Şimdi Ara

70 Tl ücret karşılığı TTNET DEVİR + modem hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni taşındığım evde Kablo net bulunmakta , ttnetle anlaşmam 19 mart ayında bitmekte . hattımı devir almak isteyen olursa 70 tl kendisine ödeme yapacağım .
    Kullandığım paket 16 mbit sınırsız internet / 50 gb Akk
    yeni abone olacak kişi için ideal bir kampanya .
    eğer ttnetimi devir edebilirsem Kablo tvye geçeceğim . hem ttnete abone olanlar kazanacak 70 tl ödeme alacaklar benden .
    bunun yanısıra birde kablosuz modem veriyorum
    Mart ayı sonunda hem yeni avantajlardan faydalanıyorsunuz / hem ücret alıyorsunuz hemde modeme ekstra ücret ödemiyorsunuz / ,
    Aylık 15 tl gibi bir indiriminiz bulunmakta
    yer istanbul - bahçelievler
    Yalın internete başvursanız bile şu an ödiyeceğiniz tutar 69 tl ödemeniz gereken tutar . bu şekilde bile size internet telefon dahil 45 tl ye gelmekte

Yalın ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB AKN 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL68,90 x 12 Ay TL22,10 TL91/Ay
    Yukarıdaki tabloda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Yalın internet tarife ve kampanyalı paket fiyatlarına yalın internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cccp -- 24 Ekim 2015; 18:50:09 >

• Aylık nekadar ve AKK nedir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baska ile devir oluyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefon dahil 60,25 kuruş 50 gb akk hakkı bulunmakta. mart 19 unda sözleşme bitmekte ve telekom size eski müşterilerine özel yeni bir paket sunacak . üstünede 70 tl ödemeyi ben yapıyorum
  • ege_ E kullanıcısına yanıt
    Başka ile devır için istanbulda olman gerekmekte. sözleşme yapılabilmesi için her iki tarafında aynı yerde bulunup sözleşmeyi imzalaması gerekiyor
  • tesekkur ederim izmirdeyim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.