Şimdi Ara

63. DH ŞARKI YARIŞMASI (Kazanan: Asmodian)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

63. DH ŞARKI YARIŞMASI (Kazanan: Asmodian)

Yarışmaya katılmak için başvurmadan önce lütfen kuralları dikkatlice okuyunuz.

Yarışmaya Katılım Şartları

Yarışmaya katılan herkes belirtilen kurallar ve açıklamalar içerisinde oy kullanmak zorundadır.
    Bu nedenle yarışmaya katılıp şarkı dinleyecek vakti olmayanların/oy kullanmayacakların katılmaması rica olunur. Belirtilen süre içerisinde oy kullanmayanlar gelecek 3 yarışmaya katılma hakkı kazanamayacaklardır.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takvim

Son Katılım, şarkıların açıklanması ve oylama başlangıcı: 30 Haziran 2017 18:00
    Oylama Bitişi: 8 Temmuz 2017 18:00
    Sonuçların açıklanması: 8-9 Temmuz 2017

Not: Takvimdeki saatlerde değişiklik olabilir. Değişiklikler konu başlığından da duyurulacaktır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şarkı Seçimleri

Şarkılarla ilgili 2 kural vardır.

Birincisi, şarkı yarışma dahilinde daha önce kullanılmış olamaz.
    Daha önce kullanılan şarkıları görmek için burayı tıklayın.
    Alternatif mobil link:https://forum.donanimhaber.com/dh-sarki-yarismasi-kullanilan-sarkilar--65873388

İkincisi, şarkıların yer aldığı videoların uzunluğu 7:00'den uzun olamaz.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Başvuru

Başvuru için bana şarkının linkini içeren bir PM atmalısınız.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Örnek Oylama

1 puan A numaraya
    2 puan B numaraya
    3 puan C numaraya
    4 puan D numaraya
    5 puan E numaraya
    6 puan F numaraya
    7 puan G numaraya
    8 puan H numaraya
    10 puan I numaraya
    12 puan J numaraya

şeklinde en çok beğendiğiniz 10 şarkıya puanları dağıtıp bana PM atmalısınız.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŞARKILAR

1. ŞARKI

2. ŞARKI

3. ŞARKI

4. ŞARKI

5. ŞARKI

6. ŞARKI

7. ŞARKI

8. ŞARKI

9. ŞARKI

10. ŞARKI

11. ŞARKI

12. ŞARKI

13. ŞARKI

14. ŞARKI

15. ŞARKI

16. ŞARKI

17. ŞARKI

18. ŞARKI

19. ŞARKI

20. ŞARKI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 9 Temmuz 2017; 17:22:48 >

• Finallerimin olması sebebiyle uzun zamandır yarışma konusu açmaya fırsat bulamadım. Çok şükür sınavlarım dün bitti . Pazartesi günü de şehir dışına çıkacağım internet şansım pek olmayacak ama yarışma açmayacak mısın diyenleri kıramayıp bir şekilde halledeceğim internet işini

62. yarışmada ceza alan @All Nightmare ve @mrsmrc nickli arkadaşların cezalarını mezun olmam şerefine kaldırdım. Onlar da katılabilir ama bir daha yaparlarsa 4 yarışma ceza alırlar ona göre

Konuya gelen arkadaşlar tanıdıkları birkaç kişiyi çağırırsa yarışmadan daha çok arkadaşın haberi olur. Herkese başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 17 Haziran 2017; 22:24:0 >

• Uzun zamandır yoktuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Jeopol kullanıcısına yanıt
    Mezuniyetini tebrik ediyorum öncelikle. Ne oldun sen şimdi? xd
    İyi niyetin için ayrıca teşekkürler
    Bayram haftasına gireceğimiz için birkaç güne memlekete gitme ve sonrasında bayram mesaisine kalma durumum olacak. Vakit ayırabileceğimi sanmıyorum. Bu yarışmada olamayacağım, üzgünüm.
  • Bayram haftasi oldugu icin cok fazla kisi katilamayabilir. Bence sarki secimi bayram sonuna kadar olsun. Oylama da diger hafta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Ben de bayrama kadar şarkılar gönderilsin, oylamayı bayramdan sonra yaparız diye düşünüp böyle bir takvim koydum. Gerekirse oylama süresini daha ileri bir tarihe kadar uzatırız ama şarkı seçimi 1 hafta içinde tamamlansın bence. Ama şarkı seçimi de uzatılsın diyenler olursa bir ayarlama çekerim.
  • Bu sefer ben de katılayım finaller de bitti boşa çıktık
  • ho
  • Yer kaldıysa şarkımı seçmem için çarşamba akşamına kadar bana bi yer ayırır misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Routine

Yer kaldıysa şarkımı seçmem için çarşamba akşamına kadar bana bi yer ayırır misiniz?

Katılım sınırı yok, cumartesi saat 18:00'e kadar şarkılarınızı gönderebilirsiniz, katılıma bağlı olarak bu süreyi de uzatabiliriz bayram dolayısıyla işleri olan, şehir dışına çıkmayı düşünenler felan varmış sanırım dediğim gibi şimdilik cumartesi şarkı göndermek için son gün ama katılım sayısına bakıp uzatma veya uzatmama kararı alabiliriz.
  • Süreyi uzatacağım gibi duruyor bayramdan sonraya kadar. Kesin bilgiyi cumartesi veririm ama katılacaklar şarkılarını göndersinler yinede yeterli sayiya ulaşırsak şarkılari açıklarım cumartesi gecesi

• Çok önceleri ilk yarışmalara katılmıştım. Derecelerimi hatırlamıyorum bir yerde yazıyorsa bakmak isterim. Bu yarışmaya da katılmak için mesajımı attım. Güzel etkinlik.
  • Hoşgeldiniz hocam tekrardan, dereceler ayrı olarak bir yerde yazmıyor malesef tek tek yarisma konularina bakip bulabilirsiniz anca :)

Ayrıca şarkı gönderme süresini 30 Haziran'a kadar uzatalım. Şu an katılım 10 kişi felan. Haberi de olmadi sanirim çoğu kişinin sürekli katılanlardan da henüz sarkilarini gondermeyenler var konuyu gormemis olabilirler

• İyi oldu menşın katılacağım inşallah ben de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok değişik bir parçayla katılıyorum bakalım tepkiler ne olacak. Çoğu kişinin böyle enteresan bir düetten haberi olduğunu bile sanmıyorum
  • armutyus A kullanıcısına yanıt
    Sarkini simdiden buldum

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Mümkün değil hocam attığım pmyi görmediysen pmden yazsana bi doğru mu merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzatıldı madem katılayım ben de, atıyorum birazdan
  • Sen kazan diye önce cezani iptal ettim sonra katılım süresini uzattım daha napim

Nerdesiniz güven abideleri yarismaya gelin hadi

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    Beni neden etiketledin, ben yolladım ya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.