Şimdi Ara

7.2 Sonrası delay hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, 7.2 sonrası 1.5 ay sonra geri döndüm oyuna ve pingim yüksek olmamasına rağmen speller resmen sıraya giriyordu(spell queue) ve ciddi anlamda dps kaybı ve oynanış kalitesizliği oluşuyordu. Araştırdım ve tam emin olmamakla birlikte öğrendiğim kadarıyla spellerin sıraya koyulma hızı yani bir nevi ui lag 60'dan 400'e çıkarılmış ya da bir şekilde çıkmış çoğu insanın. Chat kısmına yazılan bir komut sayesinde 60'a çekmek mümkünmüş. Ben denedim ve işe yaradı ve gayet rahatladı oyun. Önceden yazılmış mıydı açıkçası göremedim, yazıldıysa affola.
    İlk komut değeri görmenizi sağlıyor : /dump GetCVar("SpellQueueWindow")
    İkincisi ise değeri 60'a düşürüyor : /console SpellQueueWindow 60
    Not: Bazıları bu işlemin sakıncalı olabileceğini söylemiş ama ne gibi bir sıkıntı yaratır tam olarak açıklanmamış, sorumluluk size aittir :))

• oyun çok sorunlu hocam crashidir, lagıdır, dungeon ortasında 5-6 saniye laga girmesidir wipe'dır.

korsan private serverlar gibi bir kalitesizlik mevcut. iyice bunalttı son zamanlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

oyun çok sorunlu hocam crashidir, lagıdır, dungeon ortasında 5-6 saniye laga girmesidir wipe'dır.

korsan private serverlar gibi bir kalitesizlik mevcut. iyice bunalttı son zamanlarda.

Aynen zaten bu ek paketin kendisi çöp ama 2 günde bir çıkmıyor sonuçta oynayacağız mecbur her gün ... gibi ap kas kas nereye kadar wq yap raid gir m+ yap bitiyor zaten klasik hepsi + oyunun kendi saçma sorunları bunalttı iyice.
  • yav oyuna WOtlk tan beri çöp diyorsunuz sonrada mecbur oynayacağız hergün diyorsunuz. bana göre de oyun çöp ama euro nun artmasından dolayı ve balance token sisteminin gelmesinden dolayı. yoksa içerik açısından çok başarılı bir exp. adamlar size daha ne sunacak anlamak mümkün değil!!
  • Çöp hakkaten ben komple sildim kafam rahatladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu nerden nereye getirmişsiniz la güzel yetenek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

yav oyuna WOtlk tan beri çöp diyorsunuz sonrada mecbur oynayacağız hergün diyorsunuz. bana göre de oyun çöp ama euro nun artmasından dolayı ve balance token sisteminin gelmesinden dolayı. yoksa içerik açısından çok başarılı bir exp. adamlar size daha ne sunacak anlamak mümkün değil!!

sen hiç pvp yaptın mı? ):
  • exp çöp olduğunu düşünüpte mecbur oynayacağız ne demektir? misal ben draenor un çöp olduğunu düşünüyordum halada öyle düşünüyorum çünkü sadece yapabileceğin tek şey tanaan jungle da vakit geçirmekti. sildim bıraktım oyunu forumlarda bile takılmadım. exp çöp olduğunu düşünen insan bunu yapar. Oynuyorsunuz bari bok atmayın 10 numara exp. yapabileceğiniz zibilyon tane şey var bu adamlar daha size ne yapsın? doğru haklısınız 7.2 den sonra oyunda düzenli bir lag var spike yiyoruz o konuda s.çtı onu burda savunmayacağım ama bu arkadaşın konuyu açma amacı bu zaten , siz konuyu nerelere çekmişsiniz. exp konusunda lütfen gidin başka yerde ağlayın bu konunun exp ile uzaktan yakından alakası yok.
  • Valla sanırım bana özellikle yapılıyor bu çöp muhabbeti başka bir açıklaması olamaz :d instagram fenomenlerinin fotoğrafları altında yapılan alakasız siyaset muhabbetine döndü iyice bu olay :dd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

yav oyuna WOtlk tan beri çöp diyorsunuz sonrada mecbur oynayacağız hergün diyorsunuz. bana göre de oyun çöp ama euro nun artmasından dolayı ve balance token sisteminin gelmesinden dolayı. yoksa içerik açısından çok başarılı bir exp. adamlar size daha ne sunacak anlamak mümkün değil!!

sen hiç pvp yaptın mı? ):

Oyunun ağırlığı her zaman PVE di. Dolayısı ile PVE için konuşuyorum. PVP konusunda bana göre hep çöptü :)
  • teşekkürler, uyguladım fark ettirdi.
  • bende biraz inceledim ama birçok yerde de 100 den aşağı yapmayın demiş 250 en iyisi diyorlar
    işin garibi böyle bir durum var ve neden official olarak 400 seçilmiş ve madem değiştirilebiliyorsa bu konuda bilgilendirme v.s yapılamazmı?
  • Oyunda optimizasyon rezalet 1070 ve uzeri ekran kartlari render scale yapmazsan dar bogaz yapiyor. Gm ile gorusuncede nvidiayla gorusun diyor.

Vsync i kapatip denermisiniz input lagi artiriyor. Dunyalari degistirmez ama faydasi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.