Şimdi Ara

60 gün için çok büyük bir hedef olacak inanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sene boyunca ygs çalıştım ona da pek yüklenmedim günde 4-5 saat düzenli de değildi bu sene için umudum yoktu ama ygs 2 de 15 binde olduğumu öğrenince sanki her şey birden değişti yapabileceğime inandım hedefim sıramı korumak iki ayda çok düşük seviyeden başlayarak çok zor belki ama elimden gelenin en iyisini yapacağım , tavsiyeleriniz varsa açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inanç görünmeyene inanmaktır görünmeyene inanırsanız başkalarının görmediklerini görürsünüz
  • Hocam ben de sağlık durumlarından ygsye hiç çalışmadım günde 2 saat falan lys çalıştım ygs 30k küsür gelir mezuna kalırım diye düşünüyordum tıp için ygs 17 k gelince senle aynı durumdayım ama hallederiz bence.Unutma başarı başaracam diyebilenindir.

• Hedef ne kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: İdrakYollarıİltihabı

Hedef ne kardeş

ODTÜ HUKUK
  • lan aynısı bana da oldu 25k küsür bekliyosum seneye kalır rahat rahat hallederim diye düşünürken ygs 1-2 13k geldi şimdi sırayı korumak hatta ilk 10k ya çekmem için uğraşıyom yırtınıyorum. günde 8 saatlik bi çalışmam var açıkliseye geçtiğim için. şimdi cumadan geldim 2 de başlıyom türev akaar
  • Hep ygs çalıştıysan geçmiş olsun. Birileri geri düşecek ki birileri de ileri gidecek.

• uyumasan bile düser o sıralama hiç lys yoksa ama calısmayacak halin yok calıs yinede belki bilmedigini düsündügün seyleri biliyorsundur
  • daha türev integral duruyorsa geçmiş olsun çalışın gene ygsdeki şans lysye yüklenin
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    Komik mi?

• Hedefim en fazla 19 bine düşüp diş okumak

• Birileri düşer, birileri yükselir kural budur
  • attım favorilere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.