Şimdi Ara

7/18 Pbe Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verildiyse direk mağara yazın direk şikayet edim -.-

Sona Updates
    Looks like Guqin Sona is updated in today's patch

[ Official ] Vayne Bug Fix Context
    RiotJag with info on a Vayne bugfix that went out, resulting in some compensation buffs:

"Hey guys, just wanted to let you know that we put out a bugfix on PBE for Vayne where her Tumble had a higher bonus AD ratio while she had Final Hour active. Since we wanted to fix the bug without actually reducing the power of the champion, we compensated by increasing the bonus AD she gets for Ulting, making this mostly a power-neutral change, not a buff or nerf.
    As an aside, she's getting some small AS per level buffs. Nothing huge, but a few more Silver Bolts procs never hurt anyone."

Name Tag Display
    In an earlier patch this cycle, the option to change your name tag display - either showing you the usernames of your allies any enemies or just their champion names - was added!

7/18 Pbe Notları

Balance Changes
    * Remember *: The PBE is a testing grounds for new, tentative, and sometimes radical changes. The changes you see below may be lacking context or other accompanying changes that didn't make it in - don't freak out! These are not official notes.

Champions

Braum
    Glacial Fissure ( R ) knock up time reduced to 1/1.3/1.5 from 1.5 at all ranks
    Glacial Fissure ( R ) slow field amount reduced to 40/50/60% from 60% at all ranks

Evelynn
    Hate Spike ( Q ) damage lowered to 30/45/60/75/90 from 40/60/80/100/120 [may be additional changes ]
    Hate Spike ( Q ) mana cost lowered to 12/18/24/30/36 from 16/22/28/34/40

Graves
    Buckshot ( Q ) enemies hit with multiple bullets now take 40% damage from each additional bullet, up from 35%
    Collateral Damage ( R ) initial damage increased to 250/400/550 from 250/350/450
    Collateral Damage ( R ) explosion damage increased to 200/320/440 from 200/280/360

Hecarim
    Rampage ( Q ) mana cost reduced to 24/26/28/30/32 from 24/28/32/36/40

Kog'Maw
    Base HP lowered to 400 from 440
    HP Per level increased to 88 from 84
    Caustic Spittle ( Q ) MR/Armor shred changed to 12/16/20/24/28 from 20/22/24/26/28

Le'Blanc
    Distortion ( W ) mana cost lowered to 80/85/90/95/100 from 80/90/100/110/120

Lee Sin
    Safeguard ( W 1 ) shield duration lowered to 2 seconds from 4 seconds
    Cripple ( E 2 ) no longer lists that it reduces attack speed

Lucian
    Relentless Pursuit ( E ) no longer lists it reduces slow effects

Lulu
    Whimsy ( W ) movement speed duration lowered to 3/3.5/4/4.5/5 seconds from 5 seconds at all ranks

Nami
    Base movement speed lowered to 335 from 340
    Ebb and Flow ( W ) cooldown increased to 10 seconds from 9 seconds

Sivir
    On The hunt ( R ) movement speed bonus reduction time increased to 2/4/6 secons from 2/3/4 seconds

Tristana
    Rocket Jump ( W ) slow duration now 1/1.5/2/2.5/3.0 from 2.5 at all ranks
    Explosive Shot ( E ) dot damage lowered to 80/125/170/215/260 from 110/150/190/230/270

Vayne
    Attack speed per level increased to 4 from 3.1
    Final Hour ( R ) bonus AD increased to 30/50/70 from 25/40/55
    [ Context: R bonus AD Increased as the result of a bug fix. See this post ]

Vel'Koz
    Life form Disintegration Ray ( R ) [ looks like all changes reverted back to live ]

kaynak: Burası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruddy is GOD -- 19 Temmuz 2014; 13:20:34 >

• Tristana şu aralar açık ara en op adc gibi bunlarda gelirse
  • Lee ye napmislar
    Braum niye buff almis wtf

Nerf almis ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeusunAmcası -- 19 Temmuz 2014; 1:55:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lee sin, Evelynn ve Lucian kötü nerf yemis. Onun disinda Vayne buff geç de olsa gelmis. Tabi illa gelecek diye kaide yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evelynn'e neden dokundular ki

Lucian hala op bence slow efekti yemedigi zaman kaydirak lucian yapilabilir

Hecarimi yeni almistim junglerde cok sevdim bu buff isime yarayacak gibi

Edit : adc oynamayi pek beceremeyen ben , last hit yaparak bile tristana ile cok kolay oyun tasiyabiliyordum , bazen trollemek icin ulti attiginda oluyordu fakat E nerfi kotu olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cowinenge -- 19 Temmuz 2014; 1:46:15 >

• Lee ye ayıp etmişler . hasarını düşür bisey yap neden heronun özelliğiyle oynarsın ki

• Kogmawa neden dokunursunuz anlamadım ki tam dengeli bir champtı
  • Braum bu değişikliklerden de sonra artık en azından oyunun en korkulu herosu olmaktan çıkar muhtemelen. Graves için patlama noktası olur bu diyorum, çok uzun zamandır sürekli bufflanıyordu, bu bufftan sonra yapar bir şeyler artık
  • Vel'koz ultisi buff almis sanirim degil mi? Verilen baglantiyi acamiyorum telden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayne buff ? tris latede 3 sn slow atacak lee ye yazık olmuş oynayınca güzeldi oynayamayınca çöp oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Lee ye napmislar

Sanırım bir yanlışlık var Braum nerf yemiş 1.5 ken her seviyede artık son seviyede 1.5

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tethark kullanıcısına yanıt
    pasifi yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

quote:

Orijinalden alıntı: ZeusunAmcası

Lee ye napmislar

Sanırım bir yanlışlık var Braum nerf yemiş 1.5 ken her seviyede artık son seviyede 1.5

Yanlis anlamisim nerf yemis

• Useless vayne oynanabilir seviyeye çıkar heralde

• Lucian şu haliyle mid de rakipsiz.
  • Türkçesi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Vel'koz ultisi buff almis sanirim degil mi? Verilen baglantiyi acamiyorum telden.

Hayır nerf gelmiş pbe için onu normal server ayarlarına geri döndürmüşler şimdilik.
  • Pasifini de nerflediler önceki updatelerden birinde.

Concussive Blows ( Passive ) passive trigger damage lowered to 32 (+8 per level ) from 38 (+12 per level )
    Stand Behind Me ( W ) mana cost increased to 50/55/60/65/70 from 30/40/50/60/70
    Glacial Fissure ( R ) his four second slow field's slow duration reduced to .25 seconds from 1.5 seconds

bunun üstünde birde bu patchteki geldi, oyuna ağırlığını en çok koyduğu skilli olan ultisini baya bir zayıflattılar. Ha Braumda şahsen skill setinin Thresh kadar kaliteli olduğunu düşünmesem bile iyi bir skill sete sahip, aynı Thresh gibi gelecektede nerf üstüne nerf yiyecektir ama bu nerflerle karşısında durulması mümkün bir hero haline geleceğini düşünüyorum, çünkü şuan Braum'a sahip olan takım gerçekten early gamede de, mid gamede de, late gamede de 1-0 önde
  • Live serverlara gelmez inşallah o lee nerf nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Kogmawa neden dokunursunuz anlamadım ki tam dengeli bir champtı

Riot'u anlamak çok zor inan ki. Zaten kaçma mekanizması yok en ufak pozisyon hatasında bitiyorsun ki skillseti ile dediğim olayı karşılaştırınca gerçekten dengeli oluyor. Ama gel gör ki Riot'un yaptıkları...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.