Şimdi Ara

6552 sayılı kanun / vergi, öğrenim kredisi, gss vs. affı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
6
Favori
6.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kendim cevaplayayım borcumu netten yapılandırdım 6taksit 3750tl tek ödeme 3500tl oldu tek seferde kredi kartından ödedim. yani anapara üstüne faizleri silip üfe yi eklediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ;
    benımde öğrenım kredisi borcum ana parası 2989,35 suanda faizlerle birlikteki borcum 5390,33
    6552 yasa ıle basvuru yaptım pesın odemek ıstedıgımı soledım 3998 TL cıkardılar sizce bu hakmı ? efe tüfe diyorlar hanı faız sılınıyordu af yapılandırma bunun neresınde ????????
  • Gittim GSS yapılandırdım bugün. Haram zıkkım olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeliz_istanbul

merhaba ;
    benımde öğrenım kredisi borcum ana parası 2989,35 suanda faizlerle birlikteki borcum 5390,33
    6552 yasa ıle basvuru yaptım pesın odemek ıstedıgımı soledım 3998 TL cıkardılar sizce bu hakmı ? efe tüfe diyorlar hanı faız sılınıyordu af yapılandırma bunun neresınde ????????

Faizlerin bir kismini siliniyor ana para kaliyor isin bide reklam tarafi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

kendim için şu tabloyu çıkardım, ortalama bu şekilde çıkıyor faizlere göre.

6552 sayılı kanun / vergi, öğrenim kredisi, gss vs. affı

Arkadaşlar mümkünse bana da bi yardımcı olabilirmisiniz.

Tablonun resmini çektim. 1800 TL'de zamanında ehliyetsizlikten ceza yemiştim. 2007 yılından kalma bir ceza. O zaman 600 lira civarı demişlerdi. Bu nasıl 1800 oluyor ?

Peşin ödersem ne kadar öderim, Taksitli ödersem ne kadar öderim. Mümkünse bi yardımcı olabilirmisiniz ?

Bu gün son gün, mümkünse en acil tarafından yardımınız bekliyorum.

• kimsecikler yok sanırım. Yok mu yardımcı olabilecek.
  • Öğrenci ve eğitim kredileriyle ilgilihttp://www.ogrencikredisi.com/ adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
  • 2015 10. Ay taksidini 12. Ayda 12. Ay taksidini de şimdi ödemek için sisteme girdim bu sözleşme iptal edilmiştir yazıyor.

Ne yapmam gerekiyor, 10.000 tl yi peşin ödeme gibi bir durumum kesinlikle yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.