Şimdi Ara

65 Ekran 25.000 Tl kadar tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

65" olacak

15 - 25 bandinda tv tavsiyesi istiyorum.

Tv duvara monte edilecek. Kafamdaki markalar lg ve sonny

LG OLED65B9 65 bu modeli 15k civari alabiliyorum. Belirttigim rakamda cok fark ettirecek teknik ozellikleri var ise rakamda yukari cikabilirim.

Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Appdre -- 10 Mayıs 2020; 18:16:42 >

• Yokmu arkadaslar irfan sahibi
  • Sony KD-65XG9505 alabilirsiniz.

veya

Samsung QE-65Q80R
  • sony diğer alanlarda bozmuş ve gereksiz pahalı olsada tv de hiç fena değil dostum özellikle film izleyeceksen sony derim

lakin karanlık sahnelerde led ışıklarını azaltıyor böylece doğal bir görüntü deneyimi veriyor standart tv lerde azda olsa vardır.

o sanal görüntüyü fark edersin ama servis konusunda samsung'un üstüne yok diğerleri

anlaşmalı yerlere yönlendiriyor onlarda tv'yi alıp tamirhaneye götürüyor samsung gelmeden arızayı soruyor tam olarak anlattırıyor yanında

gelirken parça getiriyor veya emin olamassa gelip bakıyor daha sonra parça değişimi vs yapıyor her türlü yerinde onarıyor alıp götürmüyor

lakin ben smart özelliğinden faydanacağım dersen lg webos 'un üstünede yoktur bana göre param olsa sony alırdım çünkü smart özelliğinden hevesini alıncaya kadar

tv'yi almışsındır belki yeni gördüm konuyu

• tv'yi teslim alırken başında dur üstad koli hasarlı ise sakın teslim alma en küçük dokunmada panel çatlamış olabilir uğraşırsın
  • LGOLED C9 65 " Bu ürüne bakıyorum ama kararsızım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.