Şimdi Ara

650 liraya Mining yapılmış rx 580 8 gb alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı ısınıyor bile olsa alınır en fazla fanları heatsinki söker temizler macunu mx-4 veya nt-h1 le yenilersin kart yine eskisi gibi olur. 3 yıllık miningden çıkma,sistemi çalıştırdıktan 40-50sn sonra kapatan 290x aldık neredeyse bedavaya,kartı dağıtıp temizleyip mx-4 sürdük hasarlı termal pedleri değistirdik kart sorunsuz çalışmaya başladı. Yeğenimin bilgisayarda 750ti vardı onu satıp 290x i onun bilgisayara taktık 40dk furmark yaptık bench aldık 2 aydan fazla oluyor sorunsuz çalışıyor hala. İşin komik yanı 750ti ı 290x i aldığımız fiyattan 250 lira pahalıya sattık. Tabi bizim ki biraz şansdı bu riski alıp almamak size kalmış.

• Ben alirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satanın elınde sana satıcagından adet olarak fazla var ıse bende 1 adet satın alabılırım aklında bulunsun. Benı haberdar edersın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 13 Aralık 2018; 1:37:24 >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    orijinal bios tekrar kolayca yüklenebilir.
  • pars.42 kullanıcısına yanıt
    1- kolayca yüklenmez riski var çökme gibi 2- hadi diyelim yüklese servis az detaylı incelese bulabilir.

Benzer olay telefonlarda Root atanlarda oluyor.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    biosu değiştirilmiş,gpu hızı düşürülmüş,bellek frekansı %8 artırılmış ,yani mining yapılmış 2.el rx570 aldım.güncel sürücüsü yüklenemiyordu." techpowerup.com " dan orijinal biosu indirip, yükledim 2-3 haftadır kartı sorunsuz kullanıyorum.bunu kimsenin anlayabileceğinide sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.