Şimdi Ara

60 bin dizel otomatik tavsiyeniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar max 60 bin e alabileceğim konforlu dizel otomatik araç arıyorum dikkat ettiklerim=şanziman sarsıntı olmasın istiyorum yakıt tüketimi ekonomik olsun
    pert kaydı ve kaput hasarı olmayacak üzere boya ve hasar kaydı olabilir önemli değil benim için..satma niyetinde değilim uzun süre kullanmak için bütün önerilerinize açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hb polo sedan octavia
    Dsg den korkuyorsan tork konvertörlü astra hb ve astra sedan( yakıt tüketimi daha fazla olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 8 Haziran 2018; 11:7:15 >
  • C4 - Fluence
  • Merhaba bende ayni civarda bakıyorum, 55-60 bin bandinda accent blue prime 1.6 motor dizel otomatik de karar kildim ve bayram oncesi alacağım sanırım, bu modele alternatif bulamadim, tecrubesi olan uyelerden yorumlar bekliyorum..

• Fluence EDC terif etmişsin, tabi 60 a yeni model temiz düzgün EDC bulmanda ayrıca zor.
  • Dizel otomatik fazla seçenek yok en mantıklısı fluence
  • peki skoda octavia 2011 dizel otomatik mi yoksa fluence 2014 touch plus dizel otomatik mi mantıklı aynı fiyat olduğunu düşünürsek

• C5 öneririm konforun dibine vurursun 2011 2013 model arası 170 180 bin km arası bulursanız kaçırmayın

• şaka mi yapıyorsunuz hocam 170-180 bin km de nedir 😊

• Sarsıntısız şanzımanlar daha sonra maddi manevi sarsıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.