselmiş. o kadar ilerlermi?ondan önceki sene kaç ilerlemiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V10 -- 4 Ağustos 2016; 17:57:30 >
  • V10 V kullanıcısına yanıt
    18498
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambling

18498

bide kontenjanı 5yükselmiş. o kadar ilerlermi?ondan önceki sene kaç ilerlemiş?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.