Şimdi Ara

7.3 yaması alpha client çok iyi olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Farkeden var mı client bi hızlanmış lobide falan yeni animasyonlar gelmiş hextech kısmı zor açılıyordu falan düzelmiş hep

Ama yine anlamadığım bu kadar büyük bir oyunun marketinin neden hala zoru zoruna açıldığı eski clienttede aynı durum var

• Yeni clientten çok memnunum aslında ama pick ekranında hızlı hızlı karakter değiştirince ve son 10 sanıye içindeyse buga giriyor istediğin karakteri pickleyemıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eşya setleri gelse bi.
  • Yeni clientte oyun yüklenme ekranında arada bir bug splat yiyen var mı?

4-5 defa başıma geldi üstelik bug splattan sonra dosya onarıyor bitene kadar da remake yapıyorlar. Hem puanlarım gitti hem de ceza aldım. Sırf bu yüzden eskisini kullanıyorum. Umarım düzelmiştir o sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RP satın al'a tıklayınca donuyor öyle. Sonra kapatıp açınca giriş yapmaya gerek kalmadan hesap açık şekilde geliyor. Garip bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi 1 cigolayt güncelleme gelmiş
  • Hala sorunlu kısım çok. Geçen başıma şöyle bişey geldi; seçim ekranındayım, ekran kapandı. Arkadaşla skype'tan konuşuyoruz, hala odadasın oyun bozulmadı diyor. Client'ı tekrar açtım ve 2 tane aynı client üst üste binmiş şekilde geldi ekrana. Edit'leyip atarım resmini. Daha önce hiç olmamıştı böyle bir hata ve sanmıyorum ki laptop'tan kaynaklı olsun.

Edit:
    Merak eden varsa:http://i.hizliresim.com/BvlEr9.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Stand Resolute -- 8 Şubat 2017; 16:29:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Stand Resolute

Hala sorunlu kısım çok. Geçen başıma şöyle bişey geldi; seçim ekranındayım, ekran kapandı. Arkadaşla skype'tan konuşuyoruz, hala odadasın oyun bozulmadı diyor. Client'ı tekrar açtım ve 2 tane aynı client üst üste binmiş şekilde geldi ekrana. Edit'leyip atarım resmini. Daha önce hiç olmamıştı böyle bir hata ve sanmıyorum ki laptop'tan kaynaklı olsun.

Üst üste client sorunu bende de oluyor sağ alt köşede rapor bildirme yerinden uzun zaman önce bildirmiştim umarım düzeltirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.