Şimdi Ara

6021 Kullananlar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 6021 almayı düşünüyorum.Ucuz ve bt olmasından dolayı.Telefonu ağırlıklı olarak bt üzerinden gprs bağlantısında kullancam laptopla.Daha önceden kullandığım 6230 bt konusunda sorunluydu.Telefon bt üzerinden bağlandığında kendi kendini resetlemeler,1dk geçmeden bağlantının kopması gibi sorunlar vardı.Nokia ya bu konuyu yazdığım halde ve 3 kere güncel firmware i yükseltmeme rağmen sorun devam etti.Dku-2 ile bağlanıyordum.Sırf bu yüzden telefonu sattım.Bt kulaklıkla sorun yaşamama rağmen bu olay tel.i benden soğuttu.Herneyse 6021 kullanıpta bu tip bi sorun yaşayan yada konu ile ilgili bilgisi olan varsa,beni aydınlatırsa sevinirim..

• ço kere test edildi
    sorun yok alabilrisin
    EDGE multislot sınıfı 10, 177.6 kbps'ye kadar bağlantı sağlar eğer şebeken edge hizmeti veriyorsa çok iyi verim alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergen_baba -- 10 Ekim 2005, 14:35:49 >
  • Sergen baba anladığım kadarıyla 6021 sahibisin.Telefonda yazılımsal olarak bi sorun yaşadınmı+hafızası tatmin edicimi.Video kamerası olmadığından zaten yüksek olması beklenmezdide.Ben email özelliğinide kulancam.Genel itibari ile memnunmusun.Cevabına göre siparişi vercem.Tşk.
  • Ben de 6021 'i yeni aldım. Ben de BT olayına yeni yeni girmek üzereyim. Henüz dongle araştırması yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: eerkek

Sergen baba anladığım kadarıyla 6021 sahibisin.Telefonda yazılımsal olarak bi sorun yaşadınmı+hafızası tatmin edicimi.Video kamerası olmadığından zaten yüksek olması beklenmezdide.Ben email özelliğinide kulancam.Genel itibari ile memnunmusun.Cevabına göre siparişi vercem.Tşk.

birebir kullanmadım ama mesleğim itibari ile çok kere insanlara yardımcı oldum teknik destek açısından iyi bir telefon.
  • Peki bu telefon için en uyumlu bluetooth kulaklık hangisi?
    Plantronics Explorer 320 ve Jabra BT330 ile düzgün çalışmıyor, çıtırtı ve cızırtı oluyor.

Önerileriniz neler olabilir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.