Şimdi Ara

6S mi S7 Edge mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akıllı telefon alma arefesindeyim fakat kararsızlıktan henüz bir tercih yapabilmiş değilim daha önce hiç iOS cihaz sahibi olmadım yıllardır Sony kullanıyorum benim için en önemli iki şey Ön Kamera ve cihazın dayanıklı olması uzun süre götürmesi bunların yanında batarya ve akıcılıkta da sorun yaşamak istemiyorum kullanıcıların fikrini bekliyorum.

• İkiside çok güzel cihazlardır.Batarya ve Kamera sizin için belirleyici faktör ise S7 tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır.
  • Bende 7Plus ile s8 arasındayım.
  • Samsun on kameralarda yeteri kadar dogali yansitmiyor.Ama ayfonlarda gayet iyi tonlamalar. ios dunyanin en kararli isletim sistemi
  • İos candır android çöptür...Kullandığında anlarsın
  • Arkadaşlar 6S'e çok yakınım yarın ikisini de bizzat deneyimleyip son kararımı vericem yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • Christian Lorenz kullanıcısına yanıt
    Ben de ikisi arasında kaldım. Görüşlerinizi buradan paylaşırsanız memnun olurum.
  • 6s im var s7 edge al
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    Neden hocam?
  • Hocam bu sorunun cevabı sizde gizlidir. Ben ios ile gayet rahatım ama android de artık gayet gelişti ve akıcı bir hal almış durumda.

İkisini de test edin. Android ve ios sistemlerinin kullanıcıya sunduklarını okuyun ardından size en uygun seçeneklere sahip olanda karar kılın derim.
    İkisi de çok iyi cihazlar. Fiyatlar hemen hemen aynı. Sizin karar verme kriteriniz ios mu android mi olması lazım bence. Çünkü diğer şartlar eşit sayılır. ios kullanıcısıyım. Androidi s7 edge ve xperia x ile uzun süre deneyimledim. Android çok ilerlemiş hakkını vermek lazım. Ama bence ios halen en iyi mobil işletim sistemi. Biri kapalı kutu, biri özgürlük laflarının anlamını tecrübeyle sabit gördüm. Belli bir süre sonra bu cümlelerin bir kıymeti kalmıyor. Kullanı bir şekilde adapte oluyor iki işletim sistemine. Kanaatim ios 11'li 6s çok cazip hale gelecek. Hatta 6s plus al derim. Full hd, büyük ekran, batarya ve kamera(ois) düşündüğünde aradaki fiyat farkına 6s plus değer bence.
  • Bir onceki telefonum iphone se ydi. 6s ile s7 e arasinda donanim farkini hissetmezsiniz. Bu acigi ios kapatiyor. Su an s7 edge kullaniyorum. Sorularinizi alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Bir onceki telefonum iphone se ydi. 6s ile s7 e arasinda donanim farkini hissetmezsiniz. Bu acigi ios kapatiyor. Su an s7 edge kullaniyorum. Sorularinizi alabilirim.

Açık derken? S820 A9 dan iyi miymis
  • Cepten banka uygulaması kullanıyorsanız, ios işletim sistemi güvenlik açısından daha iyi bence
  • Hocam öncelikle şunu sorucam

Ön kamera gereğinden yapay ve pürüssüz çekiyor diyorlar yani gerçekle alakası yok diyorlar bu doğru mu?

İkincisi ekran koruyucu bulmak sıkıntı oluyor mu ve edge kısım darbelere dayanıklı mı?

Son olarak da telefonunuzda memnun olmadığınız bir şey var mı?
  • 6s ve s7 arasında 6s.

7 ile s8 arasında s8.

7 plus s8 veya s8+ arasında 7 plus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

6s ve s7 arasında 6s.

7 ile s8 arasında s8.

7 plus s8 veya s8+ arasında 7 plus.

Nedenlerini de uzunca yazar mısınız hocam.
  • 6S 32 GB Space Gray tercih ettim ilk izlenimlerim çok olumlu ios gerçekten çok farklı bir işletim sistemi şuanlık çok memnunum yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
    Hayırlı günlerde kullan inşallah hocam.
  • İphone dayanikli güzel kullanişli sağlam taş gibi işletim sistemi ama kuzenin s8 kamerasi ile cekim yaptik iphone 7 kamerasini acmaya kiyamadim:)))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.