Şimdi Ara

64 GB sandisk ultra 80mbps microsd 79tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana da çok iyi gelmedi sandisk kalitesi ortada samsung evo sd kartlar 93 lira civarı satılıyor kargosuyla beraber 85 sandisk 93 samsung evo tercihim samsung olurdu
  • marxx kullanıcısına yanıt
    O zamanlar dolar 2 ₺ idi şu anda 3.50 ₺ :(

a101 bim daha yazın 16gb lik kartları 12-13₺ satıyordu şimdi 18-19 ₺ yapmışlar

ah dolar ah
  • ihtiyacımvardı satın aldım. teşekkürler.
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Hep doların artmasıyla alakalı bu olay.
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Sadece dolar degil yurtdisi fiyatlari da oyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geecce

aynısının 32 liği raw hatası verip 30 mb a düştüğü için bir daha sandisk almıyorum.

ayni olay gecen hafta bir arkadasin basina geldi . uzaktan baglandim bilgisayarina, hatta linux ile boot ettirip ona baglandim windows un sacma kitilamalari ile ugrasmamak icin, ama orada bile cihazin yapisini gormedi sistem . ertesi gun aldigi yere goturdu, bir gun sonra da garantiden yenisi geldi.
  • amazondan alsak hemen hemen aynı fiyat
  • Ihtiyaci olan icin sicak firsat. Yurtdisi ile ayni fiyata geliyor. Ben de magazadan teslim aldim. Mavic Pro drone ile kullanacagim. Kart exFAT olarak bicimlendirilmis geliyor. Denemek icin formatlayip MacBook Pro'nun SDXC yuvasina NiftyDrive ile yerlestirdim. Dahili bellek olarak bile performansi yeterli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • modeli yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum güzel ama garanti koşulları berbat
    ta çek cumhuriyetine kargo yapıyorsunuz 1 ay bekleyince yenisi gönderiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

quote:

Orijinalden alıntı: geecce

aynısının 32 liği raw hatası verip 30 mb a düştüğü için bir daha sandisk almıyorum.

ayni olay gecen hafta bir arkadasin basina geldi . uzaktan baglandim bilgisayarina, hatta linux ile boot ettirip ona baglandim windows un sacma kitilamalari ile ugrasmamak icin, ama orada bile cihazin yapisini gormedi sistem . ertesi gun aldigi yere goturdu, bir gun sonra da garantiden yenisi geldi.

Geçmiş olsun. içinde 1,5 yaşındaki oğlumun binlerce resmi var. o yüzden garantisi olmasına rağmen geri vermiyorum. bir gün açacağımı umut ederek :)
  • Merhaba,

aradaki farka göre iyi bi alternatif olarak değerlendirilebilir

http://www.hepsiburada.com/toshiba-64gb-90mb-sn-microsdxc-uhs-1-u3-exceria-thn-m302r0640ea-p-FTM302R0640EA

Selamlar
  • Marka önerisi isteyen varsa kesinlikle toshiba exceria serisini öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.