Şimdi Ara

64 bit mi-- 32 bit mi yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar intel d820 işlemcili pc m var 1 gb ddr2 667 mhz rami var acaba win7 32bitmi kursam iyi olur yoksa win7 32 bitmi?

Fikirleriniz için teşşekkür ederim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 32 bit
  • 32 bit kurmanı tavsiye ederim
  • 4gb Ram Yoksa Zaten Direk 32 Bit Kurun Program Uyumsuzluğu Nadirde Olsa Oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3dboy

Arkadaslar intel d820 işlemcili pc m var 1 gb ddr2 667 mhz rami var acaba win7 32bitmi kursam iyi olur yoksa win7 32 bitmi?

Fikirleriniz için teşşekkür ederim.

E başka şans yok zaten mecburen 32 bit.
  • 4gb ve üstü ram varsa 64 bit kurunuz. ama 4 den az ram varsa 64 bit kurmanız size avantajdan çok deavantaj sağlayacaktır.
  • Win 7 64 bit kurulum için en az 2 gb RAM gerekiyor ve 4gb dan aşağısı önerilmiyor Microsoft'a göre :)
  • sistemin win 7 64 bit işletim sistemine hazır kurdun tamam peki 64 bit uyumlu program bulma sansımız nedir ? 64 bit hız olarak çok iyi ama genel olarak 32 bit kullanıcı daha cok ve 64 bit işletim sistemi kullanıyorsak programlarıda 64 bit destekli olması gerekiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiki_1903__ -- 3 Eylül 2010; 8:52:08 >
  • 32 bit ayrıca 1 gb ram daha al
  • quote:

Orijinalden alıntı: programlar.com

sistemin win 7 64 bit işletim sistemine hazır kurdun tamam peki 64 bit uyumlu program bulma sansımız nedir ? 64 bit hız olarak çok iyi ama genel olarak 32 bit kullanıcı daha cok ve 64 bit işletim sistemi kullanıyorsak programlarıda 64 bit destekli olması gerekiyor sanırım

win7 64 Bit kullanıyorum,şimdiye kadar hiçbir programda sorun yaşamadım,çok samimi söylüyorum hiçbirinde.
  • peki programların 64 bit uyumlumu yoksa fark etmiyormu ?
  • kURULUMDA 64 BİT SEÇENEĞİ VAR İSE 64 BİT ŞEKLİNDE KURUYORUM EĞER 64 BİT SEÇENEĞİ YOK İSE 32 KURUYORUM VE DEDİĞİM GİBİ HİÇBİR SORUN YOK,HATTA ARTIK YENİ PROGRAMLAR SORMUYOR BİLE SİSTEM 64 BİT İSE KENDİ DREKT 64 OLARAK KURUYOR,MESELA PS CS5 VERSİYONU DÜN KURDUM DREKT 64 BİT KURDU KENDİ.

Caps lock açık kalmış.
  • bence 32 bit kurmalısın
  • 64 bit işletim sistemine 32 bit program kurarsak tam performans alınmaz diye biliyorum ?
  • Öyle birşey duymadım,programlarda herhangi bir uyumsuzluk veya performans kaybı olmadı.
  • anladım teşekkür ederim sistem yeterli ise herkesin kullanması gerek 64 bit
  • 32 bit ne yaparsanız yapın en fazla 3.25 gb ram görür.4 gb ram alıpta 1 gbın boşa gitmesini istiyorsanız 32 bit kurun.İstemiyorsanız 64 bit.
  • aynen öyle sistemin yeterli ise 32 bit gerek yok 64 bit hem hızlı hem verimli daha ne olsun
  • 64Bit
  • 1 gb ramim var 64 bit süper bence
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.