Şimdi Ara

75.000 TL Bütçem var Sizce Hangi Aracı Almalıyım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
4.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu aylarda yeni bir araç almak istiyorum fakat sizlerinde fikrini almak isterim.

Bu araç için ödeyebileceğim fiyat 75.000 TL. Taş çatlasa 80.000 TL

Aracın dizel olması lazım.

1.8 veya 2.0 motor tercih ederim. 120 Hp den aşşağı olmaz.

Konfor ve performansı iyi olmalı.

Aslında (Audi A4 yeni kasa) ve (Bmw 320d) hoşuma gidiyor ama kararsızım.

Eğer bu araçları kullanan varsa yuardımlarını bekliyorum.

Hayırlı Günler...

• Tek kelimeyle C 180 K
  • 3.20 kasa değiştirecek
  • 2012 Jetta 1.6 tdi dsg highline + sunroof + metalik renk , garanti uzatma + kasko vs. 73 bin tl civarı alınır tadından yenmez.
  • Ya o parayla passat mı alınır ? Bilmiyorum ama ben 30.000 tl verenle 75.000 tl verenin aynı arabaya binmesini mantıklı bulmuyorum. Yıl farkı olsada araba aynı gözüküyor 75 bini bastıktan sonra enazından oooo adamın arabaya bak be demesi lazım yolda görenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deren05

Tek kelimeyle C 180 K

adam dizel istemiş :)

ben insignia diyebilirim
  • Bmw 320d hoşuma gidiyor benim.
  • Opel insignia 2.0 cdtı 130 hp editıon elegance paketi kampanyalı anahtar teslim 72.997 tl ye veriyorlar.Bence sizi her yönden tatmin edecek bir araç.
  • insignia 2.0 CDTI 160 ps cosmo ot. sanjıman sizi memnun bırakır
  • Passat 1.6 tdi comfort 71tl.benim o kasayı tasirmi diye soruma herkes kullanan dahil olumlu cevap verdi.vergi avantajında var.bir test sürüşü yapmadan hiç birine karar verme.comfort ici dolu bir paket hemde dizel passat.
  • skoda superb
  • Volvo S60
  • İnsignia 2.0 cdti gumus gri cosmo.( Edition da olabilir full olmayanini kastediyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: senbenibanasor

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba.

Bu aylarda yeni bir araç almak istiyorum fakat sizlerinde fikrini almak isterim.

Bu araç için ödeyebileceğim fiyat 75.000 TL. Taş çatlasa 80.000 TL

Aracın dizel olması lazım.

1.8 veya 2.0 motor tercih ederim. 120 Hp den aşşağı olmaz.

Konfor ve performansı iyi olmalı.

Aslında (Audi A4 yeni kasa) ve (Bmw 320d) hoşuma gidiyor ama kararsızım.

Eğer bu araçları kullanan varsa yuardımlarını bekliyorum.

Hayırlı Günler...

Belirtmiş olduğunuz

-Fiyat
    -Dizel
    -Motor hacmi
    -Güç
    -Konfor

isteklerinizi karşılayan tek model İnsignia 2.0 Dizel 130 Bg...

• 80.000 TL'lik araba isteyipte dizel diye tutturmak garip geldi.

ben olsam kesinlikle c180 alırdım

edit: 75.000tl lik araba önerisi konusunda VW önerilmesini gördükten sonra camdan atlayasım geldi ama iş yerindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi This Time -- 18 Ağustos 2011; 18:07:18 >
  • C180 Turbolar En ucuz 40bin..
    Makyajsız kasa bakmasi lazim onu da 35-36 bin civarina bulur
    100bin Tl yapar.
  • Ford kuga kullanıyorum 79 bin araştır sitesinden çok iyi ve havalı bir araba aynı zamanda dediğin fiyatlara anca 2008 model bmw 320 alırsın çnkü sıfırları 130 bin :)
  • o paralara sıfır bmw mersedes dızel mumkun deıl..yenı passat dızel - renault latıtude - peugeot 508 bakmanızı tavsıye edebılırım..3unu test edıp ona gore karar verın bence..
  • Vw Caravelle 2.0 biTDI 180 PS olabilir.Performans olarak,0-100'ü 9.9 sn,200 e kadar soluksuz çıkıyor.Performanstan yana hiç bir sıkıntınız olmaz.Şehiriçi 7-8.5 litre,basmayı seviyorsanız 10 litre yakar.90 a CC ile sabitlediğinizde 5,5-6 litreleri görebilirsiniz.Sürekli performanslı kullanırsanız,yakıtı üzer.MTV'si 6 aylık 262 TL.Konfor istiyorum demişsiniz,bu fiyatlara sıfır km olarak alacağınız hiç bir araç Caravelle konforunu sunamaz.Sizin için büyük olması,park etmek sorun yaratacaksa bilemem.

Neden Caravelle ? diye soracaksınız muhtemelen.Bu fiyatlarla alabileceğiniz en konforlu araç 1.6 tdi (Passat) veya 1.5 dci (Latitude) olacaktır.Üstüne basa basa da söylüyorum,Caravelle,Latitude ve Passat'tan da konforlu.Açıkçası ben 70-80 bin verip de 0-100 ü 12,5 saniye filan olan araba almam.Benim fikrim budur.Ha ekonomiktir,orası ayrı..70-80 bin liralık arabası olan ekonomiyi düşünmez demeyeceğim,fakat bu kadar da etkili olmamalı.1.6 tdi-1.5 dci ile 2.0 tdi arasında toros dağları yok.O 5 yakıyorsa bu da 8 yakıyor.Eğer 3 ü düşünecek kadar durumunuz yoksa almayın lütfen.Bu yüzden Caravelle dedim.

Bu da bonus olsun,ABT kitli olanı,

* Sonradan ekleme,Caravelle hız sınırı konusunda otomobillerle aynıdır.Tüm köprülerden geçebilir.Yolcu ve şoför bölümüne üfleyen klimatronik klima mevcut.Arka taraftaki yolcular tavandan klimayı yönetebilir.Sağdaki kayar kapı araç içinden ve anahtardan açılıp kapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Dogukan -- 18 Ağustos 2011; 20:14:25 >

• insignia NB 2.0 130 HP ‐ Dizel Active Select Edition Elegance Paketi 72.997 tl
    iyi bir tercih olur 130 ps olmasına rağmen performansı yeterlidir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.