Şimdi Ara

62 bin TL' ye kadar Hb araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 62bin tl olacak şekilde hb araba arıyorum. Aracın otomatik olması şartı var. Baktığım modeller ise bu fiyatlarda 2010 - 2013 arası ford fiesta ve hyundai i20. Sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim veya başka bir öneriniz varsa da bilmek isterim. Şimdiden çok teşekkürler. Alternatif olarak ise düşündüğüm modeller opel corsa, peugeot 208 veya citroen C3.
    Çok kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

• Ben de 70.000 TL ye kadar HB otomatik araçlara bakıyorum. 70 e bile doğru dürüst araç yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 65-70 bin tl arası arıyorum ama model ne olsun karar veremedim açıkcası
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    O hp ne öyle ya akülü araba gibi 😊

• Dusunurseniz kendi aracim satilik

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-2015-dizel-otomatik-cam-tavan-yeni-bakimli-730097161/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tirabzonli kullanıcısına yanıt
    Hocam peugeot şanzımanı nasıl yani otomatiği üzer mi sonradan? Bir çok yerde fransızdan uzak durun demişler yoksa ben de beğeniyorum 208 modelini.
  • pC_moNSteR P kullanıcısına yanıt
    Siz citroenden memnun musunuz? Otomatiği nasıl arıza falan yaptı mı ya da geçişleri falan kusurlu mu? Biraz kötü yorum okudum c3'ler için de o yüzden ikinci plana attım. Onun haricinde estetik olarak çok beğendiğim bir model.
  • bende 1 hafta önce 63 e citroen c4 aldım, çok memnunum, fiesta polo c3 clio vs b sınıfı araçlar araba değil, alabilirsen golf, leon al , paran yetmiyorsa c4 bravo megane, en az c sınıfı al hocam gerisi yalan
  • Bence baktığın araçlar iyi otomatikse o fiyatlarda almandan uzak duracaksın kimse burda Leon golf polo vs demesin

Hyundai i20 bakıyorsan Kia Rio yada bakmanı öneririm özelikle son dönemde piyasası canlanıyor fiyatına göre gayet dolu bir araç otomatik konusunda da Kia iyidir hangi şehirde olduğunuza bağlı tabi ama yedek parçada sorun yaşamazsınız Hyundai ortağı sonuçta parça fiyatları da uygundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz1616 -- 18 Eylül 2019; 11:2:8 >
  • beyaz1616 kullanıcısına yanıt
    Hocam kia'lar biraz pahalı değil mi 60bin bandına göre otomatikleri. Peugeot hakkında bir bilginiz var mı peki 208 modeli de güzel duruyor ama 1.2 hep motorları.
  • mtoprak94 M kullanıcısına yanıt
    Doğru çıkmış piyasası pardon ben 5 ay önce almıştım o civardaydı ondan söyledim 208 de iyi araçtır Peugeot Grubu son bir kaç yılda eskiye oranla çağ atladı zaten genelde son bir kaç yıldaçıkan araçlardaki eat şanzıman konusunda pekte fazla şikayete denk gelmedim ama ufak bir araç görünüyor ben azda olsa bagaj isterim araçta sizin için öyle bir dert yoksa olabilir tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz1616 -- 18 Eylül 2019; 20:32:22 >
  • mtoprak94 M kullanıcısına yanıt
    Tek kavrama yari otomatik bir sanziman var. Gecisler kusursiz degil ama yerinden oynatacak kadar da sarsintili degil. Tek kusuru Auto5r sanziman dik yokus da sapitiyor. Dik yokuslarda mudahele istiyor. 68 beygir gizukuyor ama gucsuz degil dizeli kesinlikle. 82 hp benzinlilere binmedim

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-1.2turbo-benzin-eat6-tam-otomatik-boyasiz-110hp-205nm-734940641/detay

Şu arabayi forumdan bir arkadas satiyor. Fiyat iyi bence 110 bg tam otomatik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.