Şimdi Ara

65 kg den 85 kg'ye(SSli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

65 kg- 1.ay
    65 kg den 85 kg'ye(SSli)

85 kg -3.yıl

65 kg den 85 kg'ye(SSli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 yıl değilde 3 ay doğru olur.
  • Tip 1 = Sıradan bir yağlı eleman gelir ve kendisinden daha estetik birini görünce aşağılık kompleksine kapılır bu vucud mu ehehe der ve şimdi rahatlamış biçimde konudan çıkar

• 3 ay 6 ayda vucut yapılacağına inanan insanlar net bir şekilde bu sporu kendileri yapmıyodur
  • scofield_ kullanıcısına yanıt
    Tam tersi genç, tecrübesizler için bilgi açısından söyledim resimdeki vücut için 3 yıllık emek çöpe gitmiştir.
  • Bobby Zzz kullanıcısına yanıt
    2008den beri BB ile ilgileniyorum.

Senin yapamıyor olman tecrübe ve bilgi eksikliğidir.
  • Güzelmiş.Bu kadar zaman bu sporla ilgilenip 2-3 ayda 20+ kilo ciddi kas kütlesi artışını normal görmek ayrı komik.

Ayrıca Ben istediğimi aldım sizin gözünüzde çöp olsun ne farkeder.
    2008 den beri yapan bir adamın belli bir tecrübeye ve olgunluğa sahip olması beklenir ama ben burda tecrübe ve bilgi açısından örnek alınacak bir şey göremedim.yapıcı eleştri ayrı ahkam kesmek ayrı.

• 2008 den beri ne hale gelmişsiniz bi before after alırız
    Kardeşim bu elemana takılma boş muhabbet yapıyor. Burda fotoğraf çok kötü ışık berbat hiçbişey adam akıllı belli değil ayrıca 3 yıla göre biraz az gelişilmiş olabilir ama 3 aydada yapılıcak birşey yok egoist birisi ve kendi yalan dünyasında yaşadığını düşünüyorum
    Resimdeki vücuda bakarak 3 ay yazdım zaten, 20kg kas aldığını yazmadım, ki resimlerde ortada yüksek yağ oranından göğüslerin jinekomasti gibi görünüyor 20kiloyu kas olarak almadığın ortada.

Kendinizi kandırarak sadece kendinize kötülük yapmış olursunuz.
  • Bobby Zzz kullanıcısına yanıt
    Egoist?? Doğruları söylemek egoistlik mi? gerçekleri görmeyip kendinizi kandırmayı seviyorsanız devam edin.

Bu ışıkta bile vücudun ne durumda olduğu ortada kırparak resim eklemiş.
  • hocam keşke boydan atsaydınız bacakların kolların vs. ne kadar geliştiğini daha iyi görürdük
  • Hocam 3 yılda bunu başardıysanız giden zamanınıza yazık nerede hata yaptığınızı öğrenin, bir antrenörle falan çalışın olan olmuş artık, canınızı çokta sıkmayın.Kolay gelsin.
  • Gelişme var ama 3 yıl için hiçbirşey.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.