Şimdi Ara

75. DH ŞARKI YARISMASI (KAZANAN = Sherlock) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
6.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biri lütfen şaka desin Ya tamam birinci olmayalım ama resmen sonlardayım. DİO SONUNCU OLDU. Legend dostum Dio beğenilmiyor grupta, belki bu sefer başarır dedim ama fenerliso kim ne göndermiş onu da atabilir misin? Mobildeyim öyle bir resim görmedim şu ana kadar.

Elektrogitar yok artık

Edit: En baştaymış görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Man -- 29 Temmuz 2018; 19:34:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler @Sherlock

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi şarkı kazandı?
  • Angry Man kullanıcısına yanıt
    Benden maksimum puanı aldın sen

Sondan 4. Olmuşum ben de Journey ile . Bir sonrakine çok farklı tarzda bir parça ile geleceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Hangi şarkı kazandı?
  • Kazanana tebrikler.

• Tebrikler @Sherlock hocam. Güzel şarkı.

Yeni konu çok gecikmesin lütfen. Tam gaz devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock

Alıntıları Göster
    Tebrikler, kadının makyajından biraz puan kırmıştım.

• Liste açılmıyor bende küçük gözüküyor düzgün yükleseniz güzel olur

• Yuh çok umutluydum şarkımdan da sondan 2 nedir abi

• En azından Vision Bleak in üstlerde olması sevindirici

• Puan vermedigim sarki kazanmis Ona ragmen iyi puan toplamisim son yarismalardaki en iyi derecemi yaptim. Balthazar cok guvendigim bir gruptu ozellikle bu sarkilari. Hem rock hem klasik hem yavas tempo diye herkese hitap edecegini dusunmustum. Neyse daha kullanmadigim guzel sarkilarim var onumuzdeki 3 yarismada bir tane sampiyonluk almam gerek mutlaka.

Kazanana tebrikler tabii. Ben begenmesem de cogunluk begenmis ki 1. yapmis.

9 sarkiya oy verme isi aslinda iyiydi cunku cogu zaman oy vermekte zorlaniyordum. Yuksek puanlari vermek kolay aslinda ama 1-2 puanlari dagitmak biraz zahmetliydi puan verilecek sarki bulamadigimda. 12 puanli olsaydi bu yarisma 10 verdigime 12 8 verdigime 10... seklinde yapip 1 puani da meeh iste dedigim bir sarkiya verir gecirdim cok da zahmetli olmazdi yani aslinda. Yarisma gelenegi her zaman 12 puanli 10 sarkili olmustur puan baremleri ona goredir bu zamana dek. Eurovision konsepti yani. Ben bundan sonra da özüne sagdik kalinmasi taraftarayim. Belli donemlerde deneysel formatlar olmustu juri olusturmak vb. gibi ama bu gune kadar genel gecer kural/format 12-10-8-7... seklindeydi. Birinciligi etkilemez zaten dedigim gibi yine en yuksek puani en begendigi sarkiya verecek herkes ayni sekilde. 1 puan verecek bir sarki da illa bulunur.

Katilimcilar fikirlerini belirtirse iyi olur bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Bana puan vermemissin gözümden kacti zannetme

• Sen bana vermişsin sanki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ek olarak bir şey belirtmek isterim. Şu Şampiyonluk sayıları toplansa çok güzel olabilir, lig havası olur, rekabet artar bence.
  • Puan vermediğim şarkı kazanmış. Tebrikler Sherlock.

İddialı idim, üst üste 2. kez kazanmak istedim fakat 5 puan ile rüya gerçekleşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Ek olarak bir şey belirtmek isterim. Şu Şampiyonluk sayıları toplansa çok güzel olabilir, lig havası olur, rekabet artar bence.
    Öyle bir tablo vardi vaktinde yildiz veriliyordu kazananlara zorradam hazirlamisti. Suan bulamadim. Kazanan sarkilar konusu var ama guncel degil belli bir zamana kadar tutulmus kimin kazandiginin kaydi. Kaldigi yerden tek tek yarismalari kontrol edip tablo cikartmak isteyen olursa;

https://forum.donanimhaber.com/dh-sarki-yarismasi-kazanan-parcalar--91312580

• quote:

Orijinalden alıntı: Young Sinatra

Öyle bir tablo vardi vaktinde yildiz veriliyordu kazananlara zorradam hazirlamisti. Suan bulamadim. Kazanan sarkilar konusu var ama guncel degil belli bir zamana kadar tutulmus kimin kazandiginin kaydi. Kaldigi yerden tek tek yarismalari kontrol edip tablo cikartmak isteyen olursa;

https://forum.donanimhaber.com/dh-sarki-yarismasi-kazanan-parcalar--91312580

Alıntıları Göster
    Zevkli olabilir öyle, illa yıldız olması gerekmez şampiyon olduğu kadar yanına sayı koysak bile kafi bence.

• @Sherlock tebrikler..

kazanını son oyla belirlemişim garip oldum.. benim şarkım da çok güzeldi puan vermeyen arkadaşlara çok kırıldım isimlerini tek tek not aldım bu arada. sonraki yarışmalarda görüşmek üzere.

• yönetici dayanışması
    sonuçlar şaibeli, inanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.