Şimdi Ara

*** 700 Türk Lirasına Satılık PS3 80GB (Sıfır,hiç kullanılmamış ve 2 yıl Eurasia Garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir yarışmadan kazandığım PS3'ümü satıyorum. Ürün 5 Mart günü elime geçti. 12.02.2009 tarihli faturası mevcuttur. Ürün 2 yıl SONY EURASIA garantisi altındadır. Ürün kutusundan hiç çıkarılmamıştır. Kargo ile geldiğinden kargo şirketinin kolisinden çıkarttım. Bilgisayar karşısında bile oyun oynayan biri değilimdir. PS3 oynamaya vaktim olmayacak.

Ürünün fiyatı 750 Türk Lirası'dır. Pazarlık ve takas olmayacaktır. (İNG Bank, Vakıf Bank ve Türkiye İş Bankası hesapları mevcuttur.)

Pazar gününe kadar (15.03.2009), aksi belirtilmediği sürece satış fiyatı 700 Türk Lirası olarak tekrar düzenlenmiştir.

Ürünün özelliklerini bilmiyen yoktur zaten ama tekrardan bir hatırlatalım.

Sony Playstation 3 - CECHK04 modeli
    (Not: CECHK04 Modeli PS3 ün daha az ısınmasını ve daha az enerji harcamasını sağlayan sisteme sahiptir.)

• 80 GB
    • DUALSHOCK 3 Wireless Kol
    • PAL destekli
    • BlueRay

*** 700 Türk Lirasına Satılık PS3 80GB (Sıfır,hiç kullanılmamış ve 2 yıl Eurasia Garantili)

**PS3'ün özellikleri hakkında beni bilgilendiren webkurdu47 'ye teşekkür ederim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 10 Mart 2009; 22:32:48 >

• Arkadaşlar konuya mesaj atmak yerine PM ile sorularınızı sorarsanız daha çabuk cevap alırsınız. Her türlü sorunuzu PM ile sorabilirsiniz. İyi günler.
  • almak istiyorum pm attım
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragonstory

almak istiyorum pm attım

PM cevaplandı.
  • pm atamıyorum, buradan söyliyim. üstteki arkadaş almayacaksa ben de alabilirim. istanbul'da elden teslim alma imkanım var mıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Liquefied

pm atamıyorum, buradan söyliyim. üstteki arkadaş almayacaksa ben de alabilirim. istanbul'da elden teslim alma imkanım var mıdır?

Malesef elden teslim etme olanağım yok, Ben Konya'dayım. Konyada bir tanıdığınız varsa onunla beraber buluşup size kargolayabilirim. Parayı yatırdıktan 15 dk sonra kargolarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 8 Mart 2009; 19:41:33 >
  • tamam zaten başka bir yerden alıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Liquefied

tamam zaten başka bir yerden alıyorum.

Hayırlısı olsun.
  • pm atamıyorum.
    yanında oyun var mı?
    sahıbınden.coma ılan verısenız 700 tl alırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Primobolo

pm atamıyorum.
    yanında oyun var mı?
    sahıbınden.coma ılan verısenız 700 tl alırım.

Cevaplandı
  • ö.m.
  • Arkdaşım Hangi Yarışmadan Kazandın?
  • p.m
  • Cihaz yarın Konya' da elden teslim alınmak koşuluyla satın alınmıştır.

Her iki taraf içinde hayırlı olması dileğimle...
  • Eti'nin Maximus kampanyasından kazanılmıştır.

Yarın arkadaşla buluşup satış işlemini hayırlısıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.
  • Herkese hayirli olsun. Guzel bir ilan hazirlayana arkadasida tebrik ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuckulteli

Eti'nin Maximus kampanyasından kazanılmıştır.

Yarın arkadaşla buluşup satış işlemini hayırlısıyla gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

Cihaz teslim alınmıştır. Hayırlı olsun...
  • tüh kaçırdık
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragonstory

tüh kaçırdık

O kadar üzülme ya. Satayım istiyorsan bulur orta yolunu anlaşırız
  • 500 vereyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.