Şimdi Ara

7.3 yaması alpha client çok iyi olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> 7.3 yaması alpha client çok iyi olmuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2982 Mesaj
    Farkeden var mı client bi hızlanmış lobide falan yeni animasyonlar gelmiş hextech kısmı zor açılıyordu falan düzelmiş hep

Ama yine anlamadığım bu kadar büyük bir oyunun marketinin neden hala zoru zoruna açıldığı eski clienttede aynı durum var

|
    |

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER #
  • Yarbay
    2243 Mesaj
    Yeni clientten çok memnunum aslında ama pick ekranında hızlı hızlı karakter değiştirince ve son 10 sanıye içindeyse buga giriyor istediğin karakteri pickleyemıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

H y o r i n m a r u !
  • Yarbay
    2220 Mesaj
    Yeni clientte oyun yüklenme ekranında arada bir bug splat yiyen var mı?

4-5 defa başıma geldi üstelik bug splattan sonra dosya onarıyor bitene kadar da remake yapıyorlar. Hem puanlarım gitti hem de ceza aldım. Sırf bu yüzden eskisini kullanıyorum. Umarım düzelmiştir o sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5639 Mesaj
    abi 1 cigolayt güncelleme gelmiş
    |
    |
    Hala sorunlu kısım çok. Geçen başıma şöyle bişey geldi; seçim ekranındayım, ekran kapandı. Arkadaşla skype'tan konuşuyoruz, hala odadasın oyun bozulmadı diyor. Client'ı tekrar açtım ve 2 tane aynı client üst üste binmiş şekilde geldi ekrana. Edit'leyip atarım resmini. Daha önce hiç olmamıştı böyle bir hata ve sanmıyorum ki laptop'tan kaynaklı olsun.

Edit:
    Merak eden varsa: http://i.hizliresim.com/BvlEr9.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Stand Resolute -- 8 Şubat 2017; 16:29:4 >

Orijinalden alıntı: I Stand Resolute

Hala sorunlu kısım çok. Geçen başıma şöyle bişey geldi; seçim ekranındayım, ekran kapandı. Arkadaşla skype'tan konuşuyoruz, hala odadasın oyun bozulmadı diyor. Client'ı tekrar açtım ve 2 tane aynı client üst üste binmiş şekilde geldi ekrana. Edit'leyip atarım resmini. Daha önce hiç olmamıştı böyle bir hata ve sanmıyorum ki laptop'tan kaynaklı olsun.

Üst üste client sorunu bende de oluyor sağ alt köşede rapor bildirme yerinden uzun zaman önce bildirmiştim umarım düzeltirler.
    |
    |

# İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | 2018 GİRİŞLİLER #
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.