Şimdi Ara

700 lira bütçeye tablet önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşime 700 lira bütçeli bir tablet arıyorum ve tabletten de pek anlamıyorum zaten ders videoları izlemek ve oyun oynamak için kullanacak önerilerinizi alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: TqMedia

Arkadaşlar kardeşime 700 lira bütçeli bir tablet arıyorum ve tabletten de pek anlamıyorum zaten ders videoları izlemek ve oyun oynamak için kullanacak önerilerinizi alabilirmiyim?

SAMSUNG GALAXY TAB 8.0 AL 699 TL SANIRIM 1.5 GB RAM VAR ÇİFT ÇEKİRDEK GAYET İYİ VEYA İPAD MİNİ
  • TqMedia kullanıcısına yanıt
    Acele etmezsen Aralık sonu gibi LG G Pad 8.3 çıkacak. Piyasa çıkış fiyatının 800 TL olması bekleniyor. Kredi kartı kampanyalarıyla falan 700 TL civarına rahatlıkla bulabilirsin. Ayrıntılı inceleme için aşağıdaki videoyu izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 28 Kasım 2013; 19:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Acele etmezsen Aralık sonu gibi LG G Pad 8.3 çıkacak. Piyasa çıkış fiyatının 800 TL olması bekleniyor. Kredi kartı kampanyalarıyla falan 700 TL civarına rahatlıkla bulabilirsin. Ayrıntılı inceleme için aşağıdaki videoyu izleyin.

Yok kardeşim ne 700-800 ü 1000 liradan aşağı olmaz bu tablet.

• Tekno Seyir'deki inceleme videosunda 800 TL'ye satışa çıkacağını söylediler. Ben onların yalancısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Tekno Seyir'deki inceleme videosunda 800 TL'ye satışa çıkacağını söylediler. Ben onların yalancısıyım.

900 olur en az o da benim fikrimce çünkü 1.7 ghz çift çekirdek 2 gb ram var kasası falan sağlam nexus 7 2013 bile 850 lira falan sanırım o 900-950 olur bence
  • Valla videoyu izlediysen adamlar Aralık ayında satışa çıkacağını ve fiyatının 800 TL olacağını söylediler. Bir şeyler biliyorlardır herhalde. LG'den ön bilgi vs. almışlardır.

Nexus 7 özel bir cihaz. Google'ın resmi ürünü, güncellemeleri ilk alan cihazlardan ve Türkiye'ye resmi olarak gelmeyeceği, Türkiye'de Google market bulunmadığı ve yaygın olarak satılmayacağı için fiyatı Türkiye'de yüksek seyrediyor.

Gene de piyasaya çıktığında fiyatının ne olacağını hep birlikte görürüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.