Şimdi Ara

6300 işlemci kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6300 kullanan arkadaşlar, 1080p video izlerken işlemci kullanımı % olarak max kaç oluyor. Bir de oyun oynarken işlemci kullanımı max % kaç. Windows'taki program manager ile görülen değerleri merak ediyorum. Ekran kartınızı da yazarsanız iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: msicak

6300 kullanan arkadaşlar, 1080p video izlerken işlemci kullanımı % olarak max kaç oluyor. Bir de oyun oynarken işlemci kullanımı max % kaç. Windows'taki program manager ile görülen değerleri merak ediyorum. Ekran kartınızı da yazarsanız iyi olur.

en fazla 30 felan olur olmaz da neden sordunuz ?
  • Bende 6600 var o video izlerken 23'ü geçmiyo.Kartta gtx 260.Oda video hd ise %40'larda filan askıda kalıyo.
  • FX 6300 kullanıyorum oyunlarda Cpu kullanımı %60-70 oluyor, ne iş hiç anlamadım, bios ayarlarında bir yanlışlık mı var acaba
  • msicak kullanıcısına yanıt
    Ekran kartinin gpu su sayesinde 1080p videolarda islemci kullanimi %0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %20 genelde, ani bir şeyde %30 oluyor en fazla.(1080p Bluray, film 15gb)
  • bende 8320 var ama aynı aileden olduğu için yorum yapıyım

bf de 18-20 felan
    video 8-15 max
  • quote:

Orijinalden alıntı: msicak

6300 kullanan arkadaşlar, 1080p video izlerken işlemci kullanımı % olarak max kaç oluyor. Bir de oyun oynarken işlemci kullanımı max % kaç. Windows'taki program manager ile görülen değerleri merak ediyorum. Ekran kartınızı da yazarsanız iyi olur.

ekran kartına göre değişir sen gidip titan takarsan üstünede bf3 multi 64 kişi açarsan yüzde yyüze vurur ama normal bir ekran kartı 7950 gibi en fazla yüzde 70 falan olur oda bf3 multi 64 kişide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.