Şimdi Ara

64 GB sandisk ultra 80mbps microsd 79tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sandısk-ultra-android-microsd-64gb-sd-adaptör-80mb-s-class-10-hafıza-kartı-1147459.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 12 Haziran 2017; 1:10:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 TL kargo olmasa iyiydi

• kaptım 1 adet,teşekkürler
  • sandiskten az başım ağrımadı usb bellek alırım kendini korumaya alır hafıza kartı alırım bozulur içindeki veriler uçar 5 fazla olsun samsung evo olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

Fiyat normal
    http://www.hepsiburada.com/sandisk-64gb-microsd-48mb-s-class10-hafiza-karti-sdsqunb-064g-gn3mn-p-FTHFZSND64GMCG48

Bu 48mbps, düşük modeli.

• aynısının 32 liği raw hatası verip 30 mb a düştüğü için bir daha sandisk almıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyae

kaptım 1 adet,teşekkürler

Ben teşekkür ederim

• 11.11 ayında toshiba markasını 44 tl almıştım. 64 gb 30 mb yazma hızı var 80 mb okuma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuma 80mb diyor... bilemiyorum sanki sicak degil gibi ya da bu urunler zamlanmislar... Yaklasik 2 sene once daha iyi bir samsung modelini bu fiyatlara almistim. Hafiza urunleri zamlandi galiba...

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

sandiskten az başım ağrımadı usb bellek alırım kendini korumaya alır hafıza kartı alırım bozulur içindeki veriler uçar 5 fazla olsun samsung evo olsun

Bu yorumu kendim yazdım sandım demek tek kurban ben değilmişim. Usb ne marka tavsiye edersin? Hafıza kartı olarak evo + 128gb aldım.

• claswan kullanıcısına yanıt
    demek ki tek ben değilmişim sandiskten çeken

4 gb 9 yıllık emektar kingston döküman işlerinde onu kullanıyorum askerden kalma hatıra :)

normal dosyalar için migrostan toshiba 32 gb işimi görüyor 24 liraya almıştım :)
  • Şuan piyasanın en iyisi Samsung Evo serisi. Hem sd kartta, hem ssd'de.
  • Sandisk bir süre sonra hata verebiliyor özellikle yoğun kullanımda. Bana göre en problemli kart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes kendi tecrübe ettiği şeye göre şu en iyi bu en iyi diye yorum yapmış. Ben de Sandisk te hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar onlarca micro sd kart kullandım Sandisk hiç biri de bozulmadı...Aksine Samsung Evo+ 128 GB kartımda sorun yaşadım hem de Samsung telefonda kullandığım halde...Okuma hatası verdi onca resimlerim güme gitti...

• Benim de lexar ile sorunlarım oldu. Telefon da takılı birden garip şekillere sahip dosyalar oluştu. PC görmedi format attım. Recuva hiç bir şey bulamadı gitti içindekiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada'dan bir arkadaşıma 2 Sandisk Ultra 32GB MicroSD almıştık. Biri kağıt üstündeki değeri verirken, diğeri okuma ve yazma sırasında anlamsızca hızı düşüp tekrar artıyordu. Onlarca test format durumu değiştirmedi. Sanırım bir kart diğerini tutmuyor.
  • benim telefonda da yıllardır problem çıkarmayan sandisk var. 3-4 senedir kullanıyorum 16 gb lığını. mp3lerimi eskiden oraya atardım. şimdi spotify orayı kullanıyor çevrimdışı kullanım için. ama fotoğraflar için sdcardın kullanılmasını pek mantıklı bulmuyorum. telefonun hafızası varken gidip neden sdcard kullanılırki. sonradan yedeklemek için aktarılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

benim telefonda da yıllardır problem çıkarmayan sandisk var. 3-4 senedir kullanıyorum 16 gb lığını. mp3lerimi eskiden oraya atardım. şimdi spotify orayı kullanıyor çevrimdışı kullanım için. ama fotoğraflar için sdcardın kullanılmasını pek mantıklı bulmuyorum. telefonun hafızası varken gidip neden sdcard kullanılırki. sonradan yedeklemek için aktarılabilir.

Telefonun hafızası 16gb, bize ayırdığı alan 8GB olunca mecburen kullanıyorsun

Çok şükür 128 gb lık telefon aldım da kurtuldum sd kart derdinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Herkes kendi tecrübe ettiği şeye göre şu en iyi bu en iyi diye yorum yapmış. Ben de Sandisk te hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar onlarca micro sd kart kullandım Sandisk hiç biri de bozulmadı...Aksine Samsung Evo+ 128 GB kartımda sorun yaşadım hem de Samsung telefonda kullandığım halde...Okuma hatası verdi onca resimlerim güme gitti...

samsung konusunda yazsan neyse tamam da biz burda sandisk hakkında konuşurken samsungu kötülemen inandırıcı gelmiyor. Teknoloji şans işidir ama sandisk dandiktir bunu bilir herkes. Zilyon tane ürün çıkarıyor eski ürünü kakalıyor hangisi hızlı hangisi eski seri belirtmiyor. Yeni diye alıyorsun okuma hızı 48mb çıkıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.