Şimdi Ara

60-65 bine 1.6 dizel otomatik tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birşey demek istiyorum, Seat AlteaXL için çok büyük demişsiniz ama seat alte 3008'in 10 cm uzunu, biraz daha dar'ı ve daha alçak hali Leonun büyük hali gibi birşey çünkü altea... Hatta 5008'den 6 cm daha kısa 7 cm daha dar ve 5 cm daha alçak... yani neye göre dediğinizi sorabilir miyim bunu?
  • ben 3008 demek istiyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tasher

quote:

Orijinalden alıntı: 1umr1
    Cmax'a 1.6 dizel için powershift bende yılbaşından sonra geleceğini duydum bekliyorum.belki ellerindekileri satmak için gelmiyecek denilebilir.

Gerçekten gelecekse kesinlikle beklemeye değeceğini düşünüyorum. Bu duyumu nerden aldığınızı sorabilir miyim?
    Diğer verilen seçenekler içinse;
    Fluence nedense bana broadway'in günümüze uyarlanmış hali gibime geliyor dolayısıyla düşünmüyorum
    Altea XL bizim için fazla büyük.Mpv olacaksa daha çok scenic cmax 3008 tarzı normal mpv lazım, öyle heybetli bişeye gerek yok.
    5008 gerçekten çok hoş bi görüntüye sahip.3008 ile 5008 arasında ne fark var ki?
    Ben daha ziyade seçeneklerimin içinde 5008 yerine 3008 düşünüyorumda.

Ford çalışanı söyledi yılbaşı sonrası diye çok kalmadı beklenebilir tanıdık bir dostun varsa teyit edebilirsiniz satıcılar söylemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.4T 140HP benzinli düşünürseniz :

60-65 bine 1.6 dizel otomatik tavsiye

• octavia güzel olur

1.6 dsg 105hp
  • quote:

quote:

quote:

Cmax'a 1.6 dizel için powershift bende yılbaşından sonra geleceğini duydum bekliyorum.belki ellerindekileri satmak için gelmiyecek denilebilir.

Gerçekten gelecekse kesinlikle beklemeye değeceğini düşünüyorum. Bu duyumu nerden aldığınızı sorabilir miyim?
    Fluence nedense bana broadway'in günümüze uyarlanmış hali gibime geliyor dolayısıyla düşünmüyorum
    Altea XL bizim için fazla büyük.Mpv olacaksa daha çok scenic cmax 3008 tarzı normal mpv lazım, öyle heybetli bişeye gerek yok.
    5008 gerçekten çok hoş bi görüntüye sahip.3008 ile 5008 arasında ne fark var ki?

Ford çalışanı söyledi yılbaşı sonrası diye çok kalmadı beklenebilir tanıdık bir dostun varsa teyit edebilirsiniz satıcılar söylemez.

Hmm her ihtimale karşı ford bayisine bi ara sordurayım belki söylerler. Yalnız hiç mi haber sızmaz arkadaş internette öle bişey hiç yok.
    Yanlış anlamayın yalan sölüyosunuz yada o çalışan kişi bilmiyordur gibi yorumda bulunmuyorum fakat piyasaya çıkarsa ortalığı sallıyacağı kesin.O vakit beklemekte yarar var.

Zafira çok çok güzel araç fakat adım gibi eminim çoook tuzluya gelicektir.

• şu otomobiller alınabilir
    1-passat 1.6 TDI trendline 68000
    2-mondeo 1.6 TDI trend 66000
    3-latitude 1.5 DCI Expression 60000 veya privilege 64000
    4-C5 HDI confort 63000 veya dynamic 66000
    passat hariç diğer araçlara bayilerden 2-3 bin lira indirimde alabilirsiniz 65000 gibi bir miktara bazıları jetta fluance falan önermiş yazık günah bu kadar paraya o araçlar alınmaz bence, benzinli de düşünürseniz insignia da alınabilir
  • quote:

quote:

Ben 3008 in malzeme kalitesini çok kötü buluyorum.ayrıca hdi motor çok ses çıkarıyor bu araçta.ancak tercih ederseniz yine de siz bilirsiniz

• Citroen picasso veya grand picasso
  • quote:

quote:

Merhabalar Tasher ve forumcular,

hiç teknolojik özelliklere girmiyorum onu zaten web sitelerinden girer bakarsınız. ben tamamen bir 5008 kullanıcısı olarak aracın bana sağladığı kullanım kolaylıklarından bahsetmeyi tercih ederim.

Öncelikle sorduğunuz sorunun ufak bir cevabına 3008 crossover hafif arazi aracı tarzında. dolayısı ile grip modları var arazi ve yol koşullarına göre. 5008 ise bir MPV olup şehir kullanım şartları dahilinde kullanımı vardır.

bir 5008 kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim. en arkadaki 2 koltuğu hiç açmasanız bile 2. sıra koltukların öne ve arkaya yaklaşık 15 cm kadar hareket edebilmesi, azda olsa bir sırt eğimini verebilmeniz, 3 koltuğunda tam boy oturma alanı sağlaması ve bagaj hacminin dünyaları alacak kadar genişletilebiliyor olması, şehir içinde ailecek bir yere giderken yanınıza 2, 3 kişiyi daha alabiliyor olmanız (7 koltuğu ile), uzunluğu ile superb den kısa normal bir sedan boyutlarında olan bir araç ancak iç hacmine baktığınızda uzay gemisi ile seyat ediyor gibi oluyorsunuz (cam tavanın ve geniş cam alanlarının katkısı büyük). PSA grubuna ait 1,6 dizel 112 beygir aracı gayet güzel idare ediyor (bu motor mazda, volvo, ford, citroen ve peugeot ta kullanılan ortak bir ürün) ve sorunsuz bir motor. özellikle arka koltukların üçününde tam boy olması önemli. honda sedan kullanan bir arkadaşım ortadaki bebek koltuğuna rağmen arkada 2 kişi oturduklarında kendi aracında bunun mümkün olmayacağını söylediki araçların fotoğraflarına baktığınızda görülüyor. şehir içinde de şehirler arası yollarda da oldukça rahat ve kullanıcısını yormayan bir araç. geleneksel PSA yakıt cimriliğini gösteriyor. araçla kırıkkaleden istanbula bagajda pazar alışverişi ve yüklerde dahil olmak üzere full bagaj 4 kişi otobanda 125 cc ile hız sabitleyerek klima açık ortalama 5lt ile geldim ki yük hız durumuna göre bence çok iyi.

ama önce en önemlisi ne için alacağınıza karar verin sedan dünyası, crossover dünyası, mpv dünyası tümü ile çok farklı ihtiyaç ve zevklere hitap ediyorlar. segmenti belirleyip orada taleplerinizi en iyi fiyat/performans ile karşılayacak aracı seçersiniz.

ben naçizane kişisel görüş ve düşüncelerimi paylaştım. hiçbir markayı kötüleme yada yerme amacım yoktur. ilk aracım spring, sonra honda civic sonra focus sedan şimdi 5008 yarın başka bir marka :) bana para ödeyen bir araç üreticisi olursa onun savunuculuğunu o zaman yaparım :))

• Passat Variant alın bence.

Taner Bey'de almıştı. Her şartta konfor, iç mekan genişliği, pratiklik sunar.

C-Max vb araçlardan her anlamda üstündür.
  • Ben dizelden vazgeçtim hatta bütçem 80 bin

Kefenin cebi yok 508 klasik otomatik 160 hpde karar verdim araliği bekliyorum.

Ama size octabia combi dsg öneririm.
  • 508
  • HİKAYE yorumlara gerek yok. bu paraya alman arabası alınmalıdır.
    1. vw jetta 1.6 tdi dsg 7 ileri şanzıman
    daha az paran varsa
    skoda octavia 1.6 tdi dsg 7 ileri şanzıman

70 ve üzerine çıkabilirsen
    Audi a 3 1.6 tdi STRONİK ŞANZIMAN 7 İLERİ
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.