Şimdi Ara

+7 RAPTOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER +7 RAPTORA +7SHARD +6 SHARD ELEMENTEL PENDANT VERDİLER DİREK ßß DEDİM İYİ YAPIŞMIYIM
    DEĞİŞSEMİYDİM İYİYDİ

• bence salaklık etmişsin
  • şahsen ben asas olsaydım değişirdim +7 raptoru biyerimemi... yani ama keşke değişseydin +7 shard +6 shard elemantal pendant kötü itemmi
  • ep ve +7 shard verse bıle deısırdım

ama seerver'a gore deısır

hangı serverdasın ?
  • Charım assas olduğum için hemen deişirdim ama seni bilemem.Hangi serverda bi de serverıda sölersen daha net bişi söleyebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: er_ryan

BEYLER +7 RAPTORA +7SHARD +6 SHARD ELEMENTEL PENDANT VERDİLER DİREK ßß DEDİM İYİ YAPIŞMIYIM
    DEĞİŞSEMİYDİM İYİYDİ

Bence iikide Değişmemişin Bi kere Kesinlikle Shardları DUPE olması ihtimali çok yüksek çünkü adam +7 raptor a sace elemantal we +6 shard bile werse herkez tmm der yane ii Yapmışın bence
  • elemental pendant +1 areste pazarda +0 da 400m +7raptor halen 25-30 gb +7 shard bazen pazara konuyor.Bence etmemen iyi olmuş tabi warriorsan.Çünkü +7 raptor satan adam çıkmıyor fazla...
  • quote:

BEYLER +7 RAPTORA +7SHARD +6 SHARD ELEMENTEL PENDANT VERDİLER DİREK ßß DEDİM İYİ YAPIŞMIYIM
    DEĞİŞSEMİYDİM İYİYDİ

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -quasar -- 27 Eylül 2006; 16:43:50 >
  • YA ABİMİN WARRİORU VAR BENİM ASASİNİM VAR ABİM KENDİ RAPTORUNA TEKLİF GELDİ SERVERDA CYPHER AMA

BEN DEDİM SAKIN DEĞİŞTİRME DİYE

İYİMİ DEMİŞİM YOKSA KAZIKMI YEMİŞİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: NAMIK1

elemental pendant +1 areste pazarda +0 da 400m +7raptor halen 25-30 gb +7 shard bazen pazara konuyor.Bence etmemen iyi olmuş tabi warriorsan.Çünkü +7 raptor satan adam çıkmıyor fazla...

o dedigin elementel pendant deil elementel necklace... elementel pendant cok degerli bir itemdir sadece raptor +7 ile bile takas edebilirsin... shard +7 ve +6 da kar kalırdı sana...
  • ooo sen naabtın beawercektin direk +7 shard ortalama 15gb +6 shard 600 desek ep 700 topla istersen bnim mat yetmedi28 gb eder
  • bi daha ki sefere iyi düşün bu fırsat bi daha eline geçmezdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj_jackalll

ooo sen naabtın beawercektin direk +7 shard ortalama 15gb +6 shard 600 desek ep 700 topla istersen bnim mat yetmedi28 gb eder

+6 Shardı Satması ßiraz Zor
  • Bence takas etseydin

+7 RAPTOR
  • er ryan sen hangi server de oynuon gerçek ismin ne ?
  • quote:

DEĞİŞSEMİYDİM İYİYDİ

ep en degerli kolyelerden biri özellıkle mageler priestler için bnce kesınlıkle hta yapmıssın bence +6 shardı fazladan vermıs bırde sana ama sn bu fırsatı geri tepmişsin
  • servere göre değişir değişseydin keşkem
  • quote:

Orjinalden alıntı: d4Nc3 oF d00M

Bence takas etseydin

+7 RAPTOR

lol.... bu kim sen misin ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: d4Nc3 oF d00M

Bence takas etseydin

+7 RAPTOR

cok yakışıklıymışın

Not: Eger adam sana o malları weriyosa ki weriyor diyosun , Bu adam yha piyasayı bilmiyor ya da ''mal'' weya itemleri düpe

• Ya dupe değilse o shardlar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.