Şimdi Ara

7.3 Yama Notları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Orianna az pickleniyor diye güçsüz sanan bazı oyun cahili arkadaşlar görüyorum.
    Boşuna cevap vermeye çalışarak vakit kaybetmeyin, onlar bulunduğu elodan çıkabilirlerse görebilirler gerçeği
  • Orianna ile adcye qwe yaparak tek attığımı hatırlıyorum nerf gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaş en son oyunu bırakmıştı

• Rengo Camil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gösterdiğin buff cd ve mana buffı. Sana sadece şunu söylüyorum syndra ulti cd yükseltildi. Sonuç hala tek atmıyor mu?

Orianna oynanması zor ve hangi eloda olursa olsun boşa ulti atan insanlar var o yüzden seçim ve kazanması az olduğu doğru o dediğin zamanlarda.

• Oyunu bırakınca metayı takip edemiyorsun zaten. Ne iki göze sahipsin ne de iki kulağa demi zeki kişiler? Bilmediğiniz konular hakkında konuşmayın yeter bir insan oyunu takip ediyorsa (oynamasına gerek yok) hangi şampiyonların güçlü olup olmadığını bilir zaten. Ben şurda 10-12 tane günde konu açılırsa 5-6 tanesine yorum yapıyorum bilmediğim konuya uğramıyorum bile.

Bu arada üstteki arkadaş bana mı cevap verdi bilmiyorum ama zaten AP itemlerinde yeteri kadar CDR varken AP şampiyonun bekleme süresi düşüyorsa her 30-35 saniyede bir ulti spamlayacağı anlamına geliyor. Mana buffı da bufftan sayılmıyor galiba bunu da yeni öğrendim. Waveclearı yeteneklerine bağlı olan şampiyon için mana buffı çok önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 8 Şubat 2017; 15:23:10 >
    40 cdr ile sadece 4 saniye farkediyor. Damage aynı damage sadece ön plana çıktı o kadar. R ile de waveclear yapıyoruz zaten degil mi? Demek istediğim çok büyük bi buff değil.

Anlamadığım yazdığın her konuda anlamsızca hakaret ederek bir şeyler savunuyorsun ve yanlış şeyler savunuyorsun.

• ulan rito yine güldürdün

• Ryze nerf bekliyoruz ama yok yine yok
  • Bence boşuna orianna op değil diye savunmayın.Oriannanın şu anda güçsüz olduğu hiçbir şey yok.En safe lane, muhteşem hasar.Üstüne lanede 1v1 de atabiliyor.Bir şampiyonun op olması için illa buff gelmesine gerek yok ki geldi oriannaya buff.Diğer şampiyonlar nerflendi.AD suikastçiler güçlendi ki orianna bunların da counteri.
  • nexusnitro N kullanıcısına yanıt
    40 cdr yaparsan 4 saniyeye düşüyor. Normalde 10 sn buff biliyorsun. Yani CDR buildi yapmasına gerek yok. Damage aynı damage olduğu için ve ekstra böyle bufflar verildiği için ön plana çıktı. Sen zaten hasarı iyi olan şampiyonun diğer zayıf yönlerini de yavaş yavaş kapatırsan sonuç ne olur?

Ayrıca ilk yorumumda bahsetmeyi unuttum hayalet bufflarının da büyük önemi var mobil olmayan büyücülerin ön plana çıkmasında. Oyun başında 1 ya da 2 gank yiyip oyundan düşürebiliyordunuz fakat şuan o attığınız ganklerde rakibin anca hayaletini almaya yetiyor. Oyunun 15.dakikasına kadar hiç sıkıntı yaşamadan ilerliyorlar.

Bu kısımdan sonrası genel yorum;

Bir de sakın Orianna az seçiliyor da demeyin. 40% seçim yasaklama oranı var daha ne olacak? Siz illa bir şampiyona op demeniz için 100% seçim yasaklamaya mı sahip olsun? Başka isteğiniz var mı? Geçen sezon Swain nerflendiğinde 45% seçim yasaklama oranı vardı.

Ama insanlar şöyle bir yalana inandırmışlar kendini. Orianna en dengeli şampiyon, Orianna can sıkıcı, toxic şampiyon değil, Orianna ultisi doğru atılmalı yoksa iş yapmazsınız bla bla bla. Riot'un ya da o şampiyonun oyuncularının her söylediği yalana inanıyorsunuz ve koyun gibi devam ediyorsunuz hayatınıza tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 8 Şubat 2017; 22:19:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Sabahtan beri Reddit'te beyni olmayan kişilerle uğraşınca bıktım. Orianna metayı mahvetti hala Orianna normal diyen var. Syndra 3 aydır metada diyorum free elo şampiyonunu savunuyor. Corki şuan çok güçlü diyorum beynini yolda düşürmüş Corki normal diyor. Bazıları Maokai op değil diyor. Camille nerfleri yetersiz diyorum karşı çıkıyor.

Bu tiplerle oyunun dengelenmesini konuşmaya uğraşıyoruz işte. Bir de bunların Riot'un dengeleme ekibinde olduğunu düşününce işin daha da vahim olduğunu anlıyorum. Umarım Riottaki kişiler bu tipleri dinleyip dengelemiyor oyunu umarım. Konuya gelince sadece Rengar ve Khazixe ağır vurulmuş gerisi aynı.

Zaten şu 2 paragrafı yazınca hangi şampiyonların güçlü olduğunu ve nerflenmesi gerektiğini anlamışsınızdır benden bu kadar.

Diğerleri tamam da oriden ne istiyorsun hero yerlerde sürünüyor

Hocam ori şuan çok iyi durumda ama ondan önce nerf gerek herolar var tabiki

• 6 aydır orianna op op op diye yirtiniyorum anca anca fark edilmiş, olsun o da guzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Sabahtan beri Reddit'te beyni olmayan kişilerle uğraşınca bıktım. Orianna metayı mahvetti hala Orianna normal diyen var. Syndra 3 aydır metada diyorum free elo şampiyonunu savunuyor. Corki şuan çok güçlü diyorum beynini yolda düşürmüş Corki normal diyor. Bazıları Maokai op değil diyor. Camille nerfleri yetersiz diyorum karşı çıkıyor.

Bu tiplerle oyunun dengelenmesini konuşmaya uğraşıyoruz işte. Bir de bunların Riot'un dengeleme ekibinde olduğunu düşününce işin daha da vahim olduğunu anlıyorum. Umarım Riottaki kişiler bu tipleri dinleyip dengelemiyor oyunu umarım. Konuya gelince sadece Rengar ve Khazixe ağır vurulmuş gerisi aynı.

Zaten şu 2 paragrafı yazınca hangi şampiyonların güçlü olduğunu ve nerflenmesi gerektiğini anlamışsınızdır benden bu kadar.

Bir ben değilmişim Corki nin fazla göze battığını düşünen. Hero aşırı bir güç patlaması yaşıyor.

Orianna Syndra kadar aman aman bi tarafı yok. Sadece iyi ellerde her eloda taşıyor. Syndra öyle mi kaçırdığın küre sana carryleri teklemek olarak geri dönüyor.

• Valla bende neyse o. Şu ana kadar asla yalan söylemedim. Corki'nin ilk güçlü olduğunu Dopa oynadığında düşünmüştüm zaten şuan devamını söylüyorum herhangi bir şampiyona psikopatlık derecesinde bağlı biri değilim. Bu nedenle insanlar çekemiyor. Orianna sırf skillshot şampiyonu olduğu için göze batmıyor yani ultisine güvenilmediği için ama şuan W ve Q hasarı o kadar fazla ki ultisi ekstra bir yetenek gibi oldu. Aslında hasarının fazla olması her burst şampiyonun nerflenmesinden kaynaklı. Geriye 2 tane burst mage kaldı. Syndra ve Orianna. Lissandra DPS şampiyonların berbat olduğu, CCli tankların güçlü olduğu metada iş yapmıyor zaten. Vel'koz falan burst mage demeyin onlar poke mage.

Syndra'yı çok iyi oynayan oyuncularının iyi kazanma oranına karşı değilim fakat plat eloda muntemelen hak etmeden op şampiyonları mainlemeye çalışıp bir yerlere gelmeyen insanları sevmiyorum. Mesela Froggen Anivia güçlü olsa da olmasa da belli bir kazanma oranını yakalar ama şampiyona daha az hakim olan oyuncunun yüksek kazanma oranına sahip olması beni irrite ediyor.

Syndra'nın nerflenmesi gereken yeteneği de ne ultisi ne W su ne de stunı. 6.9da öyle bir Q buffı aldı ki Q-R yaptığında direk ölüsünüz. Q tutturmak da öyle aman aman bir şey değil. 75%e çıkardıkları rationun tekrar 60%a ya da 65%e çekilmesi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 9 Şubat 2017; 1:24:13 >

Annie

• Roxio kullanıcısına yanıt
    Haklısın Annie'yi tamamen unutmuşum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.