Şimdi Ara

6000-7000 tl arası motor tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce scooter kullanıyodum. biçok sitede büyük motorlar kullanmadan önce scooter la başlamanın yararlı olacağını söylüyorlardı. 1.5 yıldır kullandığım scooter ı bi arkadaşıma sattım yerine 125 cc bi motor almayı düşünüyorum kafamda ybr125 ile honda cbr 125 var.. farklı motor tavsiyesinde bulunacak olan varmı. güvenilir parçalarını kolay bulacağım güzel bir motor arıyorum şimdi.. şehir içinde kullanacağım genelde. ama haftasonları kaçamaklar için de uygun bir motor arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...

iyi forumlar

• İnnova'yı bir araştır bence.
  • cbf 150, ybr 125 yada TVS apache
  • cbr ın grenajları pahalıdır ybr ile başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost acı söyler

cbf 150, ybr 125 yada TVS apache

+1
  • Cbr 250 rr inceleyebilirsin sanırım 8 bin küsür fiyatı vardı beklentilerinin fazlasını karşılar bunun dışında gt 250/250r da piyasanın köklü modellerindendir..
  • yeni başlayan motoru devirecektir illaki
    süpersportlarda grenajlar çok canını yakar yani o açıdan
    daha çok cruiser seviyorsan st kanuni gv 250 bak derim
  • acemi her zaman naked almalı
  • uzun zamandır nete giremiyodum ilgilenemediğim için özür dilerim herkesten.. verilen modellere bakıcam inşallah güzel bişey bulurum çok teşekkürler
  • 6000 7000 bütçe varsa kaçamak vs derken biraz uzun yollarsa amaç scooterdan inmişseniz 250cc hyosung naked alınabilir 2. el de alınabilir daha ucuz fiyatlara
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.