Şimdi Ara

75 Bine Araç Tavsiyesi (Acil Yardım Son Çare Jetta)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir akrabam alacak istemeye istemeye de olsa aklı jettaya gidiyor

dizel+otomatik+sedan max 50 60 km de en aşşa 2012 13 model araç bakıyoruz sizce ne almalıyız ?

Uzun süre kullanılacağı için jettadan uzak tutmak istiyorum ama bagaj hacmi ile aklımızı çeliyor.

Akrabam eski bir focus 2 kullanıcısı yenisinin bagajını görünce focustan vazgeçti ne alalım sizce ?

0&2.el fark etmez.

• Tabiki Toyota Corolla yeni kasalardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Highline beyaz jetta iyidir.Gece vs mükemmel duruyor.Zorlamanın anlamı yok jetta alınız.
  • VW Touran Diesel BM

• sedan zorunluluk değilse megane3 sport tourer dci edc gt-line stationwagon iyi yol tutuş, düşük bakım maliyeti, zengin donanımı, düşük yakıtı, genel manada sorunsuz bir araç. 2014 2015 ve düşük km araç ayrıca ispanya montaj

• quote:

Orijinalden alıntı: the gift

sedan zorunluluk değilse megane3 sport tourer dci edc gt-line stationwagon iyi yol tutuş, düşük bakım maliyeti, zengin donanımı, düşük yakıtı, genel manada sorunsuz bir araç. 2014 2015 ve düşük km araç ayrıca ispanya montaj

Acil para lazım olduğu zaman hemen satılması lazım hocam o yüzden station ve fransız düşünmüyoruz , çare jetta gibi
  • 2012'de 71 Bin'e sıfır 1.6 TDI Passat Bluemotion almıştık bu araç fiyatları ne kadar yükseldi, hiçbiri parasını hak etmiyor.

----

Octavia'ya da bir bakın diğer türlü çare Jetta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 860K -- 24 Mart 2016; 21:58:32 >
  • Aynen hocam akrabam beni danışmak için aradı ve inanmadım yani passatların 70 bin lira olduğuna aynı cümle içinde bile komik geliyor ama el mecbur .
  • Dsgye rağmen hala vw ısrarını anlamak gerçekten zor. Corollla veya astra düşünülebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 508 Mondeo Exeo Latitude kovalanabilir belki.
    C sınıfı olarak ise Corolla, Elantra, Octavia bakılabilir fakat Dsg malum. Garantisiz olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tosun911

Dsgye rağmen hala vw ısrarını anlamak gerçekten zor. Corollla veya astra düşünülebilir

Dizel otomatik o fiyata ne yazık ki denk gelmiyor hocam.
  • Elantra,jetta,octavia,508 manuel olabilirse eski kasa passat da bakılabilir.

Ekleme: Full paket otomatik fluence de bakabilirsiniz corolladan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkishDrifter -- 24 Mart 2016; 22:39:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.