Şimdi Ara

7 plus’dan 12 pro max’a geçilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: scanh

7 Plus'ın minimum 2 sene daha güncellemesi var.

12 Pro Max; iPhone 6 Plus gibi bir geçiş telefonu. Asıl majör yenilikler 6S Plus ile beraber gelmişti.

120Hz, parmak izi okuyucu gibi yeniliklerin iPhone 13 Pro Max ile gelmesi bekleniyor.

Eğer sık sık cihaz yenileyen biri olsaydınız tereddütsüz geçin derdim, ama madem uzun yıllar kullanacaksınız majör yeniliklerin geleceği iPhone 13 Pro Max'i bekleyin derim.

Güncelleme takvimine göre maalesef ios 15 son güncellemesi 7 plus’ın. Siz nasıl minimum 2 sene olduğunu düşündünüz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

Hocam seneye 6S'e güncelleme gelmeyecekmiş, 7 serisi de son güncellemeyi 2021'de alır 2022 güncellemesini almaz o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz755

Hocam düşündüm normal 12 alıp bekleme kararı verdim. 13 pro max geçersem daha az zarar ederim. 13 beğenmezsem kalırım.
    Düzenleme: gene pro max a karar verdim
    Konusu açılmışken sorayım. Sizin 7 plus’ta da bazen touch id ile telefonu açtığımızda 3-4 sn süren telefon kasılması var mı?

• quote:

Hocam seneye 6S'e güncelleme gelmeyecekmiş, 7 serisi de son güncellemeyi 2021'de alır 2022 güncellemesini almaz o zaman.

Aynen hocam 2022’de almaz güncelleme. Ama güncellemesiz 2 sene kafadan gider.

Mesela babamın 5s’ine halen güvenlik güncellemesi geliyor :)

O zaman arkadaşa tekrar; 1 sene daha sık dişini, iPhone 13 Pro Max'e kadar sabret, 120Hz ve touch id'nin keyfini çıkar diyoruz  

• quote:

O zaman arkadaşa tekrar; 1 sene daha sık dişini, iPhone 13 Pro Max'e kadar sabret, 120Hz ve touch id'nin keyfini çıkar diyoruz  

Aynen bende 7 plus kullanıcısı olarak 1 sene çok rahat götürür sonra 5G’li androide geçmeyi planlıyorum😌

Android demek  

• quote:

Android demek  

4 sene oldu yeter gari. Özgürlüğü özledim

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Konusu açılmışken sorayım. Sizin 7 plus’ta da bazen touch id ile telefonu açtığımızda 3-4 sn süren telefon kasılması var mı?

Alıntıları Göster

Fark etmedim hocam bence yok. Telefona güncelleme gelince yapmazsam süper yavaşlıyor wp den bile atıyor. Yapınca idare eden hızına dönüyor. Telefon 128gb 60gb boş yer var. Belki dolunca kasmaya başlar

hocalarım bide 120hz olsa bile sarj yemesin diye 3 ay sonra falan standart 60 da kullanırız gibime geliyor ondan 12pro max ağır basıyor şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimsiz755 -- 30 Kasım 2020; 14:20:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12pro max al geç hocam büyük ekran seviyorsan. seneye ne olacağı belli olmaz yeni virüs mü çıkacak dolar 20 lira mı olacak. ayrıca 120hz demiş herkez ekranları samsung yapıyor. samsungun 120hz ekranlı telefonlarının ekran süreleri içler acısı 1günü çıkarmıyor.şu habere görede 60hz ekranlı 12promax en iyi ekran seçilmiş

https://www.webtekno.com/displaymate-en-iyi-ekrana-sahip-telefon-iphone-12-pro-max-h102271.html

çentik kolay kolay küçülmez iphone 15e kadar. tasarım değişikliğine gitmesi gerekiyor çentiği yok etmesi veya küçültmesi için.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.